Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 7
Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 170
  1. #91

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Prevara je prevara bila ona muska ili zenska

  2. #92

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    mi muşki to odradimo neşto bezveze dok zene to ine s vrelinom onako vlazno s predumişljajem
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #93

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Velika je razlika,kao prvo muskarci to vecinom rade iz telesnih pobuda,a kada je zenska populacija u pitanju to je nesto drugo.Kada zenska osoba to radi to je opasnije,jer to rade srcem.Nijedno nije ok,ali sta da se radi?

  4. #94

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Velika je razlika,kao prvo muskarci to vecinom rade iz telesnih pobuda,a kada je zenska populacija u pitanju to je nesto drugo.Kada zenska osoba to radi to je opasnije,jer to rade srcem.Nijedno nije ok,ali sta da se radi?
    majo,samo za tebe..citaj owo...
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ...shwati,da sama pomisao prewariti znaci biti djubre i samim tim si osoba koja nema karakter i tu neku finesu ziwljenja,,ako zelis promijeniti swoj ziwot,nije jedini nacin prewariti,nego to ima mozda neku drugu sadrzinu,mnogo sazetiju i originalniju...nema razlike u waranju,prrewara je gnusnost..za tim ce posegnuti samo prostacine koje ne zele puno kalkulisati i prawiti razliku sta je ok a sta ne..instaliraj sebi recimo(uopsteno goworim) neku mnogo graciozniju prewaru,zajebi ziwot prewari ti njega ako ti on namece da posegnes za prewaromskockaj tu prewaru na graciozniji nacin,a ne prostackom prewarom,jer je prewariti najlakse...a razlike nema...

  5. #95

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ja stvarno ne znam kome više ide na ruku ta predrasuda da muškarci varaju qrcem, žene srcem.
    Jednako ima i muškaraca i žena koji prevaru doživljavaju samo kao "ogreban snošaj sa strane", isto kao što se oba pola podjednako odlučuju na prevaru iz emotivnih razloga.
    Možda je jedina razlika u tome što su muškarci skloniji da prevare objavljuju kao ratne trofeje, dok će se žene pre odlučiti da to kriju. Ali to je već neka druga priča i nema toliko veze sa prevarom već sa dvojnim aršinima i sredinom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #96

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Zavisi samo ko komentarise tu prevaru jer su podeljena misljenja.
    Generalno,laz nije ok,ali ima tu i drugih momenata.
    Verovatno je ispravno ono-sto ne saznam ne moze me povraditi
    i obrnuto.

  7. #97

    14 Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ne. Ne mislim da postoje razlike u muškoj / ženskoj prevari.
    Zažto bi postojale?
    Postoje, možda, razlike u eventualni uzrocima, za istu.

    @diktatorka, jasno je da ne može da me povredi ono što ne znam. Šta ako osetim?
    Poruku je izmenio Goga, 18.05.2009 u 16:32
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #98

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Da li je komšijina trava zelenija ?
    Šta je najčešći uzrok prevare ? Upravo činjenica da ne moraš pojesti celo parče torte već uzeti samo šlag na vrhu! Taj drugi (ili druga) nisu oni sa kojima deliš 24 sata dnevno, čije navike i mane znaš napamet. Zabole te što nema pojma da kuva ili što pola dana provede uz TV i pivo. Dobijaš samo krem, najbolje izdanje na par sati.
    Samim tim, prevari su skloni oni koji su površni, koji ne umeju da uživaju u celom kolaču. Kojima će da smeta što su svoju dragu videli sa viklerima i namazanu kao indijanac . Ili njoj što je on prestao da joj tepa i donosi poklone, šetka se u iznošenim čarapama i staroj košulji .
    Uostalom....znate šta se najčešće zamera stalnim partnerima ?
    - On njoj što više ne izgleda "kao da ju je bog pravio", što više nije raspoložena uvek za sex, što je često preumorna.
    - Ona njemu što je prestao da bude romatičan (ili baš obrnuto..što nije više realističan ), što je bahatiji i manje vodi računa o sebi, što više ne izlaze tako često..
    Bežanje u prevaru je znak bežanja od odgovornosti. Tvoji i njeni problemi ostaju tvoji i njeni ne vaši . Zato...znak jednakosti za obe.
    P.S. Ovo što navedoh je jedan od čestih razloga zašto neke osobe žive i dalje same a "veze" su im samo površne, sexualne.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #99

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Nepopravljivo, definitivno i zauvek stojim na stanovištvu da je muška prevara, iako nesumnjivo nemoralna, neuporedivo bezazliniji čin u svakom smislu od preljube koju učini žena...

    Zašto? Tako!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #100

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    @Sivi...ti cini mi se ovde pricas o prevari kao o moralnom cinu i ako cemo tako posmatrati postoji znak jednakosti izmedju muske i zenske prevare

    Kada bi prevaru posmatrali kao emotivni cin, onda sam misljenja da (ipak) postoji mala razlika izmedju muske i zenske...

    Ne generalizujem, ali muskarci u velikom broju slucajeva kada vide lepu zensku, odmah je zamisljaju u krevetu i retko koji bi i odoleo ako bi ona pristala...
    Zene su ipak izbirljivije po tom pitanju, nije dovoljna samo vizuelna pojava vec jos i xy faktora da bi se upustile u prevaru...
    Neretko se brakovi u kojima je zena varala zavrsavaju raskidom, ne zato sto je ON saznao za prevaru...nego zato sto ONA nije mogla vise da zivi s' nekim koga vise ne voli, dok kod muskaraca se moze i desiti da vise zavole svoju zenu posle prevare...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #101

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ja pak stojim na stanovništu da je netačno da žene varaju samo srcem. Umeju one itekako da razdvoje sex od osećanja (pune javne kuće dokaza za to ). Nasuprot tome...nije tačno da muškarci varaju samo vršnjakom, mnoge "popularne dame" imaju svitu onih koji plaze za njima .
    Sad što se neki "vade" na stotine miliona nestrpljivih "plivača" koje treba "pustiti u prirodu" naspram jednog jajeta mesečno je više stvar matematike nego životne istine .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #102

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ne vidim bas povezanost javnih kuca sa zadatom temom

    Posao, kao i svaki drugi...nisu te zene koje su tamo u stalnom radnom odnosu zadovoljstva radi ili prevare radi ili...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #103

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ne vidim bas povezanost javnih kuca sa zadatom temom

    Posao, kao i svaki drugi...nisu te zene koje su tamo u stalnom radnom odnosu zadovoljstva radi ili prevare radi ili...
    Moj post nije bio retern na tvoj već na mementov .
    A ima veze, itekakve, jer govori o načinu doživljvanja sexa sa drugim muškarcem. Usput, zašto misliš da dame iz tih kuća nemaju emotivnu vezu van kuće i da nemaju onoga koga vole i on njih ? Šta ćemo sa onima koje posao dobijaju i zadržavaju ga pružajući sexualne usluge poslodavcu ?
    Sama definicije prevare je rastegljiva...ali ovde se počelo govoriti o "manjoj štetnosti". Ja već rekoh, time što muškarac tvrdi da je , eto, malo se "fiskulturisao" ne znači da to ženu nije zabolelo kao što i njega zabole kada se ne seti da se nakašlje ako ranije dolazi kući nego što ga žena očekuje .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #104

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Pa dobro, ovako mozemo u nedogled...sada su i "dame" uvedene u pricu, a i dalje ne vidim vezu sa prevarom...to je njen POSAO...
    Ono drugo sto si pomenuo..isto se ne bi podvelo pod prevaru, vec ucena poslodavaca..pa uzmi ili ostavi...
    Jedino se slazem da je pojam "rastegljiv" i moze se posmatrati sa aspekta prevaranata, prevarenih...fizika, hemija...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #105

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Prevara, u samom konteksu reci ,nema razlike_Ona je prevara sama po sebi_
    Mada,muskarci vecinom vrse prevaru iz fizickih pobuda,dok zene vecinom to rade zbog srca _
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

Strana 7 od 12 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 21:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 20:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •