Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 17
Strana 17 od 69 PrvaPrva ... 715161718192767 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 1024
  1. #241

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    -vozila komsinicu u porodiliste,
    a ja zamalo da zaglavim hitnu,precrkla sam!
    dobili smo cerkicu-

  2. #242

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...kako jedan mali gest moze izazvati jos mnogo istih...
    naime... sestra i ja smo podelile sediste u vozu da bismo ustupile drugo mesto devojci... nas primer su sledili decko i devojka prekoputa a zatim jos nekoliko ljudi... ((:

    ...i koliko je svet mali...
    prosle nedelje u vozu je bio covek koji je pricao o nekom forumu... i temi 'svinjski ili vinski Srem'... prvo nisam cula o kom forumu je rec... a zatim je spomenuo VojvodinaCafe
    Citius, Altius, Fortius.

  3. #243

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    i ostavilo bez teksta i uplasilo
    sinoc sam pred spavanje pojela parce strudle sa makom, cisto da si podignem secer za vadjenje krvi, i posto je u kupatilu zima toliko da bi tu i pingvini trazili caj, mrzelo me je zube da operem.. i jutros, dize me keva u pola 8, ja ne znam gde se nalazim jer sam spavala 1 sat, nisam od nervoze mogla da zaspim.. odlazim u kupatilo, bauljam, trazim pastu i cetkicu.. i pogledam se u ogledalo.. majko mila i svi sveci kad sam se ja pogledala u ogledalo, ako tad od soka nisam krepala, sledeci ce me ubiti crno sve, kao da su mi mravi u ustima pa mi sve nije jasno sta se desava, pa bre, perem zube redovno, nemoguce da imam toliko karijesa, i to preko noci i curka, ne kontam u cemu je stvar i dalje, i pocinjem da vicem: "Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
    zena se usrala takodje, mislila je da mi nije dobro.. i ja upadam u sobu kod nje, i kazem u cemu je problem, iskezim se.. i ona ni 5 ni 6, DU cusku po glavi i kako je ona mene drmnula, tako sam se ja strudle setila pa kad je keva pocela: "Pa ti nisi normalna, 'oces srce da mi stane, dilejo?".. ona urla, a ja sebi od smeha ne mogu da dodjem.. doduse, situLacija u kolima je bila bolja.. stalno je dizala ruku kao da ce cusku da mi lupi da vidi sta sam jos zaboravila..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #244

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Na ulici prolazim pored jednog butika stoji ciganka jedna i pita me da joj usitnim 50 eura.Kze daj mi dinari za ovo! Ovo je opomena onima sto udeljuju sirotinji da dobro paze kome daju jer pojedini imaju od vecine ljudi u dzepu 50 eura zato pamet u glavu.

  5. #245

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...beskrajno cepidlacenje....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  6. #246

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Apostol Pavle... mislim, stvarno nema smisla... odakle mu pravo da ponizava tako zene????


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  7. #247

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Sama sebe sam ostavila bez teksta:

    Prebacujući programe naletim na onu emisiju, mi je od milja zovemo 48 sati beba, a mislim da se zapravo zove Vreme je za bebe ili tako nešto.
    Elem, ne pratim to stalno, ali kad naletim bacim oko, tako i danas.
    Gospođa koja se porodila i upravo stigla iz porodilišta sa novorođenčetom nalazi poruku koju je u bunilu od bolova napisala jednoipogodišnjem sinu jer se plašila da će ga probuditi ako ga poljubi, a u porodilište je išla oko ponoći.
    I ja se rasplačem kao nenormalna!
    Pa mislim ovi hormoni me 'ebu pa me rasturaju, ne merem se prepoznat'.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #248

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Na ulici prolazim pored jednog butika stoji ciganka jedna i pita me da joj usitnim 50 eura.Kze daj mi dinari za ovo! Ovo je opomena onima sto udeljuju sirotinji da dobro paze kome daju jer pojedini imaju od vecine ljudi u dzepu 50 eura zato pamet u glavu.
    Imam za tebe samo jedno pitanje: kako ih razlikovati?


    (ovo je, inache, klasichna pricha za umirivanje savesti: "Oni imaju vishe od svih nas.")

  9. #249

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Poruka od koleginice, da ću danas možda raditi u nekom drugom lokalu, ne u onom gde sam inače jer je noćas jedan kockar polupao sve... stolice, aparate, plazmu.. jbte, znam da je kocka gadna, viđam te kockare svaki dan, ali da porazbijaš sve!?


    Neećuuu u drugi lokal, ja sam zavoleO ono moje ćoše.

  10. #250

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    dugovanja i potrazivanja...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #251

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Dosao mi brat u goste.Klinac 7,8 godina.....i sad da mu spremim nesto za klopu.Obarim ja virsle jer znam da ih voli,kad mali ce meni:"o pa to neznas je nejedem virsle"..to me ostavilo bez teksta tako mali a vec pocinje da izmislja i laze.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #252

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Vest - Tema ... o ubijanju muških beba od strane njihovih kučaka-majki !!!

    Poruku je izmenio SQUAW, 29.11.2008 u 19:31 Razlog: slovce

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #253

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #254

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pojedini idioti na poslu.
    Stvarno se zapitam da li ljudi mogu da budu toliki skotovi, a onda skapiram da je problem što ja nikako da se naučim pameti.
    Isfrustrirani kreteni koji su dobili malo vlasti (neke sitne), pa misle da su važni i neizbežni.

    Fuj!!!!

    Kad polusvet misli da je Bogom dan...

    I kada sopstvene frustracije rešava i leči tako što zagorčava život svima redom. A još ako si bolji (što i nije neki problem)...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #255

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citius, Altius, Fortius.

Strana 17 od 69 PrvaPrva ... 715161718192767 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •