Alexander 37
Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 245

Tema: Alexander 37

  1. #1

    Alexander 37



    evo nam jos jednog Iskusnog u drustvu
    pa da i ti imas svoj licni kutak ovdje na VC...
    uzivaj

    smesi se... sutra ce biti gore

  2. #2

    Odgovor: Alexander 37



    Cestitam ti iskusni!
    Savrseno normalna djevojka

  3. #3

    Odgovor: Alexander 37

    pridruzujem se cestitkama na iskustvu, samo napred

    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  4. #4

    02 Odgovor: Alexander 37

    Cestitam na iskustvu!
    Samo napred dok su prstici zagrejani

    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  5. #5

    Odgovor: Alexander 37

    Hvala svima, a posebno anjich na cestitkama. Da budem iskren,... nisam cesto svracao ovde tako da nisam bas detaljno proucio kakvu ulogu imaju ovakve teme. S' obzirom da mi je Vojvodina Cafe prvi ozbiljan sajt koji redovno posecujem do sada nisam imao prilike da odrzavam ovakvu temu. Na brzinu sam pregledao par tema ispod moje i zakljucio da su skroz opustene i da sluze da se bolje upoznamo i zblizimo, i da je "domacin" teme clan cije se ime nalazi u naslovu teme. Nadam se da vas necu razocarati i izneveriti, i trudicu se da vam bude sto prijatnije kod mene. Jos jednom, hvala svim dobrim ljudima na prijatnom druzenju i cestitkama.

  6. #6

    Odgovor: Alexander 37

    smesi se... sutra ce biti gore

  7. #7

    Odgovor: Alexander 37

    Moje čestitke

    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Alexander 37

    Hehe,cestitam
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #10

    Odgovor: Alexander 37

    Vidi ti njega, pa on postao iskusni forumdzija svaka cast, samo ti pici dalje Cestitam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #11

    Odgovor: Alexander 37

    Hvala, hvala!!! Silvija tebi se posebno zahvaljujem zato sto si mi pomogla na pocetku i prva me upoznala.


  12. #12

    Odgovor: Alexander 37


    bas je sladak
    smesi se... sutra ce biti gore

  13. #13

  14. #14

    Odgovor: Alexander 37



    sigurno i tvoj pas ovako?

    naucio od tebe
    smesi se... sutra ce biti gore

  15. #15

    Odgovor: Alexander 37

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Hvala, hvala!!! Silvija tebi se posebno zahvaljujem zato sto si mi pomogla na pocetku i prva me upoznala.
    Ma nemas frke
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 1 od 17 12311 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •