Vi u očima ljudi koji ne koriste internet - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 95
  1. #76

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Hm..većina u mojoj okolini ima net, nekolicina njih je zaluđena istim kao ja, ali ih ima.
    Ja se ježim od rečenice tipa "Meni net ne treba, eto samo da provjerim mail"

    A dešava se da neki gledaju s podsmjehom, kada kažeš da si upoznao ljude preko net-a, još zamisli normalne ljude, sa kojima ti je btw super u stvarnom životu, dešava se da kažu "gdje su ti oni tvoji?" ...kao da se družim sa vanzemaljcima...ooo da..putem diiiivnog net-a sam otkrila i novu planetu, i njene stanovnike sam omađijala svojim statusima ili lajkanjem slika i sad komuniciramo normalno, spremam se da ih posjetim, to je samo par svjetlosnih godina od mene.

    Stižem na sve svoje obaveze...družim se normalno, bančim kad poželim, radim sve što i ti bez net-a....ali obožavam i online vrijeme ...ja sam stvorena da boravim na net-u pa nek' crknu dušmani.

    A kad nekome treba neka pjesma, neka caka...bilo šta što ne znaju, jer nisu uložili vrijeme i trud da nauče....vrlo su im laki prstići da okrenu broj i zamole.
    A ja pomognem svima. Taki smo mi net freakovi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #77

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Pa da.. Retki su koji nemaju, a ti isti malo podozrivo gledaju na celu stvar.. Kao sta radite tamo on line.. Sektashite, sajbersexate se.. ? Pa jel' ti ne mozes naci sagovornike u stvarnom zivotu i tako dalje..
    Dobro, secam se i same sebe kad mi je instaliran prvi racunar u kuci. Prvo sam ga par dana posmatrala iz suprotnog coska sobe, kao da ja budem dovoljno daleko ako nesto iskochi odatle.. A da ima chupavaca, ima..

    Kad se uvere da nisam i sama pocela da iskacem iz zbunja sa raskopcanim mantilom pocinju da traze muziku, filmove, informacije..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  3. #78

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Pozdrav svima, nova sam na ovom forumu.
    Net koristim skoro tri godine (imam 55 g.) pronašla sam dve prijateljice putem istog i ako ni zbog čega drugog, mislim da bih bila siromašnija, mnogo siromašnija u svakom pogledu da njih dve nisam upoznala. Povremeno se vidimo i naravno priči nikad kraja.
    Moji odrasli sinovi se veoma raduju da sam ja pod stare dane počela da koristim net, a neki moji poznanici smatraju da je to čisto gubljenje vremena i da postoje mnogo bolji načini da se utroši vreme.
    Ja sam na netu obično ujutro uz kafu i uveče kad je dan pri kraju pa ne smatram da gubim bilo šta, naprotiv, mnogo toga mogu i da dobijem.

  4. #79

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    kad su osposobili internet meni se izdvojio palac i formirao govor.
    ne zzelim da poznajem ikoga ko nije on line.

    & underpaid......

  5. #80

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Kada sam prvi put dobila net, ukljucim ga sva sretna..neko doba noci bilo...
    I nemam pojma gde cu...aj' pregledala sajtove sa kozmetikom...
    Kad odjednom iskoci mi onaj pop up prozor....i pise nesto...razumela samo da treba da dam 64 dolara..
    Iju, kako sam se prestravila...brzo se diskonektovala, iskljucila racunar...i pomerila se korak unazad i buljim u njega
    Proslo tu neko vreme...mislim se, ma sta mi moze..i onako oprezno ga ukljucila

    A inace najzesci protivnik neta je bila tadasnja moja sveki...
    Prvo mi stalno prekidala sa svog telefona (dok smo ziveli u kuci)...
    Posle kada se pojavio pticji virus, rekla da je cula na TV da se to moze dobiti na netu
    A sada u eri svinjskog, napujdala tetku...sa identicnom pricom...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #81

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Uopšte i ne razgovaram o netu sa ljudima koji ga ne koriste, niti im pričam nešto o tome, pa ni ne znam da li uopšte znaju da ga ja koristim, niti kako me gledaju zbog toga..

    TV uopšte ne gledam, sem ponekog sportskog dešavanja i svoje slobodno vreme uglavnom trošim na netu..i koga je briga uopšte kako ja koristim svoje slobodno vreme, a pritom nikoga ne maltretiram sa tim..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #82

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    imam tri kume
    jedna je drugarica iz detinjstva,ima crno-beli pogled na svet,pristojan gradjanski zivot i ne koristi net kod kuce....juce smo se umalo posvadjale oko gej-parade.....ne pricam s njom o svom net zivotu jer ne bi razumela
    druga je prijateljica koju sam stekla u dvadesetpetoj godini......realna,pouzdana,cita Seldona i voli lake komedije.....onomad sam joj otvorila mejl i fejs buk.....mislim da ce se primiti....
    treca je neko koga sam upoznala na netu...nije normalna i ja je volim

    ostali ...
    neki bliski prijatelji su ljudi sa nekonvencionalnim nacinom zivota,kao i ja obozavaju net,delimo mnoga interesovanja
    nekolicina ima pristojne zivote po sopstvenim merilima....ne koriste net,ja ne naturam,delimo neke druge stvari
    neki prijatelji su ko familija....gadni al` ne mozes bez nji`....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #83

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Obično mi kažu da se zanosim glupostima i da je to za klince.

  9. #84

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Vecina mojih prijatelja aktivno koristi net, sto zbog zabave ili posla...Oni koji ga ne koriste nemaju stav, ne dozvoljavam im zapravo da diskutuju o necemu sa cim nemaju kontakt,iskustvo.....nisu kompetentni da govore o bilo cemu sto nije u domenu njihovog, pa taman i povrsnog znanja
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #85

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    crno dijete, nagrdićeš oči i kičmu....

    i što će tako fina đevojka tamo...tamo su sve budale i manijaci...

    dobro je stara/i - odmori malo....mislim se u sebi sa neodoljivim kezom...đe mi svaki zub u vilici mogu prebrojati
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #86

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat cilika mihic kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav svima, nova sam na ovom forumu.
    Net koristim skoro tri godine (imam 55 g.) pronašla sam dve prijateljice putem istog i ako ni zbog čega drugog, mislim da bih bila siromašnija, mnogo siromašnija u svakom pogledu da njih dve nisam upoznala. Povremeno se vidimo i naravno priči nikad kraja.
    uz gomilu gomboca

  12. #87

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Od kad je pocela facebook groznica, vise nisam vanzemaljac u svom okruzenju
    Do tada su me gledali kao cudo.
    I nikako nisu mogli da shvate, sta ja eto tamo trosim dragoceno vreme ccc i sa kakvim se to ja manijacima dopisujem cccc a novine pisu svasta o tim ... manijacima ccc sto spopadaju preko ekrana



    Pa zavladao face Srbijom.
    A mene tamo nema.

    Sad opet ne mogu da me shvate, kako ja to nisam na face i ne skupljam prijatelje, rasute sirom sveta i one koji sam znala na samo dobar dan.
    Namcor, svi kolektivno na face salju pokloncice i pozivnice, a ja tamo trosim vreme na nekom tamo forumu i piskaram ccc

  13. #88

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Moja ljubav slabo koristi internet.I vidite moram je pitati sta misli ako uopste zna sta radim na njemu.

  14. #89

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ne znam iz svoje okoline one koji ne koriste net u bilo koju svrhu, ne mora da budu na nekom forumu, ali mislim da je internet nesto sto je danas najbolji i najbrzi izbor raznih informacija, tako da ja ne razumem one koji ga ne koriste i pri tom me ne interesuje njihovo misljenje
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  15. #90

    Odgovor: Vi u očima ljudi koji ne koriste internet

    Mama se malko i dan-danas cudi,al ja je i ne pokusavam razumeti.Jos manje se trudim da joj objasnjavam,dosta je bilo i.Mnoge korisne informacije nalazim na netu,ne moram da trcim sa jedne strane grada na drugu.Ne moram da slusam:ne znam,idite ovde,pa onde,fali vam ovo-ono...Najlepse mi je od svega sto ne moram toiliko da se nerviram,a ponekad se bas slatko i nasmejem,zapravo-sve cesce!

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 13:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 17:23
  3. Zapošljavanje ljudi koji su ušli u 50-e
    Autor fiona u forumu Posao
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 21:54
  4. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 21:52
  5. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 18:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •