Vitraž
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Vitraž

  1. #1

    Vitraž

    ja sam veoma zainteresovan za pravljenje vitraza
    ako neko zna gde mogu kupiti literaturu i materijal naravno i sve ostale korisne informacije sa interneta ili iskustvo drugih hvala

  2. #2

    Odgovor: Vitraž

    Upravo sam zavrsio kratak kurs Tiffany tehnike i vitraza, posto je to i mene interesovalo.
    U Srbiji, generalno, nema mnogo stvari o tome.
    Na netu cete videti mnogo stvari, ako u googl upisete "stained glass" kao i na youtube.
    Zivim u Bgd. i znam da je otvorena jedna prodavnica, predstavnistvo Slovenacke firme, koja ima (ili bi mogla da ima) dosta toga na temu stakla, alata i literature.
    Toliko, za sada.
    Ako ste zainteresovani, javite se za jos neke informacije

  3. #3

    Odgovor: Vitraž

    nadam se da cu pronaci sto me interesuje
    nasao sam jednog tipa koji trazi 1000 ev za 10 dana samo da gledam kako radi saronja
    hvala na informaciji

  4. #4

    Odgovor: Vitraž

    Vitrazom sam i ja hteo da se bavim,ali sam udustao jer je materijal jako skup...nasao sam gde se moze kupiti sve za vitraz,ali kad sam saznao cene,umalo me slog nije pogodio....
    Postoje i neke druge mogucnosti...vitraz tehnika se moze koristiti i za druge stvari-za izradu ukrasa,dekorativnih stonih predmeta itd...

  5. #5

    Odgovor: Vitraž

    Znam da je skupo, ali kad neko voli i uživa u tome što radi, mislim da treba krenuti od malih koraka, pokusati plasirati na tržište to što se sada radi, pa polako napred, sa malim dekorativnim predmetima, do većih i vrednijih. U svakom slučaju, imate moju podršku!
    Scary!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  6. #6

    Odgovor: Vitraž

    Pokušaj nešto više da saznaš na Mab Export
    To je sajt jedne slovenačke firme, koja ima predstavništvo u Beogradu.
    Nije jeftino ali je vrlo interesantno.

  7. #7

    Odgovor: Vitraž

    Steta, nema ni tonija ni Scarija, ja obozavam rukotvorine...
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  8. #8

    Odgovor: Vitraž

    Citat Sneza58 kaže: Pogledaj poruku
    Steta, nema ni tonija ni Scarija, ja obozavam rukotvorine...
    Draga Snežo58, ako si zaista mislila na vitraž, možda ja mogu da ti pomognem. Razumem se pomalo.

  9. #9

    Odgovor: Vitraž

    Ne, ja imam svoje rukotvorine, kolazi od presovanog cveca i jos kojesta, ali me generalno zanima svaki rucni rad. Zato mi je zao sto se ovde ne pojavljuju ti momci, a rad Scaryja mi je dobro poznat, i on je moj prijatelj.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •