Doček Nove Godine u Novom Sadu
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Doček Nove Godine u Novom Sadu

    Da li razmišljate gde za doček i da li neko zna hoće li biti organizovanog dočeka na Trgu Slobode?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Doček Nove Godine u Novom Sadu

    Znam ja... Dolazi Zravko Colic

    Devojke budite spremne
    trt mrt zivot ili smrti
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Doček Nove Godine u Novom Sadu

    Za Novu godinu ... ...???
    Još se ne zna
    Poruku je izmenio Mish, 12.12.2007 u 17:45 Razlog: Caps Lock
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Doček Nove Godine u Novom Sadu

    Najvjerovatnije cu biti na trgu, pa ako me ko vidi nek mi se javi!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Doček Nove Godine u Novom Sadu

    Svečani doček Nove godine na Trgu slobode počinje u ponedeljak, 31. decembra u 21 sat. Na bini ispred Gradske kuće prvi će nastupiti ansambl "Kal", a zatim će kraći program izvesti i studio "Alektik".

    Posetioci će program moći da posmatraju u ulicama Zmaj Jovinoj, Kralja Aleksandra i Modene, kao i na Pozorišnom trgu i u Katoličkoj porti, jer će se na tim mestima instalirati punktovi s devet video-bimova i zasebnim ozvučenjem.

    Posle 22 nastupiće Aleksandra Radović, a oko 23 sata centralni deo programa najaviće bend "Bateria SambaNSa". Nakon 23 sata nastup će započeti Zdravko Čolić, a Novosađani i njihovi gosti dočekaće 2008. godinu uz tradicionalni vatromet i ponoćni valcer.

    Nakon toga će se nastaviti nastup Zdravka Čolića sve do oko 1.30 posle ponoći, kada će na scenu stupiti orkestar Bobana Markovića.

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •