Kasnite li? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 145

Tema: Kasnite li?

  1. #16

    Odgovor: Kasnite li?

    Mene gazda juche natovario hehehe kaze od mesec dana ti kasnish 20 ..svaki put po 15 -20 minuta. .. Pa sam danas i morao na vreme..

  2. #17

    Odgovor: Kasnite li?

    Nisam kasnila do pre nekih godinu dve, bila sam, zapravo bolesno tacna, a onda se nesto desilo sa organizacijom, orijentacijom, ko zna cim i pocela sam malo da kasnim, ili, ako ne kasnim onda je to najpanicnije i najhaoticnije izletanje iz stana koje se moze zamislti.

  3. #18

    Odgovor: Kasnite li?

    Trudim se da ne kasnim, ali jednostavno pet minuta mi ništa ne znači u životu. Najveći problem mi je sa jutarnjim kašnjenjem (uvek mi se spava), tako da sam bila redovno prozivana kako u školi tako i sada na poslu. I nema te sankcije koja me može naterati da umesto pet minuta kasnije ustanem pet minuta ranije. (Zar nije san izvor zdravlja? A kome valjam bolesna?)
    U svakom slučaju, uglavnom ne kasnim više od 5-7 minuta, niti kašnjenja veća od 15 minuta drugima tolerišem.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #19

    Odgovor: Kasnite li?

    Citat Bacvanin kaže:
    Meni je kašnjenje urođeno, ja to ne mogu da objasnim. Jednostavno nema šanse da stignem na vreme. Nikad puno (5-10 min.), ali dovoljno da nervira druge, a što je najgore i mene. Davno sam još rešio da se odviknem od te "navike", ali ne ide. Mogu da počnem da se spremam 5 min. ili sat pre dogovorenog vremena isto mi se hvata, stižem sa zakašnjenjem
    Potpuno te razumem. Nema sanse da negde stignem na vreme, niti da se spremim na vreme. Pre neko vece smo se postovani drug moderator i ja nalazili sa drustvom i stigli dva minuta ranije. Cestitali smo jedno drugom
    Evo, promenila sam potpis

  5. #20

    Odgovor: Kasnite li?

    Kasnim samo po par minuta, a i to je uglavnom krivica saobracaja i guzve na semaforima, da ne pominjem da na benziskoj uvek istacu gorivo pa moram do druge ... Inace sam tacan
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  6. #21

  7. #22

    11 Odgovor: Kasnite li?

    jucer sam bas zakasnila, sto mi i nije svojstveno, ali buduci da do jucer nisam cula nasu himnu, morala sam da sacekam pocetak utakmice, da cujem himnu, pa tek onda izletim napolje.
    nattydread is coming to dinner

  8. #23

    Odgovor: Kasnite li?

    -Sto se posla tice taj problem sam donekle resio tako sto sam sat pomerio za 3 min. napred, tako da sada kasnim samo 3 minuta

  9. #24

    Odgovor: Kasnite li?

    Trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija!!!

  10. #25

    Odgovor: Kasnite li?

    Kasnim, o da...skoro da uvek kasnim

    ne valja...znam...

    neko mi je jednom objasnio da to ima veze sa nekim Merkurom u nekoj kući u aspektu sa....heh kada bih znala

    U svakom slučaju, nije lepo od tog Merkura i krajnje je nepravedno..
    jer ja stalno krenem na vreme, ali se nekako uvek (ali baš uvek) potrefi da se nešto na putu dogodi
    pa ja zakasnim...
    čak i kada ubacim dodatno vreme za neplanirane situVacije...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  11. #26

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne secam se kada sam poslednji put negde stigao na vreme...

  12. #27

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne!Prema obavezama sam vrlo odgovoran.
    nomen est omen

  13. #28

    Kasnite li?

    ranije sam bila tacna kao svajcarac...ali kada sam uvidela da sam jedina koja je takva, opustila sam se i dodjem kad dodjem..naravno nije tako kada je nesto jako vazno,ali na posao ne dolazim vise prva..to je sigurno!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  14. #29

    Odgovor: Kasnite li?

    Kasnim! Isključivo onda kad ne treba!
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  15. #30

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •