Ta teška, strana reč "izvini" - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
  1. #31

    Odgovor: Ta teška, strana reč "izvini"

    - riječ izvini je čarobna riječ ... koristim je kada sam u krivu,pa kada moje izvinjenje bude prihvaćeno,osjećam se sretno.
    blago onom tko prihvati izvinjenje.

  2. #32

    Odgovor: Ta teška, strana reč "izvini"

    Nije mi problem da se izvinem kad shvatim da sam pogrešila.Isto tako očekujem izvinjenje od strane ljudi koji su se ogrešili o mene,pogotovo ako su to ljudi koji su mi dragi.Tako funkcionišem i sa svojom decom.To je način na koji se gradi zdrav odnos sa drugim ljudima.Ponekad je teško prevazići sopstveni ego ,ali je zaista neophodno.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  3. #33

    Odgovor: Ta teška, strana reč "izvini"

    Naravno da mi nije tesko da se izvinem,ako uvidim da sam pogresila.Izvinem se od srca i dam do znanja osobi prema kojoj sam pogresila,da mi je zao.Ne cinim to "da bi vuk bio sit i sve ovce na broju" vec zaista se iskreno izvinim.takodje ocekujem da dobijem izvinjenje i primim ga, osim ako me neko,namerno i svesno povredi.Od takvih ne primam izvinjenja vec ih brisem iz zivota.
    Nikad ne reci nikad !

  4. #34

    Odgovor: Ta teška, strana reč "izvini"

    - jeste li primijetili ... da pješaci kada se sudare na pješačkom prelazu,ne ljute se jedan na drugog ?
    jeste li primijetili kada u saobraćaju jedan od vozača /malo/ nešto pogriješi,drugi opdmah za njim trubi...ljuti se ?
    to je zato,što pješak čuje riječ izvinjenja,dovoljno je da "pročita" tu čarobnu riječ u očima drugoga..
    dok vozači ne čuju te riječi...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •