Vi u očima ljudi koji ne koriste internet - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 95
  1. #16

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    iskreno ne opterecujem se sa time ko ce sta reci pa mogu da pricaju sta hoce.....ja znam ko sam i sta sam...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #17

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ni ja se mnogo ne obazirem na to, ali evo primer.Bila mi drugarica, a ja bas ovde na forumu odgovaram na neku temu i gleda ona tako, i kad je videla broj poruka (a bese negde tek oko trista)kaze; "toliko si vec pisala???" E, pocela sam da se smejem ko blesava i mislim da se malko tad i naljutila...
    Dragi me vishe ne zove po imenu nego vikne; "Cheteru!Samo chetujes!" Bla,bla, bla...On sedne za komp jednom nedeljno da pogleda neki sajt sa rezultatima utakmica. A svekar se svaki put odusevi ako mu pokazem nesto u vezi pecanja.
    Ma, zabole me ko sta misli. Ne idem bas cesto po kaficima i kod drugarica na kafu zbog bebca, pa se, eto, zabavljam internertom.

  3. #18

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Kažu mi da nisam normalna, što je za mene normalno da mi to kažu, tako da...


  4. #19

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku

    Da... mogla bih o ovome na par stranica
    Same here

    Sad je Internet postao jako, jako pristupacan, tako da ga vecina ljudi koje poznajem i sama koristi. Ipak, moje dve babe ( koje zajedno imaju oko 150 leta ) sigurno nece uvoditi Internet, te one zasigurno najvise popuju.

    Kao da to nije dovoljno, cak me i neki ukucani prozivaju Internet narkomanom ( ).

    Ipak, da nije Interneta, ne bi bilo ni ovog foruma, tako da Internet rulez

  5. #20

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Od mog drustva, jedino ja intenzivnije visim na netu...
    Ranije su mi se cudili, a sad im to postalo normalno, uopste vise i ne komentarisu.
    Sa roditeljima ne zivim tako da oni pojma nemaju koliko vremena provodim on line....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  6. #21

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat Muckota kaže: Pogledaj poruku
    Kako vaši prijatelji gledaju na ovaj vaš "hobi"?
    Nemam prijatelje.... Samo moj monitor... My... pressciousssss.......
    Carpe diem

  7. #22

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Dijalog koji vodimo kolega i ja, kroz otvorena vrata izmedju naših kancelarija. Četujem preko msn-a, a nisam isključila one odvratne zvuke, krike i urlike...
    - Šta to cvrči, mico...?
    - Pričam sa Branom (moj brat koji živi u USA).
    - Ene... A dje je to on...? Ne čujem da pričaš...
    - Pričam preko msn...
    - Ene... Svašta.
    Pri tome, on na svom stolu ima godinama računar koji uključuje svakih deset dana, tek da vidi "radi li"... I obavezno ga išteka iz struje kada podje kući...

    Kako me gledaju oni koji ne koriste Internet...? Verovatno kao infantilnu osobu - jer oni to kupuju svojoj deci za zabavu... Ne obazirem se na to, naravno, jer je Internet već godinama sastavni deo mog života.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #23

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ljudima je to chudno, neki i komentarishu da je to gubljenje vremena, bili su ravnodushni na moju radost kada sam pre 3 godine sa dial up preshla na wireless...dok sami to nisu probali...sada o tome prichaju kao o nechem sasvim normalnom,svakodnevnom...i josh bi i mene da ubede kako je to strashna stvar ili me pitaju sad za sajtove,antene,prikljuchke,kablice itd.. najsmeshnije je bilo kad je starija koleginica,koja je najradije htela zbog priche o netu da me stavi na lomachu, doshla jedno jutro i rekla da nije nishta spavala jer je surfovala po netu celu noc! Kao deca joj pokazala i sad ne zna shta je dosta!
    Samo roditelji i dalje nemaju previshe sluha za to..tatko manje vishe i ima, poshto je u stanju i da me izgura da bi on malo igrao igrice ili otishao na messenger da se dopisuje sa bratom...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  9. #24

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat Muckota kaže: Pogledaj poruku
    Zbog čeka ljudi koji ne koriste internet imaju toliko ekstremno loš stav po tom pitanju?

    Kako vaši prijatelji gledaju na ovaj vaš "hobi"?
    Pa imaju loš stav zato što se njihovo saznanje o mogućnostima interneta zasniva na "rekla kazala"...Iskreno meni je neshvatljivo da danas neko obrazovan ne koristi internet ili pak kompjuter a u mogucnosti je...
    Moji prijatelji uglavnom koriste internet, jer prosto to je danas zaista najbrži način dobijanja informacija...iz celog sveta... Čak dosta njih je veoma dobre poslove našlo preko neta, sklopilli divna prijateljstva, pa i nešto više...

  10. #25

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ha-ha-ha!
    Gledaju "belo" kad pricam s nekim o tome.Poneki misle da se mi korisnici net-a "pravimo vazni".Medjutim,mnogi od tih "gledaca belo" kad su kupili sebi kompjuter,onda su nas koji koristimo od pre,zvali da dodjemo da im podesim wireless-karticu ili modem,AL` ODMA! Za samo nekoliko dana,salju brdo linkova...

  11. #26

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Moji prijatelji su se cudili sto toliko vremena provodim na netu.Nisu mogli da me razumeju da moje vreme leti kad sam konektovana, da se upoznaju razni interesantni pojmovi .
    Kako je vreme prolazilo i oni su se polako ukljucivali i postali zavisnici neta.
    Sad shvataju
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  12. #27

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Jako cudno me gledaju.

    Glupo mi je da joj ispricam neku moju "dogodovstinu" sa neta jer znam da ona to nista ne razume i gledace me ko vanzemaljca.

    ovo se meni stalno desava!
    Pricam, pricam, pricam i na kraju pocnem da se smejem kao ludak
    pa kad vidim njihove tupe poglede, smeh polako pocne da prelazi u kasljucanje, khm...khm...i moje izlaganje o internetu zavrsim sa "I takoooo..."

    Ali navukla sam neke ljude na net.
    Sve je pocelo sa Savom iz Kikinde...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #28

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Pa kod mene je situacija sledeća. Moja komšinica sa kojom sam svakodnevno, kad god me pozove i pita šta radim, ja naravno odgovorim da sam na netu, a ona će, a šta tu ima zanimljivo, ili zar opet. Ja se naravno ne trudim mnogo da objašnjavam, jer ona to ne razume, jednostavno je ne interesuje ni komp, a kamoli net. Mada ponekad joj objašnjavam, šta, kako, ali ona me gleda belo, a ponekad mi kaže da nisam normalna.Mene to naravno ne dotiče, jer me baš...hm...šta će ko da kaže. Ja svoje slobodno vreme mogu da provodim kako ja hoću i želim. Jednostavno sam navučena na net i to je to.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  14. #29

    02 Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Gledaju me kao da sam sa marsa pala, a mene bas briga

  15. #30

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    JA u ocima moje babe: "S nashom ______ nesto nije u redu,po ceo dan gleda u onu kutiju i crce od smeha...
    Nije to zdravo,toliko se smejati..."

    Neka tetka koja se tu nashla: "Ja sam chula da je tako jedan..."

    BabaC: "sirota deca,ode im pamet na kompjutere"


    Ubica mekog srca.

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Zapošljavanje ljudi koji su ušli u 50-e
    Autor fiona u forumu Posao
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 22:54
  4. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52
  5. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •