Zivotna inspiracija - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Inspiraciju trazim u svemu:u novom danu koji uvek pozdravim i zahvalim mu se sto me je opet pronasao,u kisi koja spere sve tuge sa mene,u lastama koje se scucore kod mog prozora i u stalnoj i beskrajnoj ljubavi prema celom svetu.

  2. #17

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Zivotna inspiracija, ooo, kako je to tesko opisati. Ona je urodjena, I tece mojim venama. Prolazi kroz misli, a da je cesto nisam ni svestan. I tera me, I nagoni da se nadljudski borim za danas, za bolje sutra, za sebe, ali I za druge . Ona je koktel lepsi od svih na svetu. To je cilim u koji su utkani svi moji snovi, sve moje teznje, a vez je uradjen najlepsim koncima ljubavi, osecanja, pravde, borbenosti, inata da prkosim nepravdi I suprotstavim se monotonoj zivotnoj kolotecini koja guta mnoge, I cini ih ne srecnim.



    To nije obican cilim, on je leteci, I svakim danom zajedno sa mnom prelece brojne prepreke, uznosi me u visine, a pogled sa njega cini me srecnim I ispunjenim. Preletanje briga, problema I raznih prepreka ide manjom ili vecom brzinom, sa vecim ili manjim zrtvovanjem sebe, al kad se osvrnem , I na izrazima mojih najblizih vidim da su ponosni na ono sto osvojih , govoreci samo napred Aco-sine, brate, mili moj , srce mi biva ispunjeno, I napunjeno hrabroscu da se uputim u nove pobede koje cu posvetiti njima a I sebi.
    ...................

  3. #18

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    uvek inspiraciju pronalazim u lepoti i mojoj velikoj strasti prema njoj..

    a lepote ima na svakom koraku, samo treba pogledati oko sebe i prepustiti se njenim čarima..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #19

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    sam zivot je moja inspiracija... neizvesnost sto me ocekuje sutra, nadanja i zelje da dozivim sto lepse trenutke u krugu svoje porodice...da gledam svog sina kako raste, napreduje, postaje svoj covek.


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zivotna osiguranja
    Autor mikivs u forumu Ekonomija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.08.2018, 10:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •