Warcraft III
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10

Tema: Warcraft III

  1. #1

    Warcraft III

    Instalirao sam Warcraft III Frozen Throne 1.20e i nikako nemogu da pronadjem server na netu. da li je moguce igrati isti na netu? Ako je moguce sta mi je potrebno.

  2. #2

    Odgovor: Warcraft III

    Arthurt Dent, hvala na pomoci ali nisam nista uradio. Ja imam verziju 1.20e a ono sto si mi poslao je za 1.21a. Da li neko zna da li ima negde da se skine verzija 1.21 for free? Pozdrav

  3. #3

    Warcraft III

    Jel zna neko zasto nemogu da se konektujem na battle net?
    Kad hocu da se konektujem izbaci mi crveni uzvicnik i pise:unable to validate game version . . .


    Veliki pozzzzz

  4. #4

    Odgovor: Warcraft III

    I meni izbaci to. Moraš se registrovati na bllizardovom sajtu. Ja sam pokušao, al pošto mi je verzija krekovana, onda nesam mogao.
    Poruku je izmenio Leonard Peltier, 30.04.2008 u 15:10 Razlog: Psovanje nije dozvoljeno
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  5. #5

    Odgovor: Warcraft III

    Skinuo sam neki patch za battle net i mogu da se konektujem,ali samo na europe PVPGN(eurobattle.net) i kad udjem trazi mi sifru i ime,i ja ukucam ali nece,a registrovao sam se na eurobattle.net

  6. #6

    Odgovor: Warcraft III

    E, za to ne znam. Daj mi link za download tog patcha, pa ću da vidim. Može?
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  7. #7

    Warcraft 3

    Imam problem,umrezio sam 2 kompa i sve igre osim warcrafta mi rade u mrezi samo on nece,a radio mi je neko vreme,jel zna neko sta je problem . ? poludeo sam,samo sto nisam razbio komp

  8. #8

    Odgovor: Warcraft III

    Jel zna neko gde se u mapi moo moo nalazi item heart of azune?

  9. #9

    Odgovor: Warcraft III

    zna google
    http://www.gamefaqs.com/computer/dos...e/256222/17790
    ideš do čeptera 7 i tamo ti se nalazi odgovor

    čini mi se da sam naleteo i na neki forum na posvećen Warcraft-u (srpski-engleskih ima keri na rep)
    ću bacim link na pp ako naletim ponovo

  10. #10

    War 3

    Jel zna neko kako da obrisem acount koji sam napravio u warcraftu tj za Battle net?
    There is no rules!!!

Slične teme

  1. World of Warcraft kao kokain?
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 14:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •