Msn - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 72

Tema: Msn

  1. #16

    Odgovor: Msn

    uff, nisam sad vec neko vreme ukljuchivala MSN, imam posla preko glave.. pa ako ga ukljuchim necu se skinem s neta satima pa ga ni ne palim dok ne prodje ludnica
    zato ne znam koji mi tachan broj kontakata cenim oko 50, ali pola njih nije aktivno.. nije mi fazon da ulazim kao "duh" pa cu vam taj detalj morati javim nekom drugom prlikom mislim da odprilike uvek bude online nekih 15-ak ljudi.. vecinu znam uzhivo.. nekolicina je sa foruma.. u grupnjake najcheshe uskachem kad su svi poznati.. mada bilo je i prilika kad uleti nepoznata raja.. adrese uzimam od ljudi za koje znam da cemo komuniciramo..

    da, blokirala sam neke ljude.. i obrisala, iz razloga shto su oni mene prvi blokirali
    i kada sam "avej" onda sam zbilja avej, chak dam i obrazlozhenje di sam madaaa moja zujanja nekad znaju da potraju
    moomoo meee jooouu

  2. #17

    Odgovor: Msn

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    uff, nisam sad vec neko vreme ukljuchivala MSN
    samo cu te pogledati... jednom.... (dva puta za svaki slucaj)

    posle visegodisnjeg iskustva na MSNu imam tricavis 40ak kontakata (poredeci se sa pojedincima)... neke ne pamtim kad sam vidio online a za neke neam pojma koji su ga... obico sam away , poslednjih dana se kacim samo na casu kad se smaram pa u neku ruku i jesam away
    blokiranih neam, trenutno , ma nisam ih ni imao... bio je samo jedan lik jednom koji me smarao do bola pa je morao u karantin malc'ce
    one grupne sesije nesto bas i ne volem no ako je odabrana ekip'ca u pitanju ondak

    P.S. Che
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #18

    Odgovor: Msn

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    a za neke neam pojma koji su ga... obico sam away
    Ovaj problemcic imam i ja. Gledam, razmisljam- koji si mi sad pa ti?
    Desi se i da kuckam u onom guzvanjcu i nemam pojma s kim. Ali zato imam koga da pitam tako da meni Najgora lepo objasni

    Inace, posto ja vazim za totalno nedrustvenu, stidljivu i povucenu osobu moji kontakti su tu negde cirka 30-40 ljudova. Vecina iz ove kafane.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #19

    Odgovor: Msn

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    bio je samo jedan lik jednom koji me smarao do bola pa je morao u karantin malc'ce
    Sunce vam žarko pa ja ih imam oko 60 blokiranih i izbrisanih sa liste

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Desi se i da kuckam u onom guzvanjcu i nemam pojma s kim. Ali zato imam koga da pitam tako da meni Najgora lepo objasni
    Sreća da ti nisam preko PP objašnjavala i kako da ga instaliraš LMAO

    Inace, posto ja vazim za totalno nedrustvenu, stidljivu i povucenu osobu moji kontakti su tu negde cirka 30-40 ljudova. Vecina iz ove kafane.
    baba meni je trebalo godinu dana da se otkačim i dotučem tu cifru

  5. #20

    Odgovor: Msn

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    baba meni je trebalo godinu dana da se otkačim i dotučem tu cifru
    Pa to ti pricam. Ti ih lepo skupljala godinu dana i onda ih prosledila meni u roku od dva dana Baba ima crnogorske krvi lencuga jedna, moraju drugi da rade za nju.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #21

    Odgovor: Msn

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Sreća da ti nisam preko PP objašnjavala i kako da ga instaliraš LMAO

    dobro je, znam ja jednu dotichnu odavde kojoj smo onamad, davnooo to beshe, objashnjavali kako da ga skine i instalira, pa ga je ta osoba instalirala ni manje ni vishe nego na ~ shapnskom
    moomoo meee jooouu

  7. #22

    Odgovor: Msn

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    dobro je, znam ja jednu dotichnu odavde kojoj smo onamad, davnooo to beshe, objashnjavali kako da ga skine i instalira, pa ga je ta osoba instalirala ni manje ni vishe nego na ~ shapnskom

    jao samo toga kad se sjetim

    nego da vas ja priupitam nesto... da se nije nekome pojavo neki misteriozni zoran ... znaci lik vec dva dana mi online a bog me ubio ako se ja sjecam ko je... mrzi me da ga priupitujem... nego najgora de vidi u tu svoju listu jel ima neki zoran pa mi javi koje... mozda i znam co'jeka bre
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #23

    Odgovor: Msn

    pa ga je ta osoba instalirala ni manje ni vishe nego na ~ shapnskom
    Uvek je bila genije

    Ću ti ja objasnim ko je Zoran, srbo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    Odgovor: Msn

    Leković?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #25

    Odgovor: Msn

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    nego najgora de vidi u tu svoju listu jel ima neki zoran pa mi javi koje... mozda i znam co'jeka bre

    Znam čoveka

    ću ti javim kad te spazim

  11. #26

    Odgovor: Msn

    Rascistila sam malo guzvu tako da je na mojoj listi ostalo 15-16 ljudi
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #27

    Odgovor: Msn

    Nije ti loša ideja, _baba_ ... Prolećno spremanje ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Msn

    Jooooj MSN ...
    OvakoC na poslu sam uglavnom online,šta ćeš..moram a kod kuće busy i kuckam,navikli ljudi da je tako
    Lista bogami podugačka,na bloku samo 1 dosta dugo već....zasluženom jbg
    Sa VC nisam prikupila ni jednu jedinu adresu jaoooj lagim jesam jednu ali on trenutno nije tu
    Poruku je izmenio TVO.JA_, 17.01.2008 u 18:20
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #29

    Odgovor: Msn

    moj MSN broji (trenutno) 55 ljudi, a komuniciram sa.. cirka polovinom redovno, kad se ukljucim..
    uvek sam off, kad se upalim to je za pohvalu..
    off sam jer na jednom sajtu ostavih msn da bih dobila pomoc oko neke instalacije.. i tu mi adresa ostade zajedno sa profilom na koji ne mogu da udjem, jer zaboravih lozinku.. tako da me ljudi dodaju skoro svakodnevno a blage veze nemam ko su i sta su
    ovde ostavih adresu, jer je vecina ljudi sasvim ok i nemam nista protiv ako bez pitanja uzmu adresu
    brisem one koji su neaktivni, a blokiram koji zaista zasluze.. do sada, mislim, blokirala sam troje.. a obrisala desetak...
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #30

    Odgovor: Msn

    Moj Msn,trenutno broji,mali broj,nekih divnih ljudi ,ali odabranih


Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •