Omiljena poza? - Strana 5
Strana 5 od 14 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 196
  1. #61

    Odgovor: Omiljena poza?

    vise volim zguza , onda se nevidimo i nemozemo da se svadjamo

  2. #62

    Odgovor: Omiljena poza?

    Поза ''уморни косач''

  3. #63

  4. #64

  5. #65

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    malo zadignes suknju, prekoracis ga i sjednes mu u krilo iliti ja gore.
    To je pravo Savannah.

  6. #66

    Odgovor: Omiljena poza?

    Svaka ona poza koja je natera da se kasnije nesecha kako je u tom trenutku zarila nokte u mene kao da che da mi otkine komad mishicha (ako pri tom u opshte mozze da me dohvati rukama )... Ili da pochnje da se nekontrolisano uvija tako da morash da se potrudish i da ostanesh u... pa.. sredishtu zbivanja

    Volim da menjam, ne prechesto, ali volim da druzzbenicu okrenem ili podignem s vremena na vreme, povuchem do ivice kreveta ... i onda joj tamo radim svashta neshto . ... i ako je ona i sama sasvim pokretna ..Onda joj malo prepustim kontrolu, chisto da je umorim hhehe

    Ali mislim da che me najbrzze do kraja dovesti...ako joj pridjem s ledja , ili ona na boku, a ja na kolenima (jednu nogicu mi nasloni na rame...tako da mogu rukama da je ....kahm.. privlachim)... Nije losha ni varijanta sa sklekovima iznad nje, ali iziskuje ponekad vishe napora jer se oslanjash od kolena na gore samo na ruke... Ne volim da se izvalim preko nje kao morzz, svesna je ona moje tezzine i bez toga ...ali se spustim tako da mogu da osetnim celo njeno telo....celim svojim telom... (mljac) ...Ima josh tu gomila varijacija i podvarijacija na temu najcheschih poza ..naravno, ne legnu ti sve uvek..

    I naravno, volim i kad moram dotichnu jednom rukom da obuzdavam da ne budi komshije dok joj drugom i jezikom radim svashta neshto drugo i ne dozvoljavam joj da se sama obuzda

    Pa kad se zacrveni od struka na gore, znam da nishta nisam zaboravio

  7. #67

    Odgovor: Omiljena poza?

    Имам неколико :


    1. Мисионарска али са њеним ногама дигнутим скроз на моја рамена (углавном сваку боли услед великиче ) тако да је улаз несметан, али и могуће лизати стопала, масирати и и мазити.

    2. У колима да седи на мени, са ногама на седишту јер сама диктира дубину уласка као и брзину "јахања".

    3. Мисионарска са СКРОЗ раширеним ногама, које ја држим рукама. Она је раскречена и оргазам је ужасно интезиван.
    Лепа Војводина - лепа и Србија !!

  8. #68

  9. #69

    Odgovor: Omiljena poza?

    u kolicima
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #70

    Odgovor: Omiljena poza?

    Ja i hleb jedem svaki put na drugaciji nacin!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #71

    Odgovor: Omiljena poza?

    Ma bre sve su dobre samo da se sexa.Mislim da muskarci naj vise vile odpozadi.mada mozda i gresim.

  12. #72

    Odgovor: Omiljena poza?

    Definitivno gore. Tada sam ja ta koja ima kontrolu i diktira tempo

    Naime, obožavam brz i agresivan pristup i tu u ovoj pozi on nema pravo glasa. Ima samo da uživa u đokeju. Hahahahahaha
    Poruku je izmenio little fairy, 18.08.2007 u 10:19
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #73

    Odgovor: Omiljena poza?

    Te poze... to, to je čudo jedno.
    Kod mene se to dosta menjalo vremenom, ali mi se čini da je dosta zavisilo i od devojke. Nije sa svakom bila ista poza ona najstimulativnija.

    Sećam se, ona jedna je imala stvarno bajno telo koje je najbolje izgledalo upravo u njenoj omiljenoj pozi - doggy style... Al' ne lezi vraže, orgazam je mogla da dostigne samo u misionarskoj. A moj problem je bio u tome što je bila prilično pasivna i iz meni, sada nekog nepoznatog razloga u njenoj omiljenoj pozi meni nešto i nije polazilo za rukom da se dovučem do vrhunca. Biće da sam čudan.

    Jedna druga je opet bila takva da sam najlakše dolazio do vrhunca kada bih bio na stolici a ona lepo sedne na mene okrenuta licem ka meni. Opet, sama jahaća poza nije bila ni blizu takvom efektu.

    Zato kod jedne druge jeste. Njoj je jahaća poza bila omiljena. I bez obzira što mene samog nije nešto mnogo palila, ona bi u njoj najlakše dostizala orgazam. Onda bi to i mene povuklo, tako da smo takvim čudnim spletom okolnosti orgazam doživljavali istovremeno.

    I ja sam se čudio tada da statistički momci najlakše dostižu orgazam u ovim "nazadnim" varijantama, tačnije doggy style. Ali onda dođe na red devojka kod koje je to za mene i zaista bio najbolji rad. Samo što je ona to najviše volela da je na boku... no, kod nje mi je to bilo svakako bolje od misionarke.

    Sada... pa sada sam najviše naklonjen tim stilovima od pozadi, ako govorimo o penetraciji. Inače sve je to nekompletno bez oralnog seksa.

    I to je jedan od bitnih faktora... Zapravo, meni partnerka postane prilično nezanimljiva posle nekog vremena, pa da su ne znam koje poze u pitanju ako ne voli oralni seks. Može biti da nisam normalan...

  14. #74

    Odgovor: Omiljena poza?

    Citat Centurion kaže: Pogledaj poruku
    Inače sve je to nekompletno bez oralnog seksa.

    I to je jedan od bitnih faktora... Zapravo, meni partnerka postane prilično nezanimljiva posle nekog vremena, pa da su ne znam koje poze u pitanju ako ne voli oralni seks. Može biti da nisam normalan...
    Slažem se skroz. Ta lingvistika je i meni jako bitna. Ili i ja nisam normalna
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #75

    Odgovor: Omiljena poza?

    Licem u lice
    Ćuti i prenesi dalje....

Strana 5 od 14 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 06:13
  2. Omiljena priča
    Autor DrinChe u forumu Književnost
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.11.2015, 17:25
  3. Omiljena teniserka
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 21:18
  4. Trećina poza iz Kama Sutre je neizvodiva
    Autor Morpheus u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 21:49
  5. Omiljena igracka
    Autor swba u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 27.04.2009, 11:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •