Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 13
Strana 13 od 69 PrvaPrva ... 311121314152363 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 1024
  1. #181

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Stojim danas na stanici i cekam bus,pored mene dve devojke i stariji gospodin nesto malo dalje dva Kineza.Svi puse.Dolazi bus,devojke i stariji gospodin bacaju opuske na zemlju povlaceci onaj zadnji uzurbani dim i ulecu u bus,Kinezi nonsalantno,bez trunke zurbe okrecu se ka obliznjoj kanti /pepeljari i ubacuju pikavce.Ostala sam zapanjena,eto dokle doseze nasa kultura...

  2. #182

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...uvek me oduseve ljudi koji se mesaju u tudje zivote jer im je sopstveni zivot dosadan. umeju da izmisle takve gluposti, konstruisu takve price, od muve naprave slone iz dosade ne razmisljajuci da drugima mogu da pokvare nesto lepo...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  3. #183

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...ljudi u redovima pred svim bankama pre početka radnog vremena (penzija, šta već) podsetilo me na neke gadne godine...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #184

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Odem jucer na fakultet da predam papire za upis kad mi gospodja na recepciji javi da cu zbog toga sto mi engleski nije prvi jezik morat polozit kratak test prije upisa. Nije problem rekoh, ajd daj mi termin. E nije ona za to zaduzena vec zenska u birou do. Zove recepcionarka nju kroz otvorena vrata biroa, a ova me koza pogleda, odmjeri od glave do pete i NAZOVE TELEFONOM recepcionarku koja sjedi kraj otvorenih vrata njenog biroa da mi kaze da me sada nece primiti. Neka je nazovem i ostavim poruku i broj telefona. Vratim se ja kuci i ucinim tako i posto se madam nije javila vratih se danas na faks i opet stojim na recepciji i opet me kokos odmjeri kroz otvorena vrata i kaze recepcionerki , ne meni da mi kaze da ce me nazvati sa terminom do 12 sati posto ona moze cekati sa telefonskim odgovorom i do 48 sati nakon poziva! U dva sata poslije podne ja je opet nazovem i opet ostavim poruku na koju mi je konacno odgovorila i dala mi termin za petak. Heboje chaca u glupu glavu. Mene ce godina na tom fakultetu kostat pravo malo bogatsvo, a ova se koza ponasa kao da mi radi uslugu. Vec se veselim tamo provodit vrijeme.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  5. #185

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    „Dragi tata, žao mi je što se to dogodilo baš sada, ali na neki način mi je i drago što si otišao jer ovde nije bilo ništa za tebe“, započela je Ela Dvornik oproštajno pismo svom ocu i dodala:

    „Ne čitam ništa što pišu jer znam da nisi hteo da se ubiješ. Celi život su mi ljudi govorili da sam narkomanka, da se drogiram i, gde god da odem, govore mi da sam ušlogirana, ali ja tebe nikad nisam krivila. Uvek sam ti se divila, jer si bio iskren! Meni još nije ni došlo do glave da te nema i da me više nećeš staviti na kuhinjski sto i zapretiti mi kako ćeš napraviti njoke od mene. Žao mi je samo što se nismo uspeli da se dovoljno upoznamo. Nikad s tobom nisam mogla puno da pričam o stvarima koje su me mučile, ali na neki način mi je i to bilo u redu jer se nisam osećala kao da ćeš me osuđivati. Uvek si mi bio poput velikog brata, ja sam se za tebe brinula više nego ti za mene. Do đavola, sad se setih, pa ti si od mene žicao novac?! Tata, ti si bio jedini koji mi je došao na 17. rođendan, kada smo jeli onaj tiramisu koji se raspao i izgledao ko bljuzga. Nećeš verovati, na satu koji si mi poklonio za rođendan tog dana, kada si umro, riknula je baterija. Nedostajaće mi sitnice koje si radio da iživciraš mamu. Kad bi iz čista mira ušao u dnevni boravak s pantalonama do vrata, iskrivio se i napravio glupu facu i plesao dok te ne bi oterali nazad u sobu. Baš si bio glup i detinjast.

    Juče nam je poštar doneo telegrame. Plakao je. Vidiš, tata, i drugi ljudi te vole. Vidiš da sam bila u pravu kad sam rekla da nisi beskoristan. Ti si uvek bio veliki deo mene. I sad kad te nema, imam osećaj kao da si mi iščupao srce, prožvakao ga, pljunuo, zgazio i bacio mi komadić natrag. Ti si bio jedini koji je verovao da ću nešto postići. Uvek si govorio da bi bila super glumica, ali ja glumim ceo život. Stavim maskicu s cvetićima i svima govorim kako mi je super. Međutim, kada dođem kući, nemam koga da lažem osim sebi. Tek sad vidim šta sam napravila od sebe i zašto me četiri miliona ljudi mrzi! Ja sam kriva za to! Moje lice sada nije prekriveno cvetićima, nego razmazanom maskarom. Iskreno, najradije bih zajedno s tobom bila jer, gde god da si, dobro ti je, ali ne mogu zbog mame. Ne mogu verovati da si mrtav, jer sam bila ubeđena da svi mogu biti mrtvi osim tebe. Što se desilo, tata? Ti si uvek pobeđivao život. Zašto si mu pustio da pobedi? Šta ću ja sada, tebe su svi voleli i zbog tebe su neki i mene voleli. A sada me samo sažaljevaju. U ovih nekoliko dana dobila sam više poziva nego ikad u životu, osećala sam se kao da je ljudima stalo do mene. Nije mi jasno što se događa, zašto svi pričaju o tebi kao bivšem. Zato, tata... Vidimo se uskoro...“, poručila je Ela ocu.
    __
    Poruku je izmenio Goga, 12.09.2008 u 06:19 Razlog: bold

  6. #186

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    bez teksta sam posle procitanog prethodnog posta!
    neunistiva zlojebaba!

  7. #187

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    „Dragi tata, žao mi je što se to dogodilo baš sada, ali na neki način mi je i drago što si otišao jer ovde nije bilo ništa za tebe“, započela je Ela Dvornik oproštajno pismo svom ocu i dodala:

    „Ne čitam ništa što pišu jer znam da nisi hteo da se ubiješ. Celi život su mi ljudi govorili da sam narkomanka, da se drogiram i, gde god da odem, govore mi da sam ušlogirana, ali ja tebe nikad nisam krivila. Uvek sam ti se divila, jer si bio iskren! Meni još nije ni došlo do glave da te nema i da me više nećeš staviti na kuhinjski sto i zapretiti mi kako ćeš napraviti njoke od mene. Žao mi je samo što se nismo uspeli da se dovoljno upoznamo. Nikad s tobom nisam mogla puno da pričam o stvarima koje su me mučile, ali na neki način mi je i to bilo u redu jer se nisam osećala kao da ćeš me osuđivati. Uvek si mi bio poput velikog brata, ja sam se za tebe brinula više nego ti za mene. Do đavola, sad se setih, pa ti si od mene žicao novac?! Tata, ti si bio jedini koji mi je došao na 17. rođendan, kada smo jeli onaj tiramisu koji se raspao i izgledao ko bljuzga. Nećeš verovati, na satu koji si mi poklonio za rođendan tog dana, kada si umro, riknula je baterija. Nedostajaće mi sitnice koje si radio da iživciraš mamu. Kad bi iz čista mira ušao u dnevni boravak s pantalonama do vrata, iskrivio se i napravio glupu facu i plesao dok te ne bi oterali nazad u sobu. Baš si bio glup i detinjast.

    Juče nam je poštar doneo telegrame. Plakao je. Vidiš, tata, i drugi ljudi te vole. Vidiš da sam bila u pravu kad sam rekla da nisi beskoristan. Ti si uvek bio veliki deo mene. I sad kad te nema, imam osećaj kao da si mi iščupao srce, prožvakao ga, pljunuo, zgazio i bacio mi komadić natrag. Ti si bio jedini koji je verovao da ću nešto postići. Uvek si govorio da bi bila super glumica, ali ja glumim ceo život. Stavim maskicu s cvetićima i svima govorim kako mi je super. Međutim, kada dođem kući, nemam koga da lažem osim sebi. Tek sad vidim šta sam napravila od sebe i zašto me četiri miliona ljudi mrzi! Ja sam kriva za to! Moje lice sada nije prekriveno cvetićima, nego razmazanom maskarom. Iskreno, najradije bih zajedno s tobom bila jer, gde god da si, dobro ti je, ali ne mogu zbog mame. Ne mogu verovati da si mrtav, jer sam bila ubeđena da svi mogu biti mrtvi osim tebe. Što se desilo, tata? Ti si uvek pobeđivao život. Zašto si mu pustio da pobedi? Šta ću ja sada, tebe su svi voleli i zbog tebe su neki i mene voleli. A sada me samo sažaljevaju. U ovih nekoliko dana dobila sam više poziva nego ikad u životu, osećala sam se kao da je ljudima stalo do mene. Nije mi jasno što se događa, zašto svi pričaju o tebi kao bivšem. Zato, tata... Vidimo se uskoro...“, poručila je Ela ocu.
    Retko kada ja ovo radim,copy-paste,iz Kurira je,a inače sa facebook-a...Moj komentar je: Kad' god za nekoga od nas smrtnika vreme stane to niko drugi ne vidi našim očima...

    Jedna od retkih stvari koju sam pročitao,a da me uspela zamisliti toliko,da sam poželeo da svi pročitaju,i prijatelji i neprijatelji,uslovno rečeno...
    Poruku je izmenio Goga, 12.09.2008 u 06:19 Razlog: bold

  8. #188

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ovakve stvari me uvek ostavljaju bez teksta

    MOKRA GORA - Meštani sela na Mokroj Gori održali su skup na kojem su izrazili svoje protivljenje odluci države o proširenju Parka prirode Mokra Gora sa kojeg su upućivali i pretnje Emiru Kusturici, pišu beogradske "Večernje novosti".

    Prema istom izvoru, u Domu kulture u Kremnima organizovan je sastanak na kojem je oko 300 seljana iz Kremana, Bioske, Stapara i Vrutaka, izrazilo svoj bes zbog toga što je posle uredbe države o proširenju Parka prirode zaštićena oblast obuhvatila i njihova imanja.

    Ne navodeći ime ni jednog od učesnika, list piše da se skup umesto diskusije o proširenju Parka prirode Mokra Gora pretvorio "u najavu puča protiv proslavljenog reditelja".

    "Ako Kusturica „pod moju prćiju" stavi tablu „Pod zaštitom države", ima da je spalim. Imam ja i pištolj!", rekao je jedan od učesnika skupa.

    Drugi učesnik ocenio je da, kako tvrdi list, "treba uzeti mitraljez i smaći nerijatelja".

    Glas razuma trećeg govornika, koji je ocenio da je dobro što je država stavila zemljište pod zaštitu, ali i upozorio na apsurd zabrane da teraju stoku na ispašu, prisutni su ugušili povicima kako mora da se radi o "predstavniku Kusturice".

    List navodi da je na kraju skupa, ipak, dogovoreno da bude formirana radna grupa koja će pokušati da reši probleme sa vlastima.

    Kusturica je izjavio da gradnja u Parku prirode Mokra Gora nije zabranjena.

    "Mi samo dajemo mišljenje koje se odnosi na estetiku. O dobijanju dozvola, brinu državni organi. Nisam se ja ovde raširio, već država koja štiti prirodu. Uz 100 novih vikendica ide isto toliko septičkih jama", naglasio je Kusturica.


    Protiv Kusturice digla se kuka i motika

    preuzeto sa neta

  9. #189

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #190

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Dragan P. (27) koji je sedeo pozadi je iz Šapca,a mali koji je vozio je poznat policiji kako to vole da napišu...

    Nego iz ovoga može da se zaključi svašta nešto ili rasprede mnogo dubioznija tema... Kriminalac,nosi utoku,ovo ono,a ima više odgovornosti od većine drugih,toliko da mu je slučaj bizaran...

    Elem,to me setilo da svaki drugi roditelj slaveći rođenje deteta ili pričajući o svojoj ljubavi prema deci lako izlane kako bi za ćerku ubio ili sina... a toliko silovanih cura niko ne osveti nikada ili koliko ja znam,u poslednjih 20 godina,samo jedan albanac i jedan crnogorac su ubili silovatelje,jedan u sudnici,a za albanca se ne sećam možda i on u sudnici,nije ni važno... Važnije je da sam ja gledao kako se kuja ubila za štenetom koje je ostalo ispod kapije,mada je imala osmoro i mogla je da se strpi do jutra...toliko je grizla metalnu kapiju da je sebi raz'ebala sve zube i usnu duplju iskrvavivši do jutra,kada smo je zatekli mrtvu... Ljudi su rođeni da foliraju sami sebe,a ni to ne rade do kraja niti kako treba...
    Poruku je izmenio Neron, 22.09.2008 u 19:15 Razlog: nema potrebe za citiranjem

  11. #191

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Da jbt,les konja u otvoru za ventilaciju solitera u centru Prokuplja!! Hteli da priznamo ili ne
    to smo,ipak "mi".
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  12. #192

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    opet nasilja,ubistva,samoubistva.......no coment
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #193

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Kako je iznela ovu pesmu...nadam se da će joj se san ostvariti makar mrvu...iz srca otpevano...

    Poruku je izmenio duga12, 29.09.2008 u 02:57

  14. #194

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Neko to od gore vidi sve...


    Poruku je izmenio Goga, 02.10.2008 u 02:12 Razlog: veličina i boja slova..
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  15. #195

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    GostBg je banovan?
    jbg
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 13 od 69 PrvaPrva ... 311121314152363 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 13:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •