Koliko vremena posvećujete svojoj deci? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Meni je vremena za decu uvek malo i stalno smišljam neke zajedničke igre i aktivnosti... Čak i kad spavaju,volim da ih gledam.Oni su moja najveća ljubav.Često govore da preterujem i da sam ih previše vezala za sebe,ali... Veći deo dana smo sami (muž radi po ceo dan) pa je valjda i normalno što smo toliko povezani.
    Obično kada mi neko prebaci da sam ih vezala za sebe i razmazila,prokomentarišem samo da za par godina će se priča promenuti-škola,društvo i sve što sledi...

  2. #17

    13 Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    skoro ceo dan,i to je to...

  3. #18

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Od momenta njihovog rodjenja ja samo za njih zivim.

    Ne umem vise nista bez njih,niti planiram bilo sta bez njih.Oni su moje najvece blago.

  4. #19

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Previše, i uvek je tako bilo. Zato i imam probleme, da nisu baš samostalne, naročito starija, koja se često krije iza svoje bolesti.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  5. #20

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    "Imate tako malo vremena za odgojiti svoje dijete, ne dozvolite da prođe pored Vas"

    Autor nepoznat

  6. #21

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    pitam se
    nekad mi se cini previse,nekad mislim da je to previse nedovoljno
    ponekad umem da budem nervozna i nestrpljiva
    ponekad boleciva
    nekad nepravedna
    ponekad osetim da ga malo gusim
    ponekad da mu falim
    a sve vreme smo zajedno i upuceni jedno na drugo....

    desetu godinu krckam a jos uvek ne znam da li radim kako valja taj posao.....

    videcemo...kroz koju godinu.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #22

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Često imam subjektivan osećaj da im poklanjam previše vremena. U tim trenucima imam običaj da kažem otprilike ovo:

    - Pizda vam materina, ja kada sam bio vaših godina bla...bla...bla....

    Međuti, uvek brzo izlazim iz ove zamke, jer ipak shvatam da im posvećujem i nedovoljno vremena i nedovoljno pažnje. Zato pokušavam da nam provedeno zajedničko vreme bude ispunjeno esencijalno potrebnim činiocima koji pospešuju zdrav i lep porodičan život. Ljubav je ta, pre svega, koju nikada ne sputavam prema svojoj deci ma šta da čine....

    Neću da im priznam, naravno, ali moja deca su bolja od mene kada sam bio njihovih godina. Doduše, to i nije baš teško postići, ali nije i da nije lepo to uočiti...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #23

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Trudim se da sto vise vremena provedem sa svojim detetom! Sada je u uzrastu kada mu je pored paznje i vremena koje sa njim provodim, potrebna i "kontrola"....kontrola u smislu, gde, kada, sa kim.....Zivimo u vremenu kada je narkomanija sve vise prisutna, i mnogo jos loseg. Iz pomenutih razloga govorim o nekoj vrsti kontrole...I ako idem na posao, racunajuci i one obaveze u kuci koje kao svaka zena imam, pokusavam da vreme koje sa njim provodim iskoristim na najbolji moguci nacin! Obicno zajedno prosetamo, dosta sa njim pricam o svemu i svacemu za njegovo odrastanje vaznim......Zao mi je sto kada je bio manji nisam vise vremena provodila sa njim, ...jer tako brzo odrastu...

  9. #24

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Oduvek sam imala neku "grižu savesti" da im ne posvećujem dovoljno kvalitetnog vremena.

    Istina je da imaju svo moje vreme ali uvek može i više i bolje.

    A sad kad su u pubertetu, posebno sam im potrebna. I to vreme koristim tako što pričam, pričam i pričam.

    Dobro je što mogu puno da pričam.

  10. #25

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Ovde kao jedini realni i merodavni sud priznajem - isključivo sud svoje dece.
    A ta oba suda su me oslobodila osećaja moguće grižnje savesti... jednog dana. Ili dan ranije.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #26

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Od dana kad su se rodili trudim se da im posvecujem sto vise vremena ali kvalitetno provedenog....da pricamo o njihovim problemima i nedoumicama jer su moja deca sad velika. Kad su bili mladjeg uzrasta imali smo neke druge teme....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #27

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Hmmm, budućnost će pokazati da li je ovo dovoljno ili ne. U svakom slučaju trenutno im posvećujem svo vreme koje imam. Baš toliko...ni manje ni više !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  13. #28

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Moram da priznam, što se tiče slobodnog vremena, dosta sam škrta osoba. Volim se odmarat, čitat i spavat. Smatram da je malena dovoljno velika da se ponekad može i sama igrati. Naravno, za sve neke probleme i razgovore, ja sam tu a knjiga ili što već je u drugom planu.

    Znam da nisam savršena mama ali se trudim a po njoj ja vidim i da plivam u majčinstvu.

    Vrijeme koje možemo posvetiti našim klincima nikada dosta. Uvijek se može više samo što li mi onda činimo? Klinci se trebaju osamostaliti i snalaziti sami, ne? KOliko bi dobro činili toliko bi i loše činili. Kao i u svemu tako i tu treba pronaći granicu pažnje koja varira od djeteta do djeteta.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #29

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Nije toliko važno koliko vremena posvetimo svojoj deci. Mnogo je važnije kako iskoristimo vreme koje provodimo sa njima.

  15. #30

    Odgovor: Koliko vremena posvećujete svojoj deci?

    Kada nam obaveze dozvole da smo kuci u isto vreme, on je prioritet. I ako je decko od nekih 15 godina, jos uvek je ima zelju da zajedno idemo u kupovinu, u setnju, na trcanje, u teretanu....Obicno u ovim godinama decaci ne vole bas prisustvo mame u njihovom zivotu sto se tice odredjenih stvari, on je mozda zbog nekih okolnosti drugaciji! Srecna sam zbog toga
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 26.01.2018, 06:42
  2. Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 30.10.2017, 14:30
  3. Po svojoj prirodi...
    Autor dankaBg u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 27.10.2010, 02:35
  4. Koliko vremena provodite ispred ogledala?
    Autor makilli u forumu Lepota
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.05.2009, 11:56
  5. Koliko vremena provodite na netu?
    Autor greda23 u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.05.2008, 01:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •