Najbolji torrent sajt - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 78
  1. #31

    10 Odgovor: Najbolji torrent sajt

    OK...Azures radi svoje...Ali zar je moguce da toliko sporo skida jedan jedan DiVx...15-16 sati? A usput, rad u internetu - Mozilla- toliko je usporen, da je bolje da i ne ulazim na net...na SBB konekciji sam, Flat, ubrzan, sa pojacanjem 512...?
    Imate li neku ideju i da li uopste postoji mogucnost ubrzanja? Skidanje se obavlja sa 17( 14) racunara...tako pise...zameci 5(4)- sta ovo znaci? Sta su zameci?

    Skinula sam i Bit Torrent....Da li je , sada, bolje da skidam film sa Bit Torrent ili Azures-om?

    U pitanju je film ,,Open season,,....btw....
    Pravi sam pocetnik ( LimeWare koristim godinama, za muziku, bez problema, po 10 pesama odjednom) a ovde se bas ne snalazim, taj termin ,,torrenti, mi je i dalje maglovit)..
    Poruku je izmenio fiona, 09.01.2007 u 12:28
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  2. #32

    13 Odgovor: najbolji torrent sajt

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    uh, znaci u zadnji cas. pa eto, sad imamo zanimaciju, slanje invitejshna zainteresiranima
    Moze li jedan Invitation za mene/nas ( mama i sin )? Videla sam da je zatvoren...Mozda na e-mail adresu , pretpostavljam...Ako moze , evo :
    tedisco@gmail.com

    Unapred hvala!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  3. #33

    Odgovor: Najbolji torrent sajt

    naravno da ti uspori konekciju ka ostalom netu. Jer bilo koji torrent klient kao i svaki download manager ti vuche sa neta odredjeni program. A tih 512 je verovatno u lokalu, sto znaci da torrent-e je bolje da skidas sa lokalnih torrent tracker-a. Idi na http://eucbg.homeip.net/ - ovu stranicu mogu da otvore samo korisnici SBB mreze.

  4. #34

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    Moze li jedan Invitation za mene/nas ( mama i sin )? Videla sam da je zatvoren...Mozda na e-mail adresu , pretpostavljam...Ako moze , evo :
    tedisco@gmail.com

    Unapred hvala!
    hey fiona,
    poslala sam mami i sinčiću invitation code na mail. javi da li si uspjela da se registruješ.
    nattydread is coming to dinner

  5. #35

    07 Odgovor: Najbolji torrent sajt

    Hvala veliko Eboye i Nattydread....radim dalje po ovom pitanju...inace, prvenac je skinut i odgledan, valjan je, narocito druga polovina filma ( Open Season) ..jedino title nisam uspela da brisem ( belg-sved-holand...ili vec ciji nemam pojma)..
    Poruku je izmenio fiona, 10.01.2007 u 10:14
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  6. #36

    10 Odgovor: Najbolji torrent sajt

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    naravno da ti uspori konekciju ka ostalom netu. Jer bilo koji torrent klient kao i svaki download manager ti vuche sa neta odredjeni program. A tih 512 je verovatno u lokalu, sto znaci da torrent-e je bolje da skidas sa lokalnih torrent tracker-a. Idi na http://eucbg.homeip.net/ - ovu stranicu mogu da otvore samo korisnici SBB mreze.
    E, ljudi sad tek nista ne razumem! Evo, mucim se danima...Uclanila se na http://eucbg.homeip.net/ ...ali, ali...
    Definitivno pitanje: sada imam client- srpski receno PROGRAM StrongDC..tu lepo delim svoje foldere sa filmovima i muzikom, to je OK. I skidam filmove, i to je OK.
    Ali, Azureusa sam brisala...navodno, ne treba mi, sta ce mi kad imam StrogDC... I sad, nemam pojma kako da napravim torrent , za Upload...A tamo na //eucbg.homeip.net lepo pise napravi torrente , da ti ratio bude visok...pa,kako da pravim torrent, ako nemam jos neki client, tj. program..sa StrongDC se ne pravi torrent..ja to bar ne vidim, corava, valjda, sta li..?
    Da prostite, ja sam skroz poludela, osecam se ne kao debil, nego kao dvesta debila u meni...Ajd pomagajte, neko da mi kaze sta sad tu ja gresim?'el to mene neko tamo zeza, treba li mi Azureus, ili ne?
    Posto si ti dragi Eboye dao savet, evo ja sad tebe mozda maltretiram, al' iz onih njihovih uputstava ja nist' ne kapiram..
    Ocajna sam!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #37

    Odgovor: Najbolji torrent sajt

    naravno d ti treba neki torrent klient, DC je P2P. To su dva razlicita protokola = dva razlicita programa. A na EUCu moras da napravis torrent, koji ces uploadovati, a u DCu je to sve u okviru programa.

    Nadam se da si me shvatila, nemam sad bas vremena, ali ako ti ovo ne bude pomoglo, pojasnicu ti vise.

  8. #38

    12 Odgovor: Najbolji torrent sajt

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    naravno d ti treba neki torrent klient, DC je P2P. To su dva razlicita protokola = dva razlicita programa. A na EUCu moras da napravis torrent, koji ces uploadovati, a u DCu je to sve u okviru programa.

    Nadam se da si me shvatila, nemam sad bas vremena, ali ako ti ovo ne bude pomoglo, pojasnicu ti vise.
    OK. Shvatila!!! Zeznuo me neki OP tamo na DC kada mi je rekao da mi ne treba Azureus...eto, kaze, lepo skidas filmove, delis...Ma idi, skroz sam se iznervirala...Sad mi je jasnije, da ne kazem PROGLEDALA....konacno...HVALA TI!!!!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  9. #39

  10. #40

    12 Odgovor: Najbolji torrent sajt

    Mozda nije za torrent temu, ali je za gledanje filmova Online

    pa, eto, ne moramo satima skidati...

    http://www.peekvid.com
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  11. #41

    Odgovor: Najbolji torrent sajt

    hvala fiona na linku,

    ali kvalitet snimaka je stvarno los, mada mislim da ce ovaj servis uskoro (mislim na buducis par godina) biti sve popularniji, s porastom protoka na netu, ali trenutno je stvarno iritirajuce da ti film svakih 10sec baferuje sledecih 10sec, i pri tom je losa slika. Uzmimo u obzir da ja npr imam prosecnu broadband konekciju od 256k, a da jedan divx ima 800-1500k, tako da sa mojom konekcijom je tesko gledati bilo kakav online stream u dobrom kvalitetu.

  12. #42

    Odgovor: Najbolji torrent sajt

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    koji su po vama najbolji torrent sajtovi za skidanje filmova, npr. sa najvecom bazom podataka???

    Na yuwabits.net imate sve nase filmove,muziku,spotove,sport,alate za komp,preporucujem da se uclanite,mislim da je trenutno ulaz otvoren,ako ne onda ko hoce pozivnicu neka se javi,naravno pod uslovom da zna sta radi.Pozrav

  13. #43

    Odgovor: Najbolji torrent sajt

    isto dobar sajt DOMACI je www.error.gs ima i stranih i domacih stvari. Stvarno izgleda kvalitetan ali poceo je nedavno tako da nije prepun ali ima dosta.

  14. #44

    13 Odgovor: Najbolji torrent sajt

    Evo jedan dobar torrent sajt....


    Ulazak na site:
    http://torrent.crnibiser.com

  15. #45

    13 Odgovor: najbolji torrent sajt

    "Cyber-Torrent" tracker! Download --> filmovi, muzika, igre,
    dokumentarci, koncerti... :-)

    Ulazak na sajt:
    http://cyber-torrent.com/
    http://www.cyber-torrent.com/

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.06.2023, 10:20
  2. Koliko vredi vaš sajt?
    Autor SQUAW u forumu WWW
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.01.2018, 23:33
  3. Kako napraviti svoj sajt?
    Autor Painkiller u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:02
  4. Torrent Klient
    Autor zlatkogoldboy u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.04.2009, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •