Voće - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 72

Tema: Voće

  1. #16

  2. #17

    Odgovor: Voće

    jabuke, grozdje i mandarine mi je omiljeno, ali volim svo voce da klopam.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  3. #18

    Odgovor: Voće

    Volim svo voce ali prednost dajem narandzama i tresnjama,zatim jagodicastom vocu...

    Najvise opet volim kad se sama ispantram drvao pa berem i jedem

    Ove godine sam brala borovnice u sumi...

    Ljudi,treba vam ceo dan da nabarete dve kile pod uslovom da su bas rodile tu oko vas...Zaista na pijaci su dzabe koja je to muka,a sve sitno i nisko,da crknes
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #19

    Odgovor: Voće

    Sve volem!Sve jedem!
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #20

    Odgovor: Voće

    kajsije , šljive , groždje , smokve , maline , kupine lubenice
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  6. #21

    Odgovor: Voće

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Najvise opet volim kad se sama ispantram drvao pa berem i jedem
    Ove godine sam brala borovnice u sumi...
    E to je voce! A ne one karton jagode koje mozes sutirati.
    Mi smo u basti na vikendici imali jagode, ribizle (one kise malo), kupine, sumske jagode, malineeeeee...pa ujutru kad je ladnije, ti se iskrades, pa pobrstis sve sto je dozrelo za taj dan
    A kad keva provali da idem na Franjinu tresnju, zove me da promenim majicu, jer zna da cu se usvinjiti!

    Voce volim svo....neko manje, neko vise! Obicno mi se nesto bas jede, pa to volim najvise. Volim breskve. Ja ih ocistim iseckam i ohladim.... a onda i dinje isto!


    E sad to je sveze voce, a preradjevine volim jos vise! Sok od visanja, dzem od kajsija, kompot od dunja! Slatko od smokve....
    Poruku je izmenio PropelerZviz, 07.02.2007 u 00:46
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  7. #22

    Odgovor: Voće

    Dok sam bila mala deda je imao veliku bastu,tamo je bilo svega i svacega,ma sve sam pojela,najvise sam volela one velike krupne skoro crne tresnje,sad jedva nesto jedem,ovde voce nema ukusa,sve jedno sta se kupi sve ima isti ukus,najcesce kupim banane,jagode,koji kiwi,narandze za sok,lubenice,te stvari vole moje curice,ja samo iscedim koji limun za limunadu
    No me toques

  8. #23

    Odgovor: Voće

    Volim svo voće, sa izuzetkom lubenice (koja mi je skroz, ali skroz bezukusna), i nisam baš ljubitelj groždja, ali mogu da ga jedem. Trešnje jedem sa velikom mukom (cepam ih na pola) zbog crva .
    Obožavam voće!
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  9. #24

    Odgovor: Voće

    Obožavam voce...i skoro uvek ga imam u korpici...
    Odlične su mi i neke konzervirane vocne salate tako da uglavnom i njih imam u frizu...
    Omiljene su mi slatke pomorandže, mandarine, banane, kivi, ananas i grejp...

  10. #25

    Odgovor: Voće

    Volim Sve Vrste Voca, Tako Da Mi Je Uvek Pun Frizider Vocne Salate I Sokove Dnevno Pravim Danas Sam Pila Sok Od Ananasa, Melone, Jagoda, Lubenice, Jabuka, Naranzi I Krusaka (Sve Zajedno Mesano) Pravila Sam Za Sebe I Supruga

  11. #26

    Odgovor: Voće

    Obozavam svo voce, prednost dajem: grozdju, breskvama, kruskama,lubenicamma(ako se racuna u voce)...

  12. #27

    Odgovor: Voće

    Najvise Volim Jagode I Tresnje.Volim svo voce ali pre nego sto sazrije.kad je malo sve kiselkasto.

  13. #28

    Odgovor: Voće

    Mandarina, dinja, jabuka, nektarina, banana, lubenica - obožavam

    Naranča, jagode, kruška - volim ali malo manje

    Ja uvijek moram da imam neko voće doma. Kao što moram imati nešto slatko, tako moram imati i neko voće. Paše mi u svakom momentu a i zdravo je. Pogotovo po zimi kad nam treba više vitamina.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #29

    Odgovor: Voće

    rijetko kad jedem voce
    u svakom zlu ima nesto dobra

  15. #30

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •