Kako znate da li je dobra u krevetu? - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 110
  1. #76

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Citat Casper kaže: Pogledaj poruku
    da nastavim a?

    Hod:ako hoda ko' rashtimovana,znaci ne nedostaje joj keks,te ne troshi oci za bezveze.
    Ahm
    ma daj bre! ako hoda ko rashtimovana to mozhe da znachi da ima artritis,
    da je nedavno pala sa bicikla ili da je celog vikenda betonirala stazicu kraj kuche.
    Nego ajde kad smo vech kod metasignala...

    Ako sedi u autobusu i pokushava sebi ugurati celi patlidzan u grlo...onda je po svemu sudechi
    jako izgladnela - u ovom ili onom smislu.

    Ako sedne na fotelju raskrechi noge uksti ochi i pochne pevati navijachke pesme, onda
    je po svemu sudechi toliko pijana, da je mozhete troshiti ko harmoniku...neche ni osetiti.

    Ako vam kazhe "idem da se istushiram, hochesh mi doneti peshkir, sapun i ulje za telo" onda
    je ili jako prljava ili hoche da joj namontirate neshto u mokrom chvoru.

    Ako je bledozelene boje drzhi se za stomak, bljucka belu penu i svakog chasa trchi u WC,
    odakle se chuju strashni zvuci, onda najverovatnije ima trovanje gljivama i mali su vam
    izgledi za strastvenu avanturu.

    Ako na sastanak dodje u pratnji ogromnog nubijca sa prechagom oko bedara koja mu dopire
    do ispod kolena, koji ne govori nishta nego vas samo promatra i oblizuje se, imate velike
    shanse da dozhivite vatreno krshtenje, za koje sam siguran - nechete tako brzo zaboraviti.

    Ako vam bez rechi pridje, prospe vam na glavu kriglu piva i shutne vas u prepone onda
    ste na poslednjem sastanku vi bili ispod minimuma.

    Ako na satanak dodje u maskirnom odelu sa balalajkom u jednoj i prazilukom u drugoj ruci,
    a svakih pet minuta zahteva da joj recitujete neshto iz gorskog vijenca...onda neshto nije u redu.

    Ako na stolu vidite srebrnu tacnu sa pet belih crtica od nekog praha, kreditnu karticu i jednu
    srebrnu cevchicu...ona sedi zavaljena bez gachica na kanapeu i viche " Komm gib es mir in
    den Arsch...Herr Komandant jaaaa schpritzen" onda je to nemica kojoj je potrebna hitna
    intervencija.

    Ako dodjete kuchi i vidite dragu svu crnu i oznojanu kako vrishti "Gde si pichka ti materina,
    uvek se izgubish kada donesu ugalj" onda su vam shanse veoma slabe...ravne nuli.

    Ako vam je devojka jako mekana i udovi joj se savijaju tamo gde inache u normalnim uslovima nema zglobova, a glava joj visi pod uglom od 12O stepeni prema nazad onda morate nachi
    ventil za naduvavanje i dopuniti pumpom za bicikl malo vazduha. Nakon toga mozhete
    da se izhivljavate do mile volje - dok opet ne ispusti.

  2. #77

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Ahm


    Ako dodjete kuchi i vidite dragu svu crnu i oznojanu kako vrishti "Gde si pichka ti materina,
    uvek se izgubish kada donesu ugalj" onda su vam shanse veoma slabe...ravne nuli.
    ..aHahahhahhahaaa......


    dakle....ti stvarno nisi normalan covek..................
    Poruku je izmenio Najgora, 01.08.2009 u 23:25 Razlog: kod
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #78

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Ako dodjete kuchi i vidite dragu svu crnu i oznojanu kako vrishti "Gde si pichka ti materina,
    uvek se izgubish kada donesu ugalj" onda su vam shanse veoma slabe...ravne nuli.
    Ja mislim da si ovde definitivno u pravu,cak sam siguran,ma 100%,mada ni njoj nisu shanse velike kod mene ako je tako masna,prljava i od uglja
    Poruku je izmenio Najgora, 01.08.2009 u 23:25 Razlog: kod

  4. #79

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Po ocima...
    Back in red!

  5. #80

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Samo ako mu ne dozvoli da se uzjoguni .
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  6. #81

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Prosto !
    Ako zauzima malo prostora u krevetu...a ipak se trudi da bude blizu meni .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #82

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    hm... onako, polazeci od sebe...
    svaka je dobra onoliko koliko je mushkarac inspirishe
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #83

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    A sta uopste znaci "da li je dobra...u krevetu" ?!

    Ono sto je Ciri dobro, Panti nije...i obrnuto

    p.s. jedva nadjoh imena muska a da nisu clanovi foruma, ali za svaki slucaj...nasumicno su upotrebljena...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #84

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    ma i ne mora biti dobra, ako sam ja dobar...
    nek samo grli, mazi i ljubi, a ja cu resiti ostalo...


    jedino je malo skakljivo ako ne voli oral...
    ne bih dugu vezu bez oralnog... a glupo je pitati unapred! i nemojte se ovom smejati, ovo je vrlo ozbiljna stvar!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #85

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    ...ako ima razdeljak na sredini...100% je ubica qrca...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #86

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Ako joj oci kreno u stranu kad joj pomenes krevet to je znak i obavestenje da joj nisi ni prvi ni poslednji.Mozda neka glupa konstatacija ali kad vam iskusni Becar to kaze iz iskustava to je to

  12. #87

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ako joj oci krenu u stranu kad joj pomenes krevet to je znak i obavestenje da joj nisi ni prvi ni poslednji.Mozda neka glupa konstatacija ali kad vam iskusni Becar to kaze iz iskustava to je to
    Ček, kad bi ti meni pomenuo krevet (hipotetički !), ja bih se garant iskolačila direktno u tvoje oko.
    I iz toga bi ti zaključio da sam devica? Ili da ću da mrem posle kreveta s tobom što bi te učinilo mojim poslednjim?
    Vidiš ti to...

    Daj još malo tvog iskustva, mi svi ovde imamo neka tričava... Otvori nam oči širom..
    Vrag odneo šnalu...

  13. #88

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Ček, kad bi ti meni pomenuo krevet (hipotetički !), ja bih se garant iskolačila direktno u tvoje oko.
    I iz toga bi ti zaključio da sam devica? Ili da ću da mrem posle kreveta s tobom što bi te učinilo mojim poslednjim?
    Vidiš ti to...

    Daj još malo tvog iskustva, mi svi ovde imamo neka tričava... Otvori nam oči širom..
    Jedna mala ispravka ti bi u tom momentu bila sve a ne devica i na kraju bi pala na foru.E ja nisam promasio do sad.Bilo je i mnogo starijih dama od mene i onih koje vaze za ne osvojive pa ipak...Dodjeh,vidih,pobedih...

  14. #89

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Cim je sa mnome, znaci da je dobra ...
    Da nije, ne bi bila sa mnome, jel'te ...
    Ekstremni filter ...
    Jer, ja sam najbolji ...
    Tako da mogu biti samo sa najboljima (jednina, bre...)
    Uh, sto boli ova skromnost ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  15. #90

    Odgovor: Kako znate da li je dobra u krevetu?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Jedna mala ispravka ti bi u tom momentu bila sve a ne devica i na kraju bi pala na foru.E ja nisam promasio do sad.Bilo je i mnogo starijih dama od mene i onih koje vaze za ne osvojive pa ipak...Dodjeh,vidih,pobedih...
    Ave, Bećare!

    Evo već mi nije svejedno.
    Nadam se da će me život poštedeti našeg susreta, ne bih li sačuvala ovo malo razuma...
    Vrag odneo šnalu...

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako znate da se nekom dopadate?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.06.2012, 19:13
  2. Kako znate da li je dobar u krevetu?
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:38
  3. Sauna - dobra ili loša?
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 31.08.2009, 14:05
  4. Horoskopski znaci u krevetu
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:06
  5. Promenljivost - dobra ili loša?
    Autor Aca1983 u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 18.01.2009, 09:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •