Koji mobilni telefon imate? - Strana 16
Strana 16 od 18 PrvaPrva ... 61415161718 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 258
  1. #226

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    LG Optimus L3 powered, nisam ga jos prala, cist je

  2. #227

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    nikad prani, dobro zaprljani, izmučeni i napaćeni NOKIA C5

  3. #228

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    samo da vam javim da sam resila da moj samsung,model- Siroma sam,siroma sam al volim da zivim, obojim malo u neke vesele boje
    jos se dvoumim da li cu da radim lakom za nokte ili lakom za camce
    ubio me bog ako ga tako ne udesim da svi ima da mi zavidite kad ga uslikam i prikazem
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #229

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Imam nekog Japanca jmax-a.Ima tv i radio i to mi je dovoljno.Milion godina je star,sav izdrndan.Ne smeta.Nisam od onih koji pokazuju vrednost frižiderom,peglom,LCD tv-om ili najnovijim telefonom.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  5. #230

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Evo vec puna dva dana mi je u vlasnistvu novi Samsung Galaxy S4 . . prosto mi kompjuter ni ne treba vise. Ogromna je razlika izmedju "pametnih u pokusaju" I pametnih telefoncica. Mogla bih da se pravdam eto kako je sve to pomodarstvo...ali da su korisni...jesu. Mazit cu ga I paziti.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #231

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    sad su u vec otpali neki dugmici i izgubila sam poklopac za bateriju
    znaci,ovakav krs jos niste vidjeli
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #232

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Malo sam paćenica po pitanju tehnike.
    'nači, da to bude tač skrin iako pet puta sporije kuckam poruke nego kad imam tastaturu, da imam sve aplikacije iako ne znam koji će mi i da ima đi pi es navigaciju iako nisam drajver trenutno.

    Išla sam u telenor da uznem LG Optimus L7



    Stalni pristup internetu se podrazumeva. Nadam se da da će bolje držati bateriju od prethodnika. Smorim se u gradskom busu kad mi baterija padne na jednu crticu pa moram da gledam puste ulice, ogolelo granje ili face saputnika. O tugo jesenja.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #233

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Evo vec puna dva dana mi je u vlasnistvu novi Samsung Galaxy S4 . . prosto mi kompjuter ni ne treba vise. Ogromna je razlika izmedju "pametnih u pokusaju" I pametnih telefoncica. Mogla bih da se pravdam eto kako je sve to pomodarstvo...ali da su korisni...jesu. Mazit cu ga I paziti.

    Potpuno se slažem sa tobom. I sama vlasnica istog . Vredi svake pare. Mada sam se namučila dok sam otkrila način kako da Kepler astrološki,uredno licenciran program, ubacim i sad šljakam i kad sam u pokretu. O nakrcanim knjigama, emisijama i radiju u pokretu, neću ni reč, jer me više bez telefona, čak i do prodavnice ne viđaju. Ali, još uvek se retko javljam na tel. to mi je ostala mana od prošlog. Volim ovaj tel., ali lap-top volim kao i ranije. On je moje mezimče.Tablet i dalje služi za posao kad imam teren ili da se javim svojima da sam živa kad se smucam međ' nepoznatim svetom.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #234

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    O nakrcanim knjigama, emisijama i radiju u pokretu, neću ni reč, jer me više bez telefona, čak i do prodavnice ne viđaju. Ali, još uvek se retko javljam na tel. to mi je ostala mana od prošlog.
    Pricaj mi o tome...jos sam iskoristila aplikaciju da sve one kartice od dm-a, i ostalih radnji skeniram...pa mi je to izgovor zasto mi je prijeko potreban do trgovine.

    Duza, kao i kraca putovanja prekracujem citanjem, slusanjem muzike.Nekad je tuzno kad pogledam ujutro da mozda dvoje, troje citaju novine..svi bulje u tel.

    Zastranila sam totalno..nekad mi je pijuckanje kafice sama i citanje nekih clanaka vise nego dovoljno.

    Samo sam par aplikacija udaljena od prestanka komuniciranja s ljudima.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #235

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Zastranila sam totalno..nekad mi je pijuckanje kafice sama i citanje nekih clanaka vise nego dovoljno.

    Samo sam par aplikacija udaljena od prestanka komuniciranja s ljudima.

    Ja ne čitam novine uopšte. Niti znam šta se dešava, niti me zanima. Kad čitam to su prave novine, zapravo,određeni časopisi. A za ljude, hm, i nije neka šteta. Jer mišljenja sam, da ako nemaš dobrog sagovornika, sadržaj u telefonu koji imam napakovan je spas. Samo, mislim da smo se ogrešile o telefon, jer mu osnovnu namenu onome čemu telefon uopšte i služi, ne zadovoljavamo.
    Mene dele još, možda dve aplikacije koje nikako da pronađem. E, onda mi zaista, ljudi koji me okružuju i takvi su kakvi su, neće biti potrebni, čak ni za dobar dan .
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 27.01.2014 u 21:30
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #236

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Ja sam jedna od onih 'zatucanih' koja ni po koju cijenu neće dozvoliti da telefon bude pametniji od mene...
    Rađe tih 200+e dati na neku dobru umjetničku sliku, putovanje i sl., nego na tarabakulu koju mažem prstom gore - dolje, lijevo - desno, koju ću više pazit da ne slomim, no svoju ruku, nogu, glavu...
    Nekakva Nokia C3..valjda
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #237

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    ZTE Blade G. Kupila da imam tač skin. Jedina dobra stvar je kamera i što sam skinula aplikaciju "My calendar" gde mogu da beležim kad sam dobila i da vodim uredno kalendar
    Garantujem da me moja Nokija stara proklinje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #238

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Samsung Galaxy Trend S nešto-nešto-nešto-nešto. N'umem da zapamtim.
    Super telefončić, eksploatišem ga za komunikaciju na svim frontovima

    Sto me podseti... drugarica instalirala Viber i cimne me, kao "Evo, i ja sam počela da koristim ovo čudo".
    Ja joj napišem "Svi ste napali na ovaj Viber, a bolji je WhatsApp"
    Kaže ona: "Evo ništa, sad pozavršavala po kući, pa ćemo malo u goste"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #239

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    ja sam duduk za mobilne
    ali taj je stvarno dobar /S3 /. toliko dobar da ga kupujem familiji .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  15. #240

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Ovaj što ima najveću glavu ima i najveći telefon-samsung galaxy note. Uz to se dobije i ručni sat koji je povezan s telefonom i 100 nekih pizdarija...ma mislim, tehnologija ba
    Sinak ima samsung S4.
    Ćera ima samsung S3.
    Ja naravno teram kontru sa ajfonom 4S.

    I pravo da vam rečem...počinje da me nervira što je ovaj moj manijak za tehniku. Puna mi kuća tih 'modernih' zajebavancija.
    Plašim se da smo prešli granicu radioaktivne kontaminacije


    Zoljka je bre najpametnija. Otkazala mobilne, na fixni se ne javlja...očekujem da će početi da mi šalje pozdrave po golubu pismonoši.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 16 od 18 PrvaPrva ... 61415161718 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. trebam software za mobilni telefon
    Autor DobrySchweik u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.09.2009, 19:32
  2. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 12:02
  3. Mobilni telefon koji detektuje pokrete
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.04.2007, 15:57
  4. Mobilni telefon za slepe.
    Autor goldie u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.08.2006, 13:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •