Čeda - predsednički kandidat - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 115
  1. #31

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ajmo svi sad jedan poljubac za cedu...
    Nisam bas toooliikoooo pijan.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    .....ima moj glas....em je mlad em je pametan...em ga zabole qur za nacionalnu čast teritoriju i slične gluposti......mož od njega i da bude dobar revolucionar...šo da ne....
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Чеда??? Говедо неопевано... издајник и плаћеник... таквима је место... ма, све ће видите... кад - тад...
    ======================
    plava, nena, neizbena...
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    ......takvima je mesto u zlatnim slovima ispisanoj srpskoj istoriji........
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Maštanje je neizbežni deo ljudskog bića, maštajmo, maštajmo, ma.......
    In vinas veritas
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ......takvima je mesto u zlatnim slovima ispisanoj srpskoj istoriji........
    URAA za istoriju!!!!

    sve bi ja to po knjigama isvrljano baCHila niz moraCHu..zajedno sa CHedomirom i ostalom bratijom koju gledate na vestima...

    i da..nigde tu nema mafije i korupcije..CHeda je sam sebi brat od strica i majka svog sestrica..tako da..misim.. sve su to samo bliske rodbinske veze...

    ebt...ispade bolje gledati spanske serije...
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    .....dobro da me podseti....

    ...kasandra vrati se ......sve ti je oprošćeto..........
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Nažalost, izgleda da će se vratiti

      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Dva bivsa Cedina telohranitelja otkrivaju za danasnji Kurir da je predsednicki kandidat koji treba meni mladom i retardiranom da otvori oci,istetovirao zmiju na levoj strani grudi i pohvalio se da je ista kao i kod Kristijana Golubovica,ali da nije toliko velika,jer ni on nije veliki covek poput Kristijana...Posle sugestija malo je i popravio svoj tatoo...

    I posle ispadne da sam samo ja budala koja se tek u 40-oj tetovirala,mada sam u 18-oj imao priliku u pesadiji JNA i u 22-oj u KP Valjevo isto da ucinim,a nisam verovatno sto sam ili sebe vise voleo tada ili bio karakterniji...
    ________Rezime:
    Ceda=zmija
    Nebojsa=bodljikava zica (dok ne dodam zmaja kineskog,a on je za razliku od japanskog simbol dobrote i sluti na kisu..sta cu kad sam zmaj u njihovom horoskopu,a i volim ćinskog kralja il' car bese...)

    p.s. sto neko ne otvori temu TATOO & PIRSING ako ne postoji,da ne reklamiram Cedu,a ne placa me iako je kampanja pocela
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    p.s. sto neko ne otvori temu TATOO & PIRSING ako ne postoji,da ne reklamiram Cedu,a ne placa me iako je kampanja pocela
    Била је негде и таква тема...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    ne podnosim ga....
    deluje isuvise ostrasceno....
    deluje kao neko ko mlogo voli da se lepo obuce...
    deluje ko neko ko bi rado povuko na nos....

    a takvima nije za verovati.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Cedo,Cedo,Cedo''''
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Hvala svima koji mi zbog Cede daju neg. rep. , ali da bi bili vredni komunikacije sa mnom ne mozete da imate idola poput njega,tj. ne mozete nikog da imate i da ga krstite kako ga vec krstite.....


    Svi koji su to uradili sebe su naterali da puse,ne Cedi,ne meni,nego sebi i svom zivotu.............A kome ja pricam,durex jednom uvek durex........
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    E ljudi nije jos 1. april !
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Svi političari, pa među njima i predsednički kandidati su pozivom da budu političari i analogno tome da budu i pljuvani. Razlika je jedino u popularnosti, ovi manje popularni više su priviknuti na to, dok ovi drugi se ponekad i iznenade, jer ih lovorike uspeha uljuljkuju, pa i pristalice istih se priviknu na isto to ali na lokalu. Zato kad neko počne da pljuje po Tadiću, počinje vriska od njegovih simpatizera, zar je moguće tako divnog predsednika "pljuvati". Čeda i njegove pristalice su se privikli na sve i svašta, namerno ne pominjem jednog drugog kandidata na kome se isto tako tovari svašta. U toj mirnoći leži moj razložni komentar, a u odnosu na njega i njegove pristalice, da će opstati kao političar, jer sve što nije "pljuvanje" po njemu je uspeh pa i glasovi koji će neminovno doći. Ovo nisam pisao kao opredeljeni glasač već jednog momenta kao obični nekvalifikovani analitičar, bez obzira na moje mišljenje o Čedi.
    In vinas veritas
      Vrh

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •