Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 66
  1. #1

    Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Koji su to instrumenti koje volite da slusate, cujete i svirate?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Konge - i ostale perkusije obožavam ... kao i bubnjeve i sve ono što daje ritam...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Volim klavir jer ga i sama sviram, mada priznajem, klavirski koncerti umeju biti dosadni.
    Gitaru volim da čujem uvek.
    Prim tamburicu negde tik do uha.
    Saksofon.
    Zvuk gudački orkestra me uvek razgali.
    ....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Najvise gitaru
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  5. #5

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Najvise volim da cujem gitaru i klavir, takodje i da ih slusam.. a ne sviram nista... kad sam bila mladja bio je pokusaj sa pianom, ali bezuspesno..
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  6. #6

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Najviše ljudski glas, to mi je najlepši instrument. Zatim klavir, violinu, bubanj, bas (gitara) i saks drndala sam svih pet na nivou probe za saks i violinu sam antitalenat, to su mi odmah oduzeli i tužno me gledali, za bubanj neozbiljna i nedisciplinovana i malo ne mogu da se usaglasim sama sa sobom, klavir mi još najbolje i ide, a gitara je isto smeh, znam 3 pesme neke glupe mislim, nisu glupe nego glupo zvuče kad me čuješ... baš početnički strašno me mrzelo da vežbam al' nikad nije kasno Gde god mi se ukaže prilika da sviram nešto, ja kažem da znam (i potrudim se da ozbiljno delujem da ostavim utisak) i onda mi je mnogo jako da gledam face onih na koje sam ostavila utisak ( neka neko pomogne ovoj nesrećnici )

    Sad razbijam okarinu pitajte 'Leba
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Sviram gitaru, bas gitaru, bubnjeve, klavir i klavijature... Volim i da pevam, mada je tuga to slusati...

  8. #8

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    bubnjevi...
    a zivotna zelja mi je da naucim da ih sviram, ali niko nece da mi pomogne u ostvarenju moje zelje
    smesi se... sutra ce biti gore

  9. #9

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Instrumenti? Hmmmmmmm.........

    u kući imamo 4 akustične, električnu gitaru, violinu, usnu harmoniku i drombulje

    Imao sam priliku da 'sviram' na bubnjevima, gitari (akustična i električna), bas gitari, violini, klaviru (pianino, sintisajzer, klavir ), usna harmonika, drombulje . Pokušao sam da sviram trubu, ali mi nije išlo

    Volim da čujem gitaru (električnu, akustičnu, bas), kao i bubnjeve

    Medjutim, najlepši 'instrument' koji volim da čujem je ljudski glas. Još ako je ženski koji strava peva...........

  10. #10

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Volim cuti gitaru, sax, bubnjeve a i klavir. Dalje od Smoke on the water na basu, nikad nisam stigla...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #11

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Volim da cujem gitaru i bubnjeve,jos kad ih svira moj voljeni to bas dobro zvuci.Nikad nisam svirala ni jedan instrument,ma nije to za mene.

  12. #12

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Gitaru, tamburicu, bubnjeve, frulu, didjeridu ,...volim da cujem. A svirao sam,tj.trudio sam se da naucim da sviram gitaru, frulu, i harmoniku.
    ...................

  13. #13

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Akustičnu gitaru,klavir,bubnjeve .... znam da sviram gitaru (za svoju dušu),ali je nisam uzimala u ruke zadnjih 5 godina,volim i da pevam,al' je možda gadno slušati...
    Poruku je izmenio NSdjanka, 05.01.2009 u 10:34 Razlog: boja
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  14. #14

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Volim akusticnu i elektricnu gitaru,bubnjeve... To mi je zakon,planiram da kupim gutaru,pa bi mozda isla na casove. A i bubnjeve bih TAAKOOO voljela da viram,ali od toga nema nista :tuzan:
    Poruku je izmenio NSdjanka, 05.01.2009 u 10:34 Razlog: boja
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #15

    Odgovor: Instrumenti koje volite da cujete, slusate i svirate...

    Obozavam zvuk saxofona, taj instrument mi je na prvom mestu, posle njega gitara naravno, violina itd, od svih instrumenata mislim da mi metalofon najbolje lezi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje kućne poslove ne volite da radite
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 00:35
  2. Koje predmete volite da učite..?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 17.08.2012, 23:47
  3. Volite li da kuvate?
    Autor irnik u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:52
  4. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32
  5. Da li volite skijanje?
    Autor Meggy u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 05.12.2010, 12:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •