Koliko koristite vaš mobilni?
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 67

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Koliko koristite vaš mobilni?

    Da li vam se sviđa što vaš telefon nije samo telefon i koliko zapravo koristite sve one dodatne funkcije kojih je sve više po novim modelima? Da li vam telefon služi samo za razgovor i sms ili nešto više? Koristite li kamere, GPRS, MMS, Bluetooth ... snalazite li se u tome? Igrate li igrice? Da li je vaš telefon opravdao sumu koju ste za njega izdvojili?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Citat SQUAW kaže:
    Da li je vaš telefon opravdao sumu koju ste za njega izdvojili?
    Nem' pojma da l' je opravdao, al' mi se mLogo svideo

    Ma, meni je bitno da ima litijumsku bateriju koja me nece zajebavati i riknjavati kao ona prethodna () i koju mogu da punim kad 'ocu, a ne k'o onu koju sam praznila da bih je stavila na punjac (kao, da je sacuvam, al' nesto ne vidim da mi je to mnogo pomoglo ), zatim da ima polifone melodije (jer su mi one piskutave dozlogrdile), da je meni pregledan (zato volim Nokiu vise neg' 'leba da jedem ) i da ima (da 'prostite ) vibraciju, vrlo pogodnu u situacijama sa glasnom muzikom

    E, da, i ima i smajlije... ono, prave
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    meni samo da moze zove i da salje poruke.. sve drugo mi ne bitno, ne znam ni sta sve ima na njemu.. mrzi me da chachkam.. mada onaj prethodni samsung sam znala u detalje.. ovaj je slican, ali me opet mrzi
    melodiju i 'vako ne cujem kad zvoni, vibraciju ne osetim, tako da mi dzabe sve sto ima

    al' mi svejedno gotivan.. bitno da mi ono svetlo titra u svim bojama kad mi zvoni

  4. #4

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Aj da kazem i ja neshto U glavnom mi telephone sluzi za sms bar shto se tiche njegovih osnovnih funkcija Prema tome mora da ima brz i logichan software, dobru memoriju da ne moram da praznim svako malo i naravno da ne zaglavljuje kao moje stare Nokie.. E sve ostalo shto sam dobio uz SonyEricsson v600i je čist ćar za zezanje Sofware je lep, extra brz, pregledan i intuitivan. Prebiranje po ikonicama je odlično animirano .. Gprs gps i wap rade lepo ali ..to je skupa varijanta interneta. Poseduje 2 kamere, jednu pozadi i jednu na prednjoj strani namenjenu video konferencingu. Igrice su fenomenalne za telefon ..a fala bugu nashlo se stotinak igrica za download sa mreze Nije to loš način da se prekrati vreme čekajuci bus. Pušta mp3, midi i još neke formate muzike.Tu su jos i dobar FM radio .. interesanti softwerčici za pravljenje melodija, editovanje slika,rokovnik, kalendar, Bluetooth, IC, handsfree i sve po redu .. A tu je i iznenadjujuce jaka lampa..Koja sluzi i kao blic uz kameru E ako sve to ne drndate baterija ce trajati i nedelju dana..

    solidno za 150e

  5. #5

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Pozivi, poruke, alarm (jutarnje buđenje), poneka fotka koja posluži za poneki MMS.Sve u svemu, cilj je opravdao sredstvo.

  6. #6

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    jutarnje budjenje sms poruke

  7. #7

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    uglavnom samo kad se mora

  8. #8

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Iskreno,bezao sam od mobilnog tel. koliko god sam to mogao!Trenutno imam 4 telefona...Ni jedan od njih nisam kupio,a nisam ni ukrao,naravno...Tako je to valjda u zivotu,kad nesto nevolis...Sluzi mi uglavnom da me pronadju ( )...Zbog toga ni ne mogu bash biti Zadovoljan...

  9. #9

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Pre sam bio lud za sve boljim i novijim telefonima ali sad mi uopste nije bitno kakav telefon nosim, bitno je da radi...

  10. #10

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Telefon koristim u granicama normale. Više komuniciram putem poruka. Nekad pošaljem brdo poruka za dan a nekad nijednu u tri dana. Mada kada situacija to zahteva, obavim poziv.
    Poruku je izmenio Lady S, 25.02.2007 u 17:54 Razlog: Nema potrebe za boldovanim slovima ;)

  11. #11

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Sad uopste ne koristim,pre sam koristila samo za zvanje,ali kad poceli racuni da mi stizu... ...promenila sam ga.....sad ako ubacim koji euro zovem,ako ne cutim...
    No me toques

  12. #12

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Nisam bas ovisnik o mobilnom telefonu, ali mislim da ce se svi sloziti da je nuzno zlo!
    Uglavnom mene zovu, a ja ga najvise koristim za poruke, zamenu za sat i naravno za alarm!
    A skoro uvijek kasnim...

  13. #13

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Mnogo, najvise za poruke, pozive, naravno alarm za budjenje, poneka fotkica, to je to!!!
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

Slične teme

  1. Mobilni i vožnja!
    Autor Sirijus u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.12.2023, 13:01
  2. Ne diraj mi mobilni
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 26.02.2019, 20:04
  3. ... beba i vi ... koliko ste mobilni? ...
    Autor Mopiell u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.08.2009, 08:58
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 14:20
  5. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 12:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •