Da li ste šarali po klupama?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 47
  1. #1

    Da li ste šarali po klupama?

    prosto i jednostavno pitanje

    da li sharate ili ste sharali po klupi u kojoj ste sedili? crtali? dopisivali se? ostavljali poruke nekom drugom?? lepili zhvake ispod klupe? izmicali stolice drugima.. sakrivali pushkice negde u/na/po/oko.. rezbarili sa shestarom?

    sve dogodovshtine vezane uz klupe i stolice.. da i njima damo duzhno poshtovanje shto su sve istrpili za nas

    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    cuj jel jesmo
    puskice su bivale obavezne... znala se i cela lekcija ispisati na klupu i zaglaviti bogami zbog iste

    ali definitivno mi je najzanimljivije bilo dopisivai se sa neznancima koji djele klupu... tako sam se u 3 srednje dopisivao sa nekom curom iz druge smijene dopisivali smo se ladno par mjeseci da bi na kraju i skotali da bi mogli izaci na pice nekada
    nisam nikada rezbario po stolovima, to mi je vec unistavanje imovine
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    Stolica ... uvek se setim tada njabolje drugarice Tijane koja je obožavala da se ljulja na stolici, dok jednog dana nije pala pravo na leđa i povredila repni pršljen... ... To nam je na žalost bio nauk ( koji smo brzo zaboravili ) da ne radimo isto...
    Da se šaralo - jeste ...
    Od poruka lične prirode, '' Sanja je koza '' do ljubavnih jada '' Vladimir + Goga '', zatim:
    '' muž i žena - mačka pečena '' - šta god nam to značilo, ali gde ima plime ima i rime...
    Sabrana dela ispisana na klupi i po stolicama pre kontrolonih zadataka ne želim da komentarišem - bilo ih je mnogoOoOoO...
    Neka mi samo neko kaže da '' današnja deca ništa ne uče ''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    13 Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    U osnovnoj sam se dopisivala sa ostalima koji sede u istoj klupi...
    I to je bilo mnogo dobro... u gimnaziji ne vredi ni zapocinjati, jer retko imamo casove u istim ucionicama...

    A sada uglavnom crtam neke grafite ili pisem tekstove navijackih pesama...

    Steta je sto stalno brisu te klupe... bas je zanimljivo na nekim dosadnim casovima citati sta je sve ispisano...

    A lekcije nikad nisam pisala, mada to neko drugi radi umesto mene.
    Jednom me je profesor prebacio u pretposlednju klupu kad smo radili kontrolni, i bas kad sam htela da predam prazan papir, primetila sam neki tekst pesme i nagnula se da ga procitam, kad sam shvatila da je to ustvari lekcija koju imamo na kontrolnom.
    Tako da, cak i da me je uhvatio da prepisujem , nije mogao nista da mi kaze, jer me je on premestio u tu klupu.

  5. #5

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    наравно
    углавном имена неких група, песама... моје име.
    шарао сам не само по клупама већ и по зидовима, столицама, по табли...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #6

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    U moje vreme se to zvalo "uništavanje društvene imovine".
    I, da, naravno da sam uništavala.
    Bilo je tu nekih crteža (a nikad nisam dobro crtala), stihova, zapisanih misli, prepiske sa ostalima koji sede na istom mestu,...
    I, da, naravno, ne samo po klupama.
    Uništavali su se redovno vrata na WC-u, zid "iza boravka", a posebno zadovoljstvo je bilo iškrabati mušku i žensku svlačionicu velikim crvenim srcićima i u njima moje ime i ime "mog" sedmaka (naravno, dotel je bilo ja njega volim, a on i ne zna za mene) . Pa, saznao je za mene, zezala ga je cela škola.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    наравно
    углавном имена неких група, песама... моје име.
    шарао сам не само по клупама већ и по зидовима, столицама, по табли...
    Same here. A bogOmi jednom sam i ribala pločice u klonji kad su me uhvatili
    Šarala sam i po papirima pa to lepila na kvarno selotejpom drugima na leđa npr: "Štipni me" i takooo svaaaaštaaa neštooooo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    U mojoj osnovnoj skoli smo se cak i "takmicili" ko ce na zidu vecim slovima i sto vise napisati da je njegov razred najbolji...

    I moj je uvek bio najbolji jer je u njega isla jedna od najvisih devojaka u generaciji...
    A umeli smo i dobro da prepravljamo tudje saranje... oni napisu VIII A, a mi to A samo prepravimo u cirilicno D...

  9. #9

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    ...posto nisam tada imala kompjuter klupa mi je sluzila za chat sa suprotnom smenom, a onda sam dobila racunar pa se nasla ovde i sad ne moram vise da svrljam po skolskoj klupi....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #10

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    Posto sam ja treci razred ovaj...ja ponekad saram pa obrisem ali sam valjda ostavljala poruke ~NE SVRLJAJ PO KLUPI~ a ja svrljala joj mora da su tetkice bile zbunjene...ponekad i crtam a ne obrisem ili bojim srafove na klupi da se ne dosadjujem










    ~NAJGORA JUNIORKA~
    Ich Bin Nich' Ich

  11. #11

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    Ma to mi je preslo u naviku... Na geografiji ili istoriji,to uvijek radim... Saram,crtam nastavnike... Hahahaha... Ali cesce svrljam po sveskama,sveska iz istorije mi se raspala od svrljanja,nemam jedne korice
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  12. #12

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    secam se onomad kad je ortak preko cele polovice klupe napisao "pushkicu" za ispit ali kako se kemijskom teshko pisalo po glatkim klpuama, on je celu svesku ispisao olovkom tokom testa su mu se ruke toliko znojile, da mu se sve razmazalo
    moomoo meee jooouu

  13. #13

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    redovno!
    ne mogu da odolim... i nekako radim to podsvesno...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  14. #14

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    jesam ali ne puno sta ja znam vise sam voljela po sveskama sarati
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  15. #15

    Odgovor: Da li ste šarali po klupama?

    -Setih se Virdzinije, jako lepe i jos pametnije izbjeglice iz Hrvatske (nije volela Van Gog a jeste EKV-e). Vreme kada su cvetale sekte i u kojem sam citao klasike filosofije i psihologije. Nase celo-smene rasprave i licile su na prepiske koje su u davna vremena vodile ucene glave o postojanju Boga.
    Klupu sam delio sa njenim "bratom" iz druge smene. Crtao je drvece (temperama), oko kojih sam dodavao: hemijske formule raznih zahebatih kiselina, sikira, motornih testera, vezivao ih sajlama za kamione... na kraju je jedva sprecila otvoreni obracun.
    U Kanadi li je?

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •