Dajem otkaz ! - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 48 od ukupno 48
  1. #46

    Odgovor: Dajem otkaz !

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku

    jel ti to radis u customer services ..... ono , hello how can I help you ? nadam se ne .

    more nosite se u 3 x nhhhnhstujjkk3354zb562737887^^%$%$$$$$$4 cke materine !!! mi je prvo kako im otpozdravim .
    Mislis ono...sva fina, slatka i usluzna..?
    Na telefon sam pocela da se javljam sa:"Now what?"
    znaci, moj odgovor je-ne.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #47

    Odgovor: Dajem otkaz !

    Годинама већ имам жељу да шефу и колегама упутим реченицу из ТЛН:
    Отпуштени сте левати... ево и бич!



    Али немају ти људи смисла за хумор... па морам фино и културно, са све извињавањем, бројем телефона колеге који може да ради мој посао ако су заинтерсовани, ебига, не треба никад врата гу*ицом затварат што би се рекло.

    Углавном, на годишњем сам одмору до 31.12, а онда слободан као птица.

    За почетак ћу да пишем на форумима и напишем све оне текстове о политици које нисам стигао! Онда ћу да читам књиге и гледам телевизију ко манијак. Можда одем до једног суседног села да попијем коју с ортацима који нису отишли по к, ако има таквих још увек.
    Слушаћу контакт програм радио Фокуса док се не растопе боје, и зваћу их да им кажем све што имам.
    А за пола године видимо се испред катедрале са тањирићем! Можда научим да свирам неки инструмент, помаже код прошње! Чекај, јел прошња или прошење? Шта је кад питаш неког да се уда за тебе а шта кад молиш за ситниш на улици?
    Poruku je izmenio yossarian, 25.12.2013 u 10:47
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #48

    Odgovor: Dajem otkaz !

    I ja otkazujem već dve godine, ali nemam drugu opciju ma moram da ćutim dok ne nađem siguricu da odem
    ne volim dupetom da zatvaram vrata, isto kao i kolega Jossa pa sve nešto kao balansiram
    trpim deteta radi
    do trenutaka kad ne primim platu po 7 meseci i molim ukućane da sklanjaju sekiricu sa mog vidokruga kad krećem na posao
    nikad se ne zna
    šta okolnosti mogu da naprave od mirne i pitome žene
    A sve mi se javlja i brojim sitno dok ne spakujem jedno koferče, stisnem petlju i odem u tri lepe
    da mi ne bude žao i da ne kažem da nisam pokušala.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •