O kakvoj avanturi mastate? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 49
  1. #31

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    ah, ti pusti snovi i avanture.

    Nikad se Dunav nece zalediti bar od Wien via Budapest pa
    do Novog Sada makar na tri dana da klizaljkama nizvodno doletim...nisam ja te srece,..ali to bi bila avantura pa makar posle bio potop i posle njega Dunav presusio

  2. #32

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    1. Amerika...ali ne kao sto vecina odavde ode da je vidi....
    Amerika....u automobilu....s jedne obale na drugu,pa uzduz....nedeljama i mesecima.....stajanje kojekuda.....ulazenje u kafane kojekakve....ostajanje na nekom mestu duze ili krace.....mozda deo one atmosfere iz filma Bagdad-kafe u nekom delu putovanja....
    i tako....

    2. lov na kitove

    3. da se popnem na neku straaaaasno,straaaaasno visoku zgradu u Njujorku i da se razderem koliko me grlo nosi

    4. Aljaska.....izbliza....
    Poruku je izmenio believer, 07.12.2008 u 14:58
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #33

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    - Nacionalni park u Utah-i,
    - onda bi voleo da novu godinu docekam u NY na Times Square-u (docek 2009-te je bio malo je reci fantastican, nabavio sam snimak i odusevio se)

    evo kako je bilo 2007-e ali su sada za razliku od te god imali plave kape, balone i naocare (to je tako organizovano da nemam reci),
    - Las Vegas jedna od mojih omiljenih destinacija Da li treba trositi reci o Vegasu ? Ne bih rekao
    - Los Angeles ili LA kako ga ljudi cesce zovu je grad u kome vam nikada nece biti dosadno kako je u jenom intervjuu rekao Dzek Nikolson i ja mu verujem pa bih zeleo samo da proverim i posetim Holivud i malo manje poznatiji Bolivud.
    - Miami ... Florida ijaoo te plazeee su covece tamo je prelepo i to definitivno zelim videti svojim ocima (u snovima vec jesam )
    - Paris ah taj Pariz, eto za promenu bih nakon par godina izasao iz USA i posetio France i cuveni grad svetlosti ali ne samo zbog Ajfelove kule/tornja vec zbog samog grada koji je cini mi se fantastican. Naravno Place Vendme (Trg Vendom) bi posetio 100 %

    To bi recimo bilo to
    Skroman sam ja momak
    Naravno to su samo zelje i ako do kraja svog zivota odem na samo jednu od destinacija koje sam pomenuo bicu presrecan do neba i sire

  4. #34

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Da odem jednom na Šri Lanku i pokušam da upecam ribu baš ovako...




    Bila bi to žešća pecaroška bruka, ali volela bih da probam...
    Vrag odneo šnalu...

  5. #35

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Tantristichko - spiritualnoj
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #36

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Obilazak Australije... uz obalu...
    tako da na kraju zavrsim tamo gde sam krenuo...
    motorom, naravno.

    to je jedna od ideja...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  7. #37

    13 nikad bolji provod!

    sta mislite o putovanju u Spaniju,ucenje spanskog a uz to najbolji provod u Valensiji gradu sa 200.000 studenata

  8. #38

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Svakojakim, a evo već pola sata mislim o Nojšvanštajnu - pročitala sam nešto poput putopisa i svidele su mi se fotografije, a nikada nisam ušla u neki stvarni zamak. A priroda kakva je... Prelepo! Ovaj je blizu, može tu da se napravi dobra kombinacija sa još nekoliko gradova koje sam prošla na juriš i gde sam propustila najlepše da vidim i probam. Eto, o tome sada mislim - kada ću moći...

  9. #39

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Kuba...on i ja...i pesak pod nogama...uvece (nocu) nam nebo i mesec "krov"... danju nam sunce (more i vetar...) domacini....u pozadini (iz daleka) cuje se Ry Cooder i club buena vista music...

    a...njegove usne...su nesto najlepse na svetu....

    treba li sta vise???!
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #40

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Volela bih da prođem dolinom Loare, osetim šarm istorijskih gradića, i vidim ono po čemu je "kraljevska reka" najpoznatija- dvorce... Cheverny, Blois, Chambord, Amboise, Villandry...



    Chambord
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  11. #41

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?




    ...reci su suvisne...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #42

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    @Za mene su avanture da na spensu gledam cure - posmrtno slavni pjesnik penzioner u mirovini
    - Lune Luka sa Papu(p)ka...mmalo mmucamm al sammo kad pišemm...dok gledam ovakve muze@
    Priložene slike Priložene slike  

  13. #43

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #44

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?



    ..o podvodnoj između koralnih grebena
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #45

    Odgovor: O kakvoj avanturi mastate?

    Pod uslovom da ja vozim...naravno


    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •