Šta Vas nervira na TV? - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 176 od ukupno 176
  1. #166

    Re: Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Znam ja sta se desava u pauzama na tenisu ali zelim da gledam to ,da cujem publiku ,uvek se moze desiti neka spika sudije i igraca ili neko iz publike da se zeza itd ...

    Hvala bogu pa u F1 nema pauza.

    Imam i ja opciju za vracanje unazad ali koliko kontam to se dodatno placa, a toliko me stvari bas i ne zanimaju da moram da platim kad vec i ovako placam previse rekao bih.

  2. #167

    Odgovor: Re: Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Obzirom da ima dovoljno kanala, jedino preskačem sve govorne političke emisije i teme i reklame.

  3. #168

    Odgovor: Re: Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Ima već sigurno decenija kako nikako ne mogu da dobijem iole suvisli odgovor na jedno prosto pitanje:
    - Ako se već pojavio "kum" pa veličanje nacije ovde nazvao SRBOVANJEM, kako se ista ili slična pojava novinarski definiše u, recimo, Hrvatskoj, Crnoj Gori, USA, VB, ....etc ?
    Ili je ta "kovanica" samo fino upakovana za pljuvanje ovdašnjih?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #169

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Од 2013 не гледам тв сем кад једем и просто се не може не приметити колико лоших водитеља/ки има! Просто је туга ко је све водитељ. Рекламе, политичаре, певаљке, реаилитији.... то не бих ни помињао
    Пас ће те увек разумети

  5. #170

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Nemam TV, pa me jako iritiraju pisanja dnevnih novina o tome, ko se s kim seksao na farmi. Hej bre, pa ja te likove ni ne znam!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #171

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Politika, Rialiti emisije, treštanje narodnjaka, reprize... Zapravo qq, al sam namćor

  7. #172

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Количина глупусти коју су у стању да прикажу за тако кратко време
    Шта ми је требало да погледам тв док једем
    Пас ће те увек разумети

  8. #173

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Već skoro deceniju TV ne koristim ali se dešava da u gostima naletim na upaljen i budem prisiljen da prisustvujem očiglednom ispiranju mozga iliti mobingu koji je kažnjiv već nekoliko godina.
    Juče naleteh na (koga drugog) predstavu visokog "vođe", šatro povodom imenovanja premijera. Predlažem da se SVI TERMINI u kome on nastupa pomere iza ponoći! Barem takva odluka postoji za sve emitovano sa explicitnim scenama sexa.
    A mislim da se hebanje u mozak ladno računa u sadomazo sex!
    Prema tome..neka dotični nastavi sa time ali posle ponoći da ne bi uticao na loše vaspitanje mladih, a i zdravlje starijih.
    Naravno, time bi se izbegle perverzije poput lizanja dupeta od strane samozvanaca koji sebe zovu novinarima. Novinari treba da budu KRITIKA vlasti a ne SLUGE iste!
    Uostalom ova zemlja i nema predsednika. Onaj ko je predsednik neke od političkih partija ZA MENE NIKADA ne može biti smatran Predsednikom države!!!
    Što je najsmešnije, neki odavde će sada žaliti za Nikolićem jer je bio dovoljno častan da da ostavku na mesto predsednika stranke pre nego što je imenovan za Predsednika države.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #174

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Ja bih slobodno mogla bez nje.Zamisljam koliko bih cudjenje izazvala tvrdnjom da nemamo tv i kablovsku .Nervira me sto ,sem sporta,mada se sad i na pojedinim sportskim kanalima repriziraju utakmice iz prethodnog perioda,u celokupnoj ponudi kanala kojih kao imas sila bozja,ne moze naci film koji vec nisam odgledala i koji se ne vrti po deset puta.

  10. #175

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Rijaliti programi!!! Toliko zatupljuju, postali su svi isti, učesnici su tako loši glumci, nepristojni, bahati, šta sve rade zarad slave... Znam da ih dosta ljudi prati, ali mislim da čine loš uticaj na omladinu, tako da bi bilo najbolje da se ukinu ili njihovo emitovanje svede na najmanju moguću meru.

  11. #176

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Rijaliti programi i političke emisije.
    Nadahnjuju se jedne drugima.

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Šta vas najviše nervira kod žena?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 15.12.2016, 15:04
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •