Sta da radim?
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    Sta da radim?

    Pozdrav svima! Dugo vremena sam forume samo prelistavao ne obracajuci paznju na njih,ali evo konacno se i ja nadjoh na jednom! A sve zbog toga sto mi treba savjet a sada ga jedino mogu dobiti od ljudi koji me ne znaju i koje ja ne znam! Dosao sam u situaciju da sam se zaljubio u moju drugaricu!
    Stalni izlasci u drustvu,stalna razmjena sms-ova,i iako nijesam ni pomisljao da ce mi se to desiti,jer vrlo dobro umijem da kontrolisem svoja osjecanja,desilo se! Sad sam u situaciji da sam lud za njom,jedva cekam da je vidim,a ne zelim da joj ista kazem,jer se bojim da cu izgubiti ovo nase prijateljstvo ako ista probam!
    Zato molim za pomoc! Jedan savjet,pravi,bi mi sad dobro dosao! Sta uraditi u takvoj situaciji?

  2. #2

    Odgovor: Sta da radim?

    Znam tu situaciju. Zapravo, nisam ja bila u njoj ,ali sam deo toga, jer moj jako dobar drug vec godinama gaji ta neka osecanja prema meni. Nije lako. Nije, jer ja ne znam kako da mu pomognem, gledam ga tako i nikako drugacije. I mi smo super, ja znam sta on oseca, ali komuniciramo normalno, kao da je sve ok. Mislim da nije neko najbolje resenje da cutis. Sta ces postici time? Ako u mom slucaju osecanja nisu obostrana, u tvom mozda jesu, i zasto to ne bi proverio? Naravno da ne treba da je pogodis svojim emocijama kao grom iz vedrog neba, ali mozes, u nekom prenesenom znacenju, da joj nagovestis da ti je vise od drugarice...
    I jos jedna stvar: Moja najbolja drugarica je u srecnoj vezi sa ranije najboljim drugom. Cak idu u isto odeljenje u srednjoj skoli. I to nikako ne narusava njihovo drugarstvo... Probaj, i srecno...

  3. #3

    Odgovor: Sta da radim?

    Razgranici sta zelis prvo.Ako ti zelis vise od drugarstva onda joj to i reci,ne vredi cutati.Verovatno ne zelis da ti prica ko joj se svidja i da joj ti pomazes u ljubavnim jadima.Zato samo napred,drzim ti palceve.A drugarica ces barem naci .
    Mozda da saznas nekako,od nekih njenih drugarica dali joj se svidjas,ili se poveri njenoj drugarici ,ona ce ti sigurno pomoci,pa ces znati na cemu si. Naj su te veze sa drugaricama,bar se prvo upoznas malo,

  4. #4

    Odgovor: Sta da radim?

    Citat robinho kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav svima! Dugo vremena sam forume samo prelistavao ne obracajuci paznju na njih,ali evo konacno se i ja nadjoh na jednom! A sve zbog toga sto mi treba savjet a sada ga jedino mogu dobiti od ljudi koji me ne znaju i koje ja ne znam! Dosao sam u situaciju da sam se zaljubio u moju drugaricu!
    Stalni izlasci u drustvu,stalna razmjena sms-ova,i iako nijesam ni pomisljao da ce mi se to desiti,jer vrlo dobro umijem da kontrolisem svoja osjecanja,desilo se! Sad sam u situaciji da sam lud za njom,jedva cekam da je vidim,a ne zelim da joj ista kazem,jer se bojim da cu izgubiti ovo nase prijateljstvo ako ista probam!
    Zato molim za pomoc! Jedan savjet,pravi,bi mi sad dobro dosao! Sta uraditi u takvoj situaciji?
    Par puta mi se desilo da se neki od mojih prijatelja zaljube u mene. Nije nimalo prijatan osecaj da saznash da je neko, na koga gledash kao na brata zapravo zaljubljen u tebe. Takva shokantna informacija je mene uvek dovodila do udaljavanja od te osobe. Ne zelim da te obeshrabrim, nikako, ali mozda bi trebalo da sechekash da prodje odredjen vremenski period kako bi bio siguran u svoje emocije prema njoj i da bi postupio pravilno. Na kraju krajeva, kada donesesh zakljuchak, poprichaj sa njom, vidi na chemu si. Sve najbolje...

  5. #5

    Odgovor: Sta da radim?

    ,, Moram da ti kažem da je naše drugarstvo u meni uzburkalo emocije koje moram da podelim sa tobom. Molim te da razmotriš da li si spremna da na mene gledaš kao na partnera. Unapred da ti kažem. Odbijanje ne prihvatam. ''

    Samo odlučno muški!

    Probaj pa javi.

    Što da se izjedaš i patiš.

  6. #6

    Odgovor: Sta da radim?

    Moj savet je...prvo dobro razmisli da li si zaista zaljubljen u tu osobu, tvoju drugaricu, ili si zaljubljen u cinjenicu da zato sto ti je prijatelj mozete da razgovarate, da imate mnogo zajednickih osobina, da volite iste stvari...jer da nije tako ne biste ni bili u istom drustvu,zar ne?
    Ako si i nakon toga siguran da si zaljubljen u nju, reci joj to...srecno

Slične teme

  1. Nešto što mrzim, a često radim...
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 176
    Poslednja poruka: 26.04.2014, 05:47
  2. Ovo radim prvi put!!!
    Autor paparazzo u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 10.02.2013, 22:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •