Najbolji torrent sajt - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 78
  1. #16

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Citat nattydread kaže:
    kad spomenu demonoid, samo da vam javim informaciju sa torrent freaka. registrujte se na sajt sto prije (demonoid), jer ce navodno biti oranicen broj korisnika, tj. kad clanstvo dodje do ne znam ni ja koje granice, pristup sajtu ce biti dozvoljen samo registrovanim korisnicima, sto sada nije slucaj.
    Au dobro mi rece...evo registrovala sam se munjevitom brzinom
    A sta kazes torrent freak...sta je to?

  2. #17

    11 Odgovor: najbolji torrent sajt

    Citat Sonja kaže:
    A sta kazes torrent freak...sta je to?
    to ti je neki sajtic koji je uglavnom informacionog karaktera, gdje sam ja na primjer i procitala informaciju za demonoid.
    nattydread is coming to dinner

  3. #18

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Moram samo da informisem da su zatvorene registracije na demonoidu!Hvala natty za info...inace ne bih mogla da skinem film koji sam samo tamo nasla
    Ipak,onaj ko je regovan,moze da posalje invitaciju nekom.

  4. #19

    11 Odgovor: najbolji torrent sajt

    Citat Sonja kaže:
    Moram samo da informisem da su zatvorene registracije na demonoidu!Hvala natty za info...inace ne bih mogla da skinem film koji sam samo tamo nasla
    Ipak,onaj ko je regovan,moze da posalje invitaciju nekom.
    uh, znaci u zadnji cas. pa eto, sad imamo zanimaciju, slanje invitejshna zainteresiranima
    nattydread is coming to dinner

  5. #20

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Sto se torrenta tice,sa demonoida sam skinula jedan film koji sam jako jako dugo trazila,medjutim tek sad,kad se download zavrsio vidim da je .bin
    U cemu se .bin otvara?

  6. #21

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Malo sam otisla offtopic, izvinjavam se unapred.

    .bin je slika (samo se naziva slika a u tvom slucaju je film). Moras da ga otvoris u virtual drive-u. Virtual drive treba napraviti sa programom Alcohol 120% ili Daemon. I onda imas opciju mount image, na koju kad kliknes odaberes tvoj .bin fajl.

  7. #22

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Ljudi idite na http://www.mininova.org/ sajt je odlican i ooogroman..
    The night seems so dark because the day is much too bright

  8. #23

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Offtopic ali ne bih da za to otvaram novu temu..izvinjavam se unapred.
    Vec jedno sedam dana imam problema sa torrentima,da li se nekom desava slicno?Normalan mi je protok,kod svega ostalog,medjutim,kad je rec o torrentima brzina skidanja mi je maltene kao da sam na dial-upu!!
    Da li neko zna sta je posredi?

  9. #24

    11 Odgovor: najbolji torrent sajt

    Citat Sonja kaže:
    Offtopic ali ne bih da za to otvaram novu temu..izvinjavam se unapred.
    Vec jedno sedam dana imam problema sa torrentima,da li se nekom desava slicno?Normalan mi je protok,kod svega ostalog,medjutim,kad je rec o torrentima brzina skidanja mi je maltene kao da sam na dial-upu!!
    Da li neko zna sta je posredi?
    meni je tako u zadnjih 5 - 6 dana. ja sve mislim da nije nesto do ovih lopova u kablovskoj...
    nattydread is coming to dinner

  10. #25

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Mislim,ja sad sve nesto laicki kontam-dok je trajao EXIT protok mi je bio sjajan (naravno samo o torrentima pricam).Mozda je do toga,kao niko nije isao na net...ne znam,ne bi trebalo.Druga stvar,mozda je,kako su pojedini strani provajderi uveli trackovanje ljudi koji skidaju torrente i zabranili isto,pada i health,pa samim tim i broj seeder-a.Mozda,a mozda i ne.Ali ne vidim neko "trece" objasnjenje

  11. #26

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Posto niko nije spomenuo evo ja da ga stavim ovdi

    http://www.mybittorrent.com


    veoma dobar sajt i sa veoma dobrim protokom sta god da skidate , i filmove i bilo sta drugo .......
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  12. #27

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Ja sam u prici sa torrentima vec duze vreme, tj. od kako postoje.
    Prvi torrent klijent koji sam koristio je bio Shareaza koji je bio uzas spor, ali nisam ni znao da postoji neki drugi
    Posle toga sam gledao u listi seeder-a i leacher-a koji oni program koriste za lichovanje, pa sam shvatio da je u to vreme Azureus bio najpopularniji. Koristio sam ga duze vreme, ali je oduzimao jako puno RAM memorije i procesorske snage, a ja sam imao loshiju mashinu (AMD Athlon XP 1700+ sa 512rama) a ram crpim uvek do maximuma sa programima u kojima radim. Azureus mi je i dalje najbolji program za lichovanje, ali posto je pisan u javi i ima puno statistike, koju sam samo u pocetku voleo da gledam, je jako spor (u smislu rada), ali sto se tice download-a ... ubedljivo je najbrzi, pogotovo ako vuche iz mreze. Meni je download na mom 256k netu ishao konstantnih 32kbps sto je i maximum, a mozda je neko u zabludi sto se tice brzine, jer ona u 99% slucajeva zavisi iskljucivo od broja seeder-a i leachera, a ne od samog programa.
    Trenutno koristim uTorrent, koji oduzima extra malo rama 1-10 a maximum koji sam mu dozvolio je 32. Procesorske snage ne vuche ni malo, ali zato malo sporije radi hash od azureusa, kada se file priprema za upload. Ali uzimajuci sve ove mane i vrline, mislim da je uTorrent najprihvatljivija solucija za mene.
    P.S. Da samo dodam da sam probao na kratko skoro sve ostale torrent client-e i nisu me nesto odusevili ni brzinom, ni kvalitetom, pa cak ni izgledom.

    A sto se tice tracker-a, ili ti sajtova sa kojih je moguce skidati, uglavnom koristim sledece:

    www.demonoid.com (tracker)
    www.torrentspy.com (pretrazivac)
    www.piratebay.com (pretrazivac)
    www.1bt.ru (tracker) iskljucivo za dizajn, i potrebna je registracija, jako su rigorozni po pitanju RATIO-a
    maxmagnus.homeftp.net/tb/index.php (lokalni torrent na SBB-u)
    eucbg.homeip.net (lokalni torrent na SBB-u)
    www.mininova.org (pretrazivac)
    www.isohunt.com (pretrazivac)
    www.bittorrent.com (pretrazivac)
    www.bitenova.org (pretrazivac)

    Vecina ovih imaju dodatak za mozilu, da mozete vrsiti pretragu diretno iz search polja u gornjem desnom uglu

  13. #28

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    U potpunosti se slažem sa svim što je eboye rekao, i potvrđujem iz ličnog iskustva...

    Koristim Azureus i mTorrent... za skidanje ALI IMA JEDNA CAKA...

    Za pretragu torrenr fajlova koristim Torrent Harvester
    može se skinuti odavdi: http://torrentharvester.awardspace.com/

    MALI se kači na stotinak servera / sajtova i pronađe brdo svega, vaše je samo da odaberete najbolji torrent fajl (naravno onaj sa puno seeder-a i leacher-a) i da mu ga skidate!
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  14. #29

    Odgovor: najbolji torrent sajt

    Neznam da li se tebi ovo desava, ali mene izludjuje ... kad ima nekih 1000 i vishe leecher-a meni drasticno uspori veza sa istim. Kontam da je to do samo software-a jer se pogubi na kojeg leechera da se zakaci, probao sam da smanjim broj konekcija po torrentu, ali ne vredi ... tako da uglavnom skidam torrent-e kji imaju do 1000 leechera, jer tako mi radi najbrze.

  15. #30

    11 Odgovor: najbolji torrent sajt

    ...torrent ...tek sam se ukljucila...skinula ,,open season,, sa torenta...(preko The Pirate Bay)...i sta sada? ne znam kako dalje? na desktopu samo prazna ikonica... koji program da skinem da to pokrenem?
    Pozdrav svima...tema je ok...svima nam to treba...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.06.2023, 10:20
  2. Koliko vredi vaš sajt?
    Autor SQUAW u forumu WWW
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.01.2018, 23:33
  3. Kako napraviti svoj sajt?
    Autor Painkiller u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:02
  4. Torrent Klient
    Autor zlatkogoldboy u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.04.2009, 15:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •