Osecam se malo bezveze...
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Osecam se malo bezveze...

    Ne znam sta je, neki problem u glavi, ali opterecuje me. Bili smo 6 meseci u vezi, i bilo je super. Skoro smo se dogovorili da se razdvojimo, jer on ide van grada tokom cele zime. Ipak je to teret, a i osecala sam da se hladim pomalo od njega. I on meni pre nekoliko dana kaze da mora da izadje sa bivsom na pice da raspravi nesto. Mozda to ne bi bilo strasno da ta devojka nije na sve nacine pokusavala da nas razdvoji sve ovo vreme ,svasta je radila, bukvalno se trudila da me slomi. Takodje i njega. Pobesnela sam bre! Rekla sam mu da nista ne moze biti tako vazno da mora da se izadje, i da raskidam definitivno ako izadje s njom. Rekao je da ce izaci. I ja sam raskinula. Pokusavao je da mi dokaze da to s nama nema veze, da ne sme da utice...Nije me bilo briga. Svasta sam mu rekla. Nisam mogla da verujem, prekinula sam svaki kontakt. Posle dva dana se smuvao sa njom! Deluje mi kao da ne vlada svojim postupcima, kao da to nije on. Kreten me razocarao za citav zivot, ali se ovih dana nesto opterecujem. Nesto mi fali, ne on, koliko sve sto mi je ispunjavalo zivot za ovih 6 meseci. I malo mi je tesko da posle toliko vremena, i takve vezanosti za njega, prodjemo jedno pored drugog bez pozdrava. Nisam ga nikako videla s njom, cak nisam sigurna da li su jos zajedno. Sve je to cudna prica, ta devojka je zaista cudna, ni od cega ne preza. Svesna sam da treba da ga prezirem, i tako je, ali ne mogu lako da zaboravim sve.Ne znam kako da se osecam. Treba mi pomoc da sve to izbacim iz glave...Zato mi trebaju vasi saveti kako da okrenem neki novi list...

  2. #2

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Ako te je razočarao zašto ti je teško da okreneš list? Ako kažeš da si raskinula, kakve veze ima da li je sa nekim i sa kim je? Ne fali tebi samo on, tebi falite vi, tebi fališ ti zagrejana, a i sama kažeš postala si hladna, ne veruješ mu, nazivaš ga kretenom. Ja ne bih volela da sam u takvoj vezi i vrlo bih lako okrenula novi list Niko te ne može razdvojiti ni od koga ako se volite, pa taman da dubi na glavi. Razdvajate li se, tako je i trebalo biti. Razdvajate li se (ne mislim samo na fizičko razdvajanje) - ne volite se. Zabavljaj se i uživaj - oko tebe je toliko njih koji će umeti da uzmu i cene to što ti umeš da daš i zračićeš ponovo. Njega ne treba ni da prezireš ni da ne pozdravljaš. Nema razloga za to. Dovoljno je to što te više ne ispunjava. A možda si i ti sama kriva za to, pa tek onda nema razloga da se ne poznajete

    U redu je kad pobesniš što ti je pukao nokat, izvile šiške, ako ne daj Bože napipaš neku kvržicu na grudima ili prospeš slučajno ceo parfem... A da besniš zbog muškaraca, nemoj besmisleno je. Govori tiho i nosi psa sa sobom. Rekla si šta imaš i piči dalje. Nađi nekog ko će umeti da te drži na toplom malo duže ili se pre toga dobro proluftiraj.

    Jel sam delovala kao valijum, a?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Ima veze samo to sto smo se dogovorili da se razdvojimo, ali jos nije doslo do toga. I onda se desilo sve to s njom. Nista gore nije moglo, od nje. Krivo mi je zbog toga sto imam uzasan osecaj da sam pukla 6 meseci bezveze. Mada mi se nikad nije cinio neiskren...Nonstop ga srecem, bukvalno na svakom koraku, i mozda to otezava...Navika je cudo. Mislim da je sve to samo navika, ona od koje se strasno tesko osloboditi. Ma sta radila, visi mi tu negde nad glavom. Ocekujem da se skorije nesto napokon promeni...

  4. #4

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Onda ne mogu ni da te posavetujem neko će drugi. Meni nikada nisu bili jasni ti dogovori o razdvajanju i mislim da se iza tih dogovora uvek nešto krije
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Dogovor da se razdvojite?
    Pa bre, i ja sam svojevremeno ishla na dva puta po dva meseca iz grada pa nije bilo nikakvih dogovora o razdvajanju!
    Postoji telefon, sms....... Sve i svashta.....
    Nije ljubav i bliskost samo kad ste zajedno, nego i kad se razdvojite malo......
    Jeste, dodje telefonski rachun za padanje u nesvest, ali dobro, sve ima svoje.
    Ne mislim da se takvim razdvajanjem gubi bliskost, naravno, ako je ljubav prava...

    A ako nije prava, onda se predlazu takva "razdvajanja" i slichne gluposti.......

    Okreni novi list i zaboravi na njega, a on neka juri bivshu ili koju god vetj hotje.

    Na tih sest meseci gledaj kao na iskustvo vishe i gotova stvar.....
    Jeste u pochetku malo za@ebano, ali prolazi.......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #6

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Razumem da si osetila nesigurnost i strah da ga ne izgubis ali jbt 6 meseci ste bili u vezi...gde je malo poverenja i tolerancije sa tvoje strane...pre nego sto nepravim neku takvu odluku trudim se da se postavim na mesto te osobe...kako bi tebi bilo da si trebala da raspravis nesto sa bivsim a on ti postavi uslov...pa ja bih raskinula istog trenutka jer je ta osoba odreagovala nerazumno i netolerantno a rekla si da nikad nije izgledao neiskreno cemu onda takva reakcija draga moja?...razmisli malo o tome...svi mi gresimo...

    a i malopre si napisala 'navika je cudo'!? Jedno je navika a sasvim nesto drugo ljubav i zaljubljenost...razmisli malo al budi pre svega iskrena prema sebi pa ces naci sve odgovore sama.
    Ja ti drzim palceve i veruj mi da je najbitnije da budes iskrena prema sebi jer ti znas najbolje sta se desilo a mi ovde stvari izvlacimo iz konteksa koji si nam ti dala u zelji da ti pomognemo...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  7. #7

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Nikada ne smes dovesti nekoga u polozaj da bira, a da pri tom odabiru moze da izabere da te izgubi... To je netakticno i ne radi se ni u poslu.

    Mozda je samo hteo da joj kaze da ne zeli da ona vama ikada vise smeta. U svakom slucaju tvoja sujeta je probudila njegovu i veza je pukla.
    Ako je najavio da ce se sastati, znaci namere su mu bile postene i ocekivao je makar toliko poverenje od tebe.

    A ako je puklo, ne treba kukati za izgubljenih 6 meseci, i ti si uzivala, kao i on, cemu sada tuga?

    Ide se dalje, a pamti se samo lepo...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #8

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Citat Nena kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam sta je, neki problem u glavi, ali opterecuje me. Bili smo 6 meseci u vezi, i bilo je super. Skoro smo se dogovorili da se razdvojimo, jer on ide van grada tokom cele zime. Ipak je to teret, a i osecala sam da se hladim pomalo od njega.
    Rekla sam mu da nista ne moze biti tako vazno da mora da se izadje, i da raskidam definitivno ako izadje s njom. Rekao je da ce izaci. I ja sam raskinula. Pokusavao je da mi dokaze da to s nama nema veze, da ne sme da utice...Nije me bilo briga. ...

    Budi malo manje razmaženo-posesivna.
    Izgubila si igračku pa šta? Poveruj da je baš dobro što se sve tako odigralo.
    Ljudi batale pušenje, alkohol, čak i drogu. Pate se neko vreme i nadjačaju naviku.

    Mani se više analize i samooptuživanja. Svesna si da si dosta toga TI učinila da dođe do ovakve situacije.
    Sad je glupo da analiziraš i meriš svoj ponos i gubitak bliskosti.

    Ajmo da udarimo u traženje nove preokupacije. Posveti se isključivo sebi i dovedi sebe u neku stabilniju situaciju. Onda će već neko primetiti da si u normalnom i slobodnom statusu pa će se izroditi nova prilika.

    Staru knjigu sklopi i odloži na neku policu odakle ti neće stalno privlačiti pažnju.

  9. #9

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Citat Nena kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam sta je, neki problem u glavi, ali opterecuje me. Bili smo 6 meseci u vezi, i bilo je super. Skoro smo se dogovorili da se razdvojimo, jer on ide van grada tokom cele zime. Ipak je to teret, a i osecala sam da se hladim pomalo od njega. I on meni pre nekoliko dana kaze da mora da izadje sa bivsom na pice da raspravi nesto. Mozda to ne bi bilo strasno da ta devojka nije na sve nacine pokusavala da nas razdvoji sve ovo vreme ,svasta je radila, bukvalno se trudila da me slomi. Takodje i njega. Pobesnela sam bre! Rekla sam mu da nista ne moze biti tako vazno da mora da se izadje, i da raskidam definitivno ako izadje s njom. Rekao je da ce izaci. I ja sam raskinula. Pokusavao je da mi dokaze da to s nama nema veze, da ne sme da utice...Nije me bilo briga. Svasta sam mu rekla. Nisam mogla da verujem, prekinula sam svaki kontakt. Posle dva dana se smuvao sa njom! Deluje mi kao da ne vlada svojim postupcima, kao da to nije on. Kreten me razocarao za citav zivot, ali se ovih dana nesto opterecujem. Nesto mi fali, ne on, koliko sve sto mi je ispunjavalo zivot za ovih 6 meseci. I malo mi je tesko da posle toliko vremena, i takve vezanosti za njega, prodjemo jedno pored drugog bez pozdrava. Nisam ga nikako videla s njom, cak nisam sigurna da li su jos zajedno. Sve je to cudna prica, ta devojka je zaista cudna, ni od cega ne preza. Svesna sam da treba da ga prezirem, i tako je, ali ne mogu lako da zaboravim sve.Ne znam kako da se osecam. Treba mi pomoc da sve to izbacim iz glave...Zato mi trebaju vasi saveti kako da okrenem neki novi list...
    ...sujeta je cudo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #10

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sujeta je cudo...


    Ja to zovem sindrom ostavljene/og. Teško je sebi priznati da te neko ne želi

    Izvuci pouku( u najmanju ruku da sledeći put prepoznaš situaciju i istu sprečiš ili preduhitriš ), nadji neku novu zanimaciju i furaj dalje

  11. #11

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Citat Nena kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam sta je, neki problem u glavi, ali opterecuje me. Bili smo 6 meseci u vezi, i bilo je super. Skoro smo se dogovorili da se razdvojimo, jer on ide van grada tokom cele zime. Ipak je to teret, a i osecala sam da se hladim pomalo od njega. I on meni pre nekoliko dana kaze da mora da izadje sa bivsom na pice da raspravi nesto. Mozda to ne bi bilo strasno da ta devojka nije na sve nacine pokusavala da nas razdvoji sve ovo vreme ,svasta je radila, bukvalno se trudila da me slomi. Takodje i njega. Pobesnela sam bre! Rekla sam mu da nista ne moze biti tako vazno da mora da se izadje, i da raskidam definitivno ako izadje s njom. Rekao je da ce izaci. I ja sam raskinula. Pokusavao je da mi dokaze da to s nama nema veze, da ne sme da utice...Nije me bilo briga. Svasta sam mu rekla. Nisam mogla da verujem, prekinula sam svaki kontakt. Posle dva dana se smuvao sa njom! Deluje mi kao da ne vlada svojim postupcima, kao da to nije on. Kreten me razocarao za citav zivot, ali se ovih dana nesto opterecujem. Nesto mi fali, ne on, koliko sve sto mi je ispunjavalo zivot za ovih 6 meseci. I malo mi je tesko da posle toliko vremena, i takve vezanosti za njega, prodjemo jedno pored drugog bez pozdrava. Nisam ga nikako videla s njom, cak nisam sigurna da li su jos zajedno. Sve je to cudna prica, ta devojka je zaista cudna, ni od cega ne preza. Svesna sam da treba da ga prezirem, i tako je, ali ne mogu lako da zaboravim sve.Ne znam kako da se osecam. Treba mi pomoc da sve to izbacim iz glave...Zato mi trebaju vasi saveti kako da okrenem neki novi list...
    Imala sam takvu situaciju u kojoj ona ne preza od nicega da ga vrati ali nije mi ga uspjela uzeti ali u tome nisam ja sama uspjela jer da je on htjeo da ga ona vrati uspjela bi. znaci da tvoj dragi je negdje u krajicku srca ipak zeleo da se njoj vrati znam da ti je tesko ali probaj ga zaboraviti isplaci se dobro i sjeti se svega negdje mora biti i nesto ruzno a to iskoristi protiv njega reci sama sebi zasto da mi takav neko fali...........
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  12. #12

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    tebi, definitivno, nema pomoci


    Šta je s vama mladima. Dogovorili se da se razidju ?!?

    Pazi molim te.

    Pa ja sam dolazio dva puta mesecno, tri godine, iz podgorice da bih bio sa NJOM i nije mi padalo na pamet da se "dogovaram".

    ONA je bila u Londonu dva puta po 5 meseci i opet nam nije padalo na pamet da se "dogovaramo".

    A vi se "dogovarate".
    i eto sta dobijes. Pa ti onda zao sto je sve tako i sto se on "smuvao" sa bivsom. Tako se desi kada se "dogovarate".

    "dogovaraju" se i nasi politicari sa siptarima oko kosova pa ce ostati bez njega.

    Ostaje ti samo da uzmes njen recept i budes "djubre", pa pokusas da ga vratis, ako ti je jos uvek stalo do njega.

    A ako nije ... onda ti i ne treba savet.

    Gotovo je.
    Poruku je izmenio Najgora, 20.12.2007 u 19:45 Razlog: tako velika slova...ne nikako
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  13. #13

    Odgovor: Osecam se malo bezveze...

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    .... Pa ti onda zao sto je sve tako i sto se on "smuvao" sa bivsom. Tako se desi kada se "dogovarate"......
    Gotovo je.
    ovo ok.....jer dvoJe u vezi mogu da se dogovaraju da li ce u bar ili igalo na more.....

    ***************************
    mali aneks.....ono oko toga da se postane djubre....
    to ne....ne nikako....upasti u tu klopku zlobe....glupsti....dokonosti...bezobrazluka....
    e....to je vec diJagnoza....ozbiljna.....

Slične teme

  1. Veliko i malo
    Autor miloradv u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 05.09.2015, 23:31
  2. Hajde da ih malo hvalimo
    Autor leptirić u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 13:49
  3. Osecam, dakle jesam
    Autor A6quattro u forumu Psihologija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 30.07.2012, 12:08
  4. O horoskopu malo drugachije
    Autor HLEBmaster u forumu Astrologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.03.2008, 01:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •