Jesmo li ikada zadovoljni?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 60
  1. #1

    03 Jesmo li ikada zadovoljni?

    pitam se pitam jesmo li mi ljudi ikada ičim zadovoljni ili uvijek nam nešto fali ....ma sve je ok. ,sve imam ...ali...ipak bilo bi mi bolje da je nešto drukčije u mome životu...misliš li da samo ja tako razmišljam ili je još netko istog mišljenja kao i ja

  2. #2

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    'Ladno sam sve skontala:

    Tih i miran period zadovoljstva. Nije bitno sta je i kako je, bitno je da je zadovoljstvo svim i svacim.
    Zatim to sve postane obicno i nekako se podrazumeva da je tako.
    Onda krene nesto da se meskolji, da nesto ne stima, moglo bi jos i ovako... a mozda i onako.
    Polako se uoblici nova teznja u glavi, i moras napred. Jednostavno: moras.
    Pa pravis planove i strategije, biras nacine i merkas puteve do zacrtanog cilja.
    I, dodjes do cilja.
    ...
    Tih i miran period zadovoljstva. Nije bitno sta je i kako je, bitno je da je zadovoljstvo svim i svacim.
    Zatim to sve postane obicno i nekako se podrazumeva da je tako.
    Onda krene nesto da se meskolji, da nesto ne stima, moglo bi jos i ovako... a mozda i onako.
    Polako se uoblici nova teznja u glavi, i moras napred. Jednostavno: moras.
    Pa pravis planove i strategije, biras nacine i merkas puteve do zacrtanog cilja.
    I, dodjes do cilja.
    ...
    Tih i miran period...

  3. #3

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Uglavnom sam uvek zadovoljan...
    Bas zato ne volem neke pripadnike nekih..., cija je osnovna tacka polazista stalno nezadovoljstvo...

    Ko shvati, shvatit ce...


    /pa neka mu boli... /
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Citat Ivana13 kaže: Pogledaj poruku
    'Ladno sam sve skontala:
    ...
    Tih i miran period...
    Slazem se, ali;
    "Svaki covek je isti, razlicit i potpuno razlicit od svakog drugog coveka"
    Uglavnom, to je nesto najblize i mom misljenju
    Kod mene je trenutno "tih i miran period"

  5. #5

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Koji da zivimo ako uvek ne postoji 'ono' kako bi nas teralo dalje...gde bez motivacije,s tim da neke inspirise jedno,neke sasvim drugo...svako se pruza koliko mu je cebe,raznih nas ima...

    Kada nekog cujem da je zadovoljan i da mu nista ne treba,em laze mene,em sebe,em treba da pitam sto zivis i smetas drugima ako je vec tako...

    Sto vise imas vise ti treba i mislim da je istina da je mirniji zivot kada nemas-em imas motiv veci za sutra,em te lakse usreciti...probao sam oboje i nisam pametan,sve je subjektivno...

    Ima onih narodnih: 'videla zaba da se konji potkivaju,pa digla i ona nogu' , Opet ima i ona: zinulo mu dupe...

  6. #6

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    ...mislim da je to ona prica o snovima i zeljama...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...mislim da je to ona prica o snovima i zeljama...
    Ako nije Jamajka jeftinija sa nekretninama od nas bar duplo onda jbg...znaci ne teraj me da razmisljam o tvojim snovima kolega...

    p.s. preseli Jamajku medj' vinograde,pa da iskuliramo...od malih stvari se zivi,jer zivot je ono sto nam se desava dok kujemo planove ili sanjamo snove... (ovo je neko vec napisao negde,ukrao sam i izlizano je,al' se namestilo...)

  8. #8

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ako nije Jamajka jeftinija sa nekretninama od nas bar duplo onda jbg...znaci ne teraj me da razmisljam o tvojim snovima kolega...

    p.s. preseli Jamajku medj' vinograde,pa da iskuliramo...od malih stvari se zivi,jer zivot je ono sto nam se desava dok kujemo planove ili sanjamo snove... (ovo je neko vec napisao negde,ukrao sam i izlizano je,al' se namestilo...)
    ...nego sta cu...ima da budemo naduvani kao Rodni u vreme puberteta...a picemo kao Del Boy na vrhuncu svoga "japijizma"...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #9

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Nisam ne zadovoljan, i prilicno sam skroman po pitanju zadovoljstva, ali ipak nisam ni potpuno zadovoljan. Uvek smatram da mogu vise a bolje, ili manje a gore, ili neku od tih kombinacija vise a gore, manje a bolje. Ko razume shvatio je
    ...................

  10. #10

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    ...a da probas Aco,gore-dole?Duze,a bolje?
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #11

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...nego sta cu...ima da budemo naduvani kao Rodni u vreme puberteta...a picemo kao Del Boy na vrhuncu svoga "japijizma"...
    Kad njih gledam mogu reci da sam zadovoljan,gde me podseti...tako mi svih Jamaj(K)cana...

    Usput 'dijamantski' (imas vezu ovde?) razmisli o Kolumbiji...jedino sto je prezivljavanje ravno istom u Iraku trenutno,a plate manje...

  12. #12

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Kad njih gledam mogu reci da sam zadovoljan,gde me podseti...tako mi svih Jamaj(K)cana...

    Usput 'dijamantski' (imas vezu ovde?) razmisli o Kolumbiji...jedino sto je prezivljavanje ravno istom u Iraku trenutno,a plate manje...
    ...naravno da imam vezu...ali me brate,iskreno,ne vuce nesto...dovoljno sam lood i ovako...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #13

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...naravno da imam vezu...ali me brate,iskreno,ne vuce nesto...dovoljno sam lood i ovako...
    U tome je poenta biti zadovoljan sobom...

    Ako si lud ti si lud svuda,a mnogi pomisle e kad bih ovo onda bih i ja bio lud...q... bi bio,jer '..nema srece cura svaka da se uda za ludaka..'

    Mislim da je teze biti lud,pa se ponosim time...a ovi neka komentarisu 'cega se pametan stidi lud se ponosi' Usput teze je biti lud,jer pametni su svi...

    Ima jedan test: Viknes u najprometnoj ulici bilo gde LUDACE...malo ce se njih okrenuti,a vikni DIREKTORE i uverices se da se vecina okrece,ali to verovatno znas i sam,pa ti gledaj sta je zadovoljan covek biti i kako je lepo...

  14. #14

    13 Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    Zadovoljna sam zdravljem i porodicom.

    A život ti uvijek smisli nešto da bdeš nezadovoljan, pa da se boriš i tjeraš svoje.

    Slažem se sa svima onima koji misle da potpuno zadovoljstvo u životu ne postoji.

    Ne možeš baš imati sve,jer ono što platiš na ćupriji izgubiš na mostu ili obrnuto.U tome je valjda fora.Inače bi bilo dosadno.

    Danas nisam zadovoljna što pada kiša,ja bi sunce i ima još hiljadu sitnica koje bi mi popravile raspoloženje,al dobro mi je dok god postoji ta borba za zadovoljstvom,koja te tjera da ideš dalje da bi kao bio zadovoljan.

  15. #15

    Odgovor: Jesmo li ikada zadovoljni?

    generalno ,covek nikad nije zadovoljan.Marva je to.
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaša najomiljenija TV serija ikada
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 20.08.2018, 14:26
  2. Da li ste zadovoljni kvalitetom života u vašem gradu/selu?
    Autor Lady S u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 13.08.2018, 08:57
  3. Koliko ste zadovoljni svojim poslom?
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 22.11.2013, 18:47
  4. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  5. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •