PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 61
  1. #31

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Ne mogu da verujem da smo zaspali! Bit će valjda sad na ES-u repat ja mislim now

    Jeste jeste evo ga sad će na drugom!

    Dobar mu je zaostatak, ja sam mislila da će ga ovaj ostaviti više (mnogo je napaljen )

    Edit: Mogu da zamislim kako bi se smorio da nije prvi
    Milorade, bekrijo!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #32

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Dobar mu je zaostatak, ja sam mislila da će ga ovaj ostaviti više (mnogo je napaljen )
    Nije napaljen, nego je na drogama! Nemoguce je da neko pliva dvije trke dnevno i konstantno ulazi u prvih tri, da je ne znam ko. Nemoguce je da americki veslaci, na trci na 2000m odveslaju poslednjih 500m mnogo brze nego australijanci u prvih 500m (koji su omah stvorili znacajnu prednost, nad svima) i da sa petog ulete na drugo mjesto.
    Samo americka reprezentacija ne podlijeze doping kontroli, jerbo imaju "garanciju svoje vlade".

    U svakom slucaju, Milorade kralju!!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  3. #33

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Pa dobro, to nije ništa novo, kao i basketaši i ostali. Uvek su mogli da ucenjuju, to je jedini uslov da učestvuju. Zato je još veći izazov zgaziti ih rezultatom
    De bre nije napaljen greco, kao pevac je

    Eto, sad mi je Bernard treći na 50m

    Edit: I respect za Adlingtonovu!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #34

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne mogu da verujem
    Nakon urlanja i skakanja do plafona, u tom momentu smo ostali bez teksta. I nastupilo je 5 minuta cutanja i neverice.

    Milorade, svaka cast!
    Ja sam mislila da sam se uspavala i da sanjam...
    I dalje mi nije jasno kako je Felps prvi (to sa doticanjem ivice bazena, ovaj pod vodom, a ovaj nad vodom, ništa ja tamo nisam razumela...)

    Bravo za Čavića u svakom slučaju.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #35

    PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Na TV-e mi se ucinilo da je Milorad Cavic pobjedio, ali su sudci dosudili drugacije.
    Bit ce to problematicno i lako moguce da M.Cavic dobije zlato poslije olimpijade...
    Možda, al tek za nekih 8 godina (Link) pa ako i Felps prodje kao Petigru... no mala je verovatnoća za to.

    Bravo za Čavića, i srebro je uspeh, ostaje žal zbog toga što mislim da je on u ovom trenutku ipak bolji od Felpsa kada je 100m delfin u pitanju, i da bi ga sa iskustvom iz finiša ove trke u sledećih pet dobio

    Dočekao sam jutros prenos... šta reći, Čavić je malo zakasnio sa skokom. Da je startovao kao u kvalifikacijama bio bi na 50 metara za dužinu tela ispred Felpsa, sam okret je bolje odradio nego u prošlim trkama, Felps to radi izuzetno dobro, no ovaj put nije tu uspeo da napravi razliku u odnosu na protivnike, počeo je da smanjuje razliku tek na nekih 20m pred cilj. Moje lično mišljenje je da je Čavić grešku u finišu napravio samo zato što je sebe već video kao pobednika trke - trenutak dekoncentracije samo, ne treba ga zbog toga osudjivati... uostalom on je sigurno najviše želeo to zlato

    Šteta, bio bi junak ovih olimpijskih igara, i ime bi mu svaki but bilo spomenuto kada se spominju i rezultati Majkla Felpsa

    Nadam se da je sa osvajanjem srebra, povukao nogu za ostale naše sportiste, i da će nas nakon njega bar još neko obradovati

  6. #36

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    sad cujem da su nasi trazili da se poniste rezultati i da se sve ponovo odradi, jer kao, rezultat nije validan i nije tacno da je Felps pobednik..
    nema veze, srebro je isto veliki uspeh.. a ta jedna stotinka je premostiva..
    Felps je odlican, to mora da se prizna, a ovo za Cavica niej kraj.. pa tek pocinje bre
    svaka cast Milorade
    osim sto nas je prvi obradovao medaljom, sad i Nole..
    mada mislim da ce nam faliti zlato ipak..
    u svakom slucaju, Cavicu legendo
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #37

    01 Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    CAVIC JE ZLATAN (iliti )AMERICKA "ISTINA"

    Predsednik MOK-a Zak Rog juce je proglasio Felpsa za IKONU Olimpijskih Igara.
    Italijanski novinari su izjavili da posle ovakve izjave Predsednika MOK-a,Felps mora da pobedi,pa cak i ako ne stigne prvi!

    Ovo je samo jedna od mnogobrojnih reakcija novinara,pre svega evropskih,koji su na licu mesta pratili trku i u neverici posmatrali sta se dogadja u,i oko bazena.Mnogi od njih su rekli kako su licno videli da je Cavic stigao na cilj prvi.
    Ukrajinski novinari su vrsili pritisak na nase novinare da se zaloze za ulaganje zvanicnog protesta,da bi kasnije rekli da je nas protest uzaludan,jer se radi o americkom sportisti,u ciji je nastup u Pekingu ulozen ogroman novac.
    Izvrsni direktor Svetske plivacke federacije Kornel Markulesku rekao je
    da je po zahtevu OK Srbije,FINA pregledala snimak usporen do hiljaditih delova sekunde i dokazala da je Amerikanac zaista prvi dodirnuo ivicu bazena i da se pri normalnoj brzini snimka to ne vidi!!Da apsurd bude veci,u zvanicnom saopstenju,u kojem FINA odbacuje nasu zalbu,kao glavni razlog za odbijanje naseg protesta navode da video snimak nije nikakav dokaz !!!! Namece se pitanje,ZASTO SU UOPSTE GLEDALI USPORENI SNIMAK AKO NIJE DOKAZ ????
    I sam Felps je izjavio da je bio uveren da je Cavic prvi prosao kroz cilj i da je saznao da je pobednik tek kada je pogledao semafor

    Naivnog li decaka Boze mili!! Za medalju A znao je da namerno napravi
    ogroman talas mehurica,kako bi kamere sto manje "videle',da bi odlucivao semafor tj. onaj koji upravlja njime.Uostalom,Amerikanci su nabolji reziseri na svetu.
    I tako nevini Felps i u ovoj trci osvoji zlato.NI KRIV NI DUZAN.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  8. #38

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Bravo za Čavića, i srebro je uspeh, ostaje žal zbog toga što mislim da je on u ovom trenutku ipak bolji od Felpsa kada je 100m delfin u pitanju, i da bi ga sa iskustvom iz finiša ove trke u sledećih pet dobio
    Potpisujem!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Dočekao sam jutros prenos... šta reći, Čavić je malo zakasnio sa skokom. Da je startovao kao u kvalifikacijama bio bi na 50 metara za dužinu tela ispred Felpsa, sam okret je bolje odradio nego u prošlim trkama, Felps to radi izuzetno dobro, no ovaj put nije tu uspeo da napravi razliku u odnosu na protivnike, počeo je da smanjuje razliku tek na nekih 20m pred cilj. Moje lično mišljenje je da je Čavić grešku u finišu napravio samo zato što je sebe već video kao pobednika trke - trenutak dekoncentracije samo, ne treba ga zbog toga osudjivati... uostalom on je sigurno najviše želeo to zlato
    Tako malo. a tako daleko. Krakati Felps "prvi" dotakao ivicu bazena. Kamere pokazale da jeste... I ja mislim da se vec vidio kao pobjednik... Ali, svaka cast Cavke!!!



    Citat euridika kaže:
    to sa doticanjem ivice bazena, ovaj pod vodom, a ovaj nad vodom
    Eto posla za naucnike! Nek lijepo naucno dokazu da postoji opticka varka zbog razlicitog indexa prelamanja u vazduhu i u vodi!

    Poruku je izmenio irnik, 18.08.2008 u 00:01
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  9. #39

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    sta vredi sad?
    zlato je Felpsovo i tu je shlus
    Cavic novi srpski sampion.. pored Noxa
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #40

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    sta vredi sad?
    zlato je Felpsovo i tu je shlus
    Cavic novi srpski sampion.. pored Noxa
    Ma, naravno da je gotovo. Ali, i ovo je ogroman uspjeh!!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  11. #41

    13 Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Sjajnije i "zlatnije" je Cavicevo srebro nego Felpsovo "prljavo zlato !!!
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  12. #42

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Kod mene juce bilo jedno trista ljudi,napaljenih kao i ovaj njin picopevac,ja se popeo na shank i vrishtim iz sveg glasa celu trku i kad izleteshe rezultati ko da me se majka odreklaMilorade,sledeceg puta ga ne pushtajudri ga do kraja legendo
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  13. #43

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Popov žali

    Slavni Rus Aleksandar Popov u razgovoru sa srpskim novinarima nije mogao da sakrije nevjericu.

    - Ljudi, molim vas da prenesete Čaviću moju poruku! Recite mu da ciljna ploča nije žena koju treba milovati. Neka je udari! Zaronio je, imao je predug finiš i nije dovoljno jako dotakao zid. Šta sada vrijedi što je bio brži - rekao je Popov.

    Osvajač devet medalja na OI 1992. u Barseloni i u Atlanti 1996, od toga četiri zlatne i pet srebrnih, priznao je Čaviću da je odlično otplivao finale.

    - Za mene je Čavić u ovoj trci bio jednako veliki kao Felps. Vodio je sve vrijeme, praktično ga je pobijedio, ali na cilju moraš biti jednako dobar kao i tokom trke.

    (Vijesti)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  14. #44

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    I osvoji Felps osmo zlato

    Majkl Felps je uspeo da osvoji osmu zlatnu medalju u Pekingu, ukupno 12. na olimpijskim igrama.

    On je poslednjeg dana plivačkih takmičenja, kao član štafete SAD 4x100 metara mešovito, otplivao svoju deonicu delfin stilom. Felps je bio treća izmena i Amerikanci su pobedili.

    I ne samo to, Pirson, Hansen, Lizak su oborili svetski rekord - 3:29,34. To je 22. svetski rekord oboren u Pekingu.

    Najbolji plivač današnjice se pobedom u sada već antlogijskoj trci sa Miloradom Čavićem izjednačio sa svojim zemljakom Markom Špicom kome je 1972. u Minhenu sedam puta pripalo najsjajnije odličje, a trijumfom u štafeti u nedelju je taj podvig i prestigao.

    Kada je izjednačio Špicov rezultat, od sponzora, firme "Spido", dobio je milion dolara.

    Na drugom stepeniku pobedničkog postolja našli su se Australijanci, a na najnižem Japanci.

    Pre muške štafete, plivale su ženske.

    Australijanke (Sibom, Džons, Šiper, Triket) ne samo da su pobedile nego su i oborile sopstveni svetski rekord za skoro tri sekunde. Sada iznosi 3:52,69.

    Drugoplasirane Amerikanke su takođe bile brže od prethodno najboljeg rezultata, ali su se okitile "samo" srebrom, dok je bronza pripala Kineskinjama.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  15. #45

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Žaba - maskota SP u
    vodenim sportovima u Rimu


    Žaba nazvana "Diva" zvanična je maskota 13. Svetskog prvenstva u vodenim sportovima (plivanje, skokovi u vodu, sinhrono plivanje i vaterpolo) koje će naredne godine biti održano u Rimu.

    Organizatori takmičenja objasnili su da maskota predstavlja mnoge vrednosti nadmetanja u tim sportovima, ali i italijanski duh.

    Žaba nazvana Diva 09 simbol je energije i vitalnosti, kažu organizatori, a osmislila ju je učenica jedne srednje škole u Italiji Mihaela Mansini.

    Na konkurs je pristiglo više od 7.000 radova, a organizatori su odabrali Mihaelinu verziju.

    Vaterpolo turniru u Rimu u muškoj konkurenciji održavaće se svaki drugi dan od 20. jula do 1. avgusta.

    Titulu će braniti selekcija Hrvatske. Na prethodnom Svetskom prvenstvu u Melburnu Srbija je bila četvrta.

    (MONDO)

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Priredbe, javni nastupi i takmičenja
    Autor Mish u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 22.03.2013, 22:29
  2. PLIVANJE: Svetski rekordi Pelegrini i Pirs
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.03.2009, 09:28
  3. Trcanje ili plivanje?
    Autor kissigirl u forumu Zdravlje
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 17.05.2008, 20:11
  4. PLIVANJE: Juniorsko Evropsko prvenstvo
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 18:39
  5. Plivanje
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 18:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •