Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 14
Strana 14 od 69 PrvaPrva ... 412131415162464 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 1024
  1. #196

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Veverica na terasi, jutros Prvo, zato što sam pomislila da je pacovčina neka jer nisam videla rep, pa zamalo da ispustim šolju sa vrelim čajem koju sam krenula da pijem na terasi i komplet se ošurim, a drugo... nisam navikla, obično nas posećuju samo ptičur'ne i slepi mišOvi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #197

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    drugarica me iznenadila...
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  3. #198

  4. #199

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    danasnji forum....
    onomad kad sam dosla ucinilo mi se da je sve nekako ugladjeno i "na nivou"...gledam ja sve to,i cudim se:majku mu,svi vaspitani! uredno pisu postove na zadatu temu,nema kerebecenja i zajebancije,sta ko ima da kaze kao osvrt na tvoj post on to fino,kulturno,na reputaciju....
    gledam i ne verujem
    pa,da priznam,malko mi bilo i dosadno
    neke teme su mi skroz naivne,a mnoge i dosadne
    mislim se ja,kako cu ,crna mi mati,ja ovde ikad postati uvazen clan>?!
    mislim,zar bas niko da se zafrkava,da bude duhovit u odgovoru na neciji post?
    kad ono....
    medjutim....
    dva suprotstavljena misljenja na temi o homoseksualnosti pretvorise se na kraju u licni rat!
    pa sa Homeseksualnosti odose i na temu o paparaco-fotografijama!
    leleeeeeeeeee

    al` sam se iznenadila!
    i sad gleda,pljuvacina sve u sesnaest!
    i sad mi dodje da onaj forum s kojeg sam pobegla zbog sujete moderatora,zbog zlobnih licnih komentara,zbog sprdnje koja se pravila od svake teme,izgrlim i izljubim!

    ili jok?

    mislim,i ovo mesto postaje zanimljivo....
    Pokvarili smo ih... Ubedili ih da nije zanimljivo biti normalan...

  5. #200

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    pedagoshka psihologija.... meni i dalje nije jasno shta je to tachno. i zashto sam to uzela kao izborni predmet.... zvuchalo je vishe kul od razvojne psihologije...

    u svakom sluchaju, moracu u buduce da se prvo informishem shta uzimam za izborni predmet....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  6. #201

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Poprilično sam nezadovoljna osobljem banke preko koje poslujem. Za svaku sitnicu me šalju u drugu filijalu, pravdajući se nekim banalnim razlozima.
    Elem, kad mi je riknuo stari hard, na njemu su mi ostali neki dokumenti iz banke koje nisam odštampala.Sama pomisao na odlazak u banku i objašnjavanje sa službenicom šta i kako da bi mi ponovo dala potrebne papire mi je dizala pritisak.
    Odlučim da proban on-line varijantu: odem na sajt banke i preko kontakt forme im objasnim ukratko o čemu se radi i šta mi je potrebno i za dva sata mi ljudi iz Beograda mailom pustili sve što sam tražila.
    Ažurnost koju nisam očekivala me ostavila bez texta.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #202

    14 Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Upoznavanje sa jednom gospođom.

    Naterala me je na razmišljanje
    koliko ljudsko srce može da izdrži,
    a da ne pukne.

    Ona je na teškim sedativima,
    suprug - danas ovde sutra ko zna gde...
    Sin narkoman, za koga veruje da se izlečio...
    Ćerka - živi svoj život,
    pod pretpostavkom da ne želi da u svoj život unosi novi pakao,
    koga se već jednom otarasila udajom za lokalnog biznismena.

    Kakvu dušu ima ta gospođa, osmeh - najlepši koji sam videla...

    Zapitala sam se samo -
    ceo život se nesebično davala...
    Sada, kada je njoj pomoć potrebna
    - nema nikoga

    'bem ti život
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #203

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Jutros, spremam se za posao i onako pospan prolazim pored upaljenog TV-a. U pozadini čujem ženski glas koji kaže nešto tipa: "Niški aerodrom dobio kargo centar ..... ravnomerni razvoj cele Srbije ...."

    Ladno su sklonili čoveka (Goran Knežević) i napakovali mu sve i svja dok ne završe deal. Samo još da vidimo gde će Volkswagen da ode i koji će aerodrom biti za low-cost kompanije (verovatno Niš)

    Upropastimo Zrenjanin da bi Niš imao..... ma bravo i živeli

  9. #204

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U gradovima Zaječaru i Boru ne postoji knjižara u kojoj bi čovek mogao da kupi knjigu.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #205

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U Beogradu ima i knjižara i knjiga za izvoz, ja imam odličnu zaradu za naše pojmove, a sada neću moći da kupim na Sajmu sve knjige koje sam planirala.

    Pa budi pametan i izvagaj šta ostavlja bez teksta

  11. #206

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Upravo sam odgledao animirani film "Persepolis" na RTS2 .........

    Sjajno

  12. #207

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Nije me bas ostavilo bez teksta ali me nateralo da opet pogledam.. i opet.. i opet..
    ( a nisam znala gde drugde da metnem ovo neg' na ovu temu )
    Goga nam pise postove i nakon poslednjeg logina


  13. #208

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    danas, kao i svaki dan, krenem da obidjem moju grupu dečice sa posebnim potrebama, a oni mi spremili iznenadjenje..

    poredjali se i otpevali mi pesmicu: najlepša mama na svetu, naša mama..sa sve koreografijom i poklonima koje su sami pravili..

    još uvek sam bez teksta..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  14. #209

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    keva i ja kad idemo u soping, imamo ritualcic.. uvek na kraju sednemo u neku poslasticarnicu na jednu trusku kafu i po jedan kolac i tako, juce bile prvo do doktora, pa u sopingu, castila sam kevu predivne cizmice za koje mi nije bilo zao da dam pare koje generalno ne bih izdvojila za sebe.. ali jedna je mama.. elem, da ne bezim sa teme.. sednemo nas dve i cekamo da nas neko usluzi, i prilazi nam konobarica, sa osmehom, pravim, iskrenim osmehom.. kao prvo, veoma se uljudno javila, sto danas jaaaako retko srecem, kao drugo, taj osmeh me je toliko razoruzao da se evo smeskam i sad kad se setim porudzbinu nam je donela druga neka konobarica, mlada, nema ni 18 godina.. i kad je donela, stala kod naseg stola i pocela da prica.. ali je devojka prvo sa nama pricala o poslu, posle toga je pricala o njoj, pa o decku, pa o drugarstvu, pa kako se napila za vikend.. uglavnom, u 10 minuta sto je pricala sa nama, ugurala je sat vremena price uglavnom, kad je uzela malo daha, narucimo keva i ja kolac da pobobamo.. mada, tako je bilo slatko da nismo mogle da pojedemo.. odem ja da platim, medjutim zadrzim se i uzmem jos jedno parce torte za baku, i kaze meni ona prva konobarica (sa istim osmehom, sto mi je popravilo dan sasvim) da ne treba nista da platim, da je devojka sve regulisala.. navaljivala ja da platim, ali nije zena htela da primi lovu.. ja odem do devojke, koja mi je samo rekla da cu je castiti pice u gradu kad se sretnemo.. a razlog ne znam, samo je rekla da je sve u redu a sta bi..
    dakle.. ostavila me je bez teksta ljudska dobrota.. nisam znala da postoji u tolikoj meri..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #210

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...jutros krenem kolima na posao i pri izlazu na put...vidim mog "Skubišu" zgaženog (moj mačor koji ima 8 meseci)...ne mogu da verujem koji je kreten imao srca da ga zgazi ? Ja sam vozač 14 godina i do sada sam imala puno situacija da zgazim nečiju macu, kucu...ali sam uvek uspela da izbegnem situaciju...i da stvar bude još gora, Skubiša je trebao sinoć da spava u mojoj sobi, ali pošto sam ja "kreten" bila umorna, pa nisam bila sposobna da još koju noć provedem sa prekidajućim snom (Skubiša kad je spavao u mojoj sobi, večito je jurcao po sobi i nije mi dao da spavam) i tako sam ga ostavila da prenoći napolju...ne mogu sebi da oprostim

Strana 14 od 69 PrvaPrva ... 412131415162464 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •