Posecujete li youtube? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 66
  1. #16

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Ne posećujem.



    Visim

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #17

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Jedva, tek poneki put.
    Prvi utisak uvek vara

  3. #18

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    omiljeni spotovi, nespretne macke, detalji iz filmova, snimci balkanskih ratova, avionske nesrece, unutrasnjost nuklearnog reaktora, atomske eksplozije, snimci galaksija, prirodne lepote...


    sta bi ja bez Tjuba?

    bas juce sam naucio pojam ``compressor stall``, kada me je taj izraz u vise spotova zaintrigiralo za potragom...

    nalazim i stare pesme a ima i ``Valter brani Sarajevo``detalja
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #19

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Daaaaaaaaa

    YT koristim u razne svrhe, slušanje muzike, gledanje dokumentaraca, gledanje serija, snimaka spotrskih događaja, smešni klipovi, razni tutorijali za programe koje koristim itd.

    Na YT nema šta nema, ne postavljam snimke, samo gledam. I uvek se iznenadim šta sve uspem da nađem na sajtu



  5. #20

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Ih, pa to mi je odlicno drustvo za step aerobik..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #21

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Ih, pa to mi je odlicno drustvo za step aerobik..
    E vidiš, to sam zaboravio. Na YT sam pobrao dosta vežbi za teretanu i vežbanje u kući Ima dobrih kanala orijentisanih na pokazivanje vežbi.



  7. #22

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    god bless U2b

    koristim ga kao interaktivni tv kanal gde sama kreiram programsku shemu. a i stvaram program - maskichef channel
    Poruku je izmenio maski, 20.02.2010 u 22:33
    & underpaid......

  8. #23

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Nekad mi se desi da ostanem satima na tubEtu, da ne trepnem...sve one link lead to another.

    Pjesmice...smiješni klipovi...nerijetko gledam serije koje nemam priliku da pratim na tv-u. Nema čega nema. Brišem history redovno, nađe se i škakljivih stvari.

    Tube!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #24

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Redovno.Osim muzike pronađem što šta što mi treba za trening,časove plesa...Vrlo je koristan.

  10. #25

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Odem tamo s vremena na vreme. Možeš da se, tom prilikom, podsetiš pesama nekih grupa koje su odavno otišla u večna lovišta, a čije pesme i danas vrede i koje izgledaju kao da su juče snimljene.
    Prvi utisak uvek vara

  11. #26

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    ... kolika je cena slobode i kako youtube utiche na promenu komunikacije umetnosti i na koji nachin utiche na poslovne "uspehe" izdavachkih kucha.... intervju sa demijanom kulashem iz grupe ok go koji napushta EMI zbog neslaganja oko embeding opcije koju producentske kuche insistiraju da ugovorom zabrane....

    & underpaid......

  12. #27

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Hmmm...

    Ne baš previše. Ono, imam nalog otvoren i tamo. Čak i svoj kanal sa jednim filmićem. Ali ne posećujem mnogo U2b.

    PosJećuje on mene! Skoro na svakoj stranici koju otvorim pretraživačem, postoji barem jedan link ka U2bu. Pa jedan klikić i evo ga spotić dotrči do tebe, bez potrebe da ja idem u bibliJoteku.

    U2b za Nobelovu nagradu!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  13. #28

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    Redovno...

    Primetila sam da najcheshce trazhim neke stare stvari; on mi je svojevrsni vremeplov.... podsetnik i chuvar od zaborava (koji sam ja nostalgichar ).

    Novotarije su obichno oni funny klipovi...ali retko idem da bih ih bas trazhila - drazhi su mi oni koje dobijem "od koje kude" servirano

  14. #29

    Odgovor: Posecujete li youtube?

    U poslednje vreme idem češće. Ukucam par slova u "tražilicu", pa šta izbaci od izvođača ili lupim neku reč, pa koju pesmu izbaci, to mu je.
    Prvi utisak uvek vara

  15. #30

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pretnja smrću Nenadu Čanku ! (YouTube)
    Autor robins u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 21.09.2008, 18:23
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.04.2007, 21:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •