Pamtiću proteklu godinu po... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    памтићу је по добру
    било ми је баш потаман, развукла се прича диљем 365 (?) дана скоро путевима којима корачах. чудни су путеви господњи, знао сам то. путовање код сестара у словенију. рођење сестричине
    пар дана порторожа.
    у принципу, храбро сам подносио многе лоше вести...



    и ова кафана...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    ... veoma uspesna godina, puna radosti, iznenadjenja, novih kontakata i divnog druzenja ...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    Uplesala sam u nju na glavnom bečkom trgu, kroz nju nisam baš plesala ali bilo je momenata koje ću pamtiti. Uselila se u svoj prvi stan, lično moj, ne delim više ništa nisakim, i od njega napravila tvrđavicu u kojoj se šepurim već pola godine. Pamtiću je po Zakintosu koji mi je vratio snagu i život i miris soli koji mi se uvukao u nozdrve na neko duže vreme i sirtaki i osećaj dugo čekan, po udaji jedne od najboljih drugarica, po trudnoći druge od najboljih drugarica, koncert Peppersa odlična svirka i njive i kiša i moja leđa na kojima je zalepljena plastična kabanica, činilo mi se tada, trajno, i vetar koji kroz koste struji, po tome što mi se ime upisalo konačno u sve pretraživače koji se bave tamo nekom suludom naukom, ukradeno mi prvo autorstvo, naučila ponovo da nikom ne verujem, imala svog prvog studenta u životu (moje prvo tutorstvo i prava velika odgovornost). Tata dolazio da vidi ćerku i njen život prvi put posle tri godine i tata bio srećan i ponosan. Ušetalo još nekoliko "onih koje nikada više neću pustiti da odu" u moj život, oni koji su već bili tu, samo su učvrstili svoje pozicije. Mislim da ću je možda najviše pamtiti po onome što tek dolazi, ali o tome, možda nekom drugom prilikom.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    Uf, bila je jedna od gorih, ako ne i najgora koju pamtim... prepuna problema, neresenih pitanja i zavrzlama. Nesto mi se cini da cu bas nju najduze pamtiti.
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    Vjerovatno po dobrom...
    Bilo je stvarno puno lijepih stvari koje prebrzo,ali preeeebrrrzooo prodjose...
    Ali bilo je i tuznih,ali zanemarujuce...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    pamticu je po dobrim stvarima koje su se desile
    pamticu je po divnim poznanstvima koje sam stekla druzeci se svama

    a izbacicu lose stvari ,ali necu moci da ih zaboravim,posto sam izgubila neke meni drage ljude koji se nikada vise nece vratiti
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    Zagorelo mi malo prase danas. Upamticu po tome
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    Obzirom da je nova vec pocela pre nekih dva i po sata, vise stare ne zelim ni da se setim,mnogo losih stvari mi se izdesavalo....Konacno je prosla !
    Ko se ne razbije u paramparčad
    Ko ostane čitav i čitav ustane
    Taj igra !
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    ...mogla bi film od tih secanja napraviti...mnoga uspona i padova,tuznih saznanja,pa iznenadjenja lepih...pamticu je po mnogim lepim poznanstvima,pamticu je po dilemama,koje jos nisam resila...sazrevanju moje decice,i novim zivotnim iskustvima.
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    Pamtiću je po nekim ljudima koji su ušli u moj život i ulepšali ga... Po nekima koji su iz njega otišli i ostavili prazninu...Pamtiću je po smehu, po kilometarskim šetnjama bez cilja...Po vrućini...Po Mirou...Po nekim pesmama...U stvari, mislim da nije bila ni bolja ni gora od prethodnih...Ma pamtiću je još mesec- dva...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    o bilo toliko toga...........
    moja me deca puno puta obradovala
    najlepše događaje podelih s njima,najslađe osmehe oni mi darovali,učili prva slova,a s druge strane sa starijim prolazim pubertetske fazone hehehe
    desile mi se i neke ružne i bolne stvari koje pokušavam još uvek da prevaziđem,teško ide,al valjda će s vremenom proći...
    mislila da sam jaka,al udarilo tamo gde sam najslabija,opet preko moje dece kojih se najednom setio njihov otac i sad pokušava da mi oduzme sve ono za šta živela sve ove godine i što mi daje snagu...
    nadam se da će sve te ružne stvari ostati iza nas!
    p.s. večiti optimista
    ...sutra je novi dan...
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Pamtiću proteklu godinu po...

    Prosla godina je bila ukleta.... Ne zelim da je pamtim ni po cemu.... Samo zelim da zaboravim....
      Vrh

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Ovu godinu ću pamtiti po..
    Autor little fairy u forumu Pričaonica
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 23.12.2015, 16:06
  2. Po čemu ćete pamtiti 2009. godinu?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.12.2009, 16:53
  3. Po čemu ćete pamtiti 2008. godinu?
    Autor memento u forumu Spomenar
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 17.01.2009, 04:02
  4. Ponavljati godinu
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.08.2008, 19:01
  5. Pamtiću 2006...
    Autor Mater Vetru u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 12.01.2007, 18:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •