Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 170 od ukupno 170
  1. #166

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Dok muskarci, recimo, nikad nisu nervozni kad imaju problem sa finansijama, ta privilegija je rezervisana iskljucivo za zene
    Istina, muškarci su neUrozni samo kad ne vide čke duže vremena, Skidač Mrakač ti je čist dokaz
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  2. #167

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Para nikad dosta,a to je glavni razlog shto su zhene nervozne...One postaju nervozne,to se prenosi na mushkarce,mushkarci ne mogu da "rade" oko zhena kad su one nervozne i eto problema...
    Naravno da nijedan mushkarac nece da vodi ljubav sa zhenom koja je nervozna,ako mu je stalo do nje...To mushkarcima ubija zhelju za odnosom sa zhenom...A kada je sve u redu,zhene su kao "leptirici",je l` tako?
    Eto zamena teza. I to upravo od ono koji ili priča o novcima ili o ženama.
    E, Skidachu_Mraka, možda je vreme da najpre sebi mrak skineš.
    A zamisli da sada okrenemo priču:
    On se kida zbog love, te apsolutno nema želju za odnosom sa ženom. A naravno, žene su u nedostatku istog nervozne. A kad je sex redovan, žene su kao leptirići.

    Nego, ja sad više ne znam ni ko voli a ko ne voli novce, ko voli, a ko ne voli da se kreše, niti ko kako i da li vara.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #168

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Svakako da imas...samo to sto je tebi za nulu ne znaci da je i drugima...
    @Joksi

    Da li se tebi učinilo da sam ja napisao nama je ovde ovaj tvoj post za nulu? Nisam govorio u množini, i uglavnom kada pišem pišem u svoje ime, ne želim da kažem npr svi mislimo da bi skidač trebalo da skine mrak i prestane sa svojim nesuvislim postovima , jok to je moje mišljenje, a svako drugi neka se za sebe izjasni, i nek me i napljuje, uživam u tome :kez.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #169

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Zrakač

    To shto sam ja prosh`o,gde i kako sam bio,shta sam sve radio,sa kim i zashto,tebi bi trebalo josh 10 zhivota da prodjesh i vidish...
    Misliš da je to što si čuvao ovce i koze po nekim planinama u okolini Niša neki izuzetan provod, kapiram, svakome je njegova muka najveća


    Recimo,nisi ti taj koji ce zheni da kazhe,ja sa tobom zhelim samo sex i nishta vishe,jer za to su potrebna "muda",a ti ih nemash...
    Nego cesh da lazhesh i mazhesh,samo da bi dosh`o do toga...
    Jeste, ja sam toliko glup i ružan, neinteresantan i dosadan, i po par meseci radim visinske pripreme da bih mogao nešto da kresnem, sine to što ti sa svojih 33 nisi do sada ništa jebao ne znači da niko nije. A to šta ja govorim ribama mislim da ne znaš, ali ako želiš da se ovde pred ženama pokažeš kao alfa mužjak koji "zna žensku suštinu" ne želim te u tome sprečiti, ipak je red da i ti jednom negde ćušneš svoju koktel viršlicu, pošto si toliko iskompleksiran i opterećen, da sumnjam da ti je veći od toga

    A dete te je "poklopilo" svojim postom bash kako treba,ne znam zashto na sve nachine pokushavash da opovrgnesh istinu...
    I da pokazhesh kako znash vishe od nje,jer ne znash,zato shto se ne trudish da nauchish,ili necesh,nego mislish da znash...
    A meni je drago,shto ima mladih devojaka koje "znaju" zhivot...Znachi,ima nade...
    Ne uvlači se detetu da bi se ogrebao za malo bureka, kontam ja da ti na taj fazon muvaš ribe, ali je više nego očigledno da ti ne prolazi, žene ne vole paćenike kojima na čelu piše :mrzim vas, ali molim vas dajte mi pičke, baš mi je neophodno

    KAd smo bili klinci u kraju smo dengose kao što si ti krstili divnim imenima, tipa černobil i slično
    Eto podsetio si me na detinjstvo, od sada ću te zvati Černobil

    I iskreno mislim d, ako je tačno da ti ribe kažu 5, da se to odnosi na dužinu tvog alata, ne na kvalitet sexa, ali kako čisto sumLjam da si ga negde turio do sada, verovatno kad se skineš počnu da se smeju
    Ali nema veze, doći će i taj dan kada će kratke cevi biti u modi pa ćeš i ti nešto oplesti
    Poruku je izmenio Bazilej, 16.06.2011 u 23:09 Razlog: Dod'o ovo za 5, bilo jače od mene
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #170

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ne bih pravila podelu na polove.
    Mislim da je pristup toj situaciji individualan.
    Svako ima svoj neki razlog i stav zbog kojeg to čini.
    Poruku je izmenio ANIBAS, 14.05.2012 u 11:04
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 21:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 20:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •