Vi u očima ljudi koji ne koriste internet - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 95
  1. #31

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    A kod mene je situacija uglavnom ovakva: "radiš nešto? Za koga? koliko para?" ako je odgovor negativan onda me udaviše, te ovo te ono, "pa mora da ima neku?!" ma svašta. Najgori su oni koji imaju komp, imaju net, znaju šta je to i čemu služi ali kad god im nešto treba na netu zovu da im nađem, skinem, objasnim... nešto. Jer oni kao ne znaju kako.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  2. #32

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Najgori su oni koji imaju komp, imaju net, znaju šta je to i čemu služi ali kad god im nešto treba na netu zovu da im nađem, skinem, objasnim... nešto. Jer oni kao ne znaju kako.
    E da znaš da mi je već muka od takvih, a broj se povećava što je najgore
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  3. #33

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    pa.... uglavnom su to komentari tipa... ti nisi normalna... shta radish na netu satima... vrati se u stvarni svet medju stvarne ljude.... hm.... ajde, vazi.
    imam druga koji ima komp i net i sve, a ja sam mu 15minuta preko telefona objashnjavala kako da poshalje mail...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  4. #34

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Slazem se sa svim vezanim u vezi potrebe i korisnosti interneta u nasem drustvu i namirivanju potreba nasih sa njim. Ali mislim da su mnogi od ucesnika foruma zaboravili svoje pocetke na internetu i olako daju konstatacije tipa "imash komp imash internet ,znash zasto sluzhi i to je to" neslazhem se sa tom konstatacijom jer da bi se on koristio nije samo konektovati se.Neko treba da vam malo pojasni i malo vise neke stvari da bi doshli do zheljenih imformacija ili zjeljene zabave.Ako mi neko kazhe da je znao da instalira Mirc ili DCC++ i mnoge druge programe da se reguje na razlichite portale i forume i da otvori mail-ove chim je ukljuchio komp,ahahaha necu mu verovati,zato malo manje sa forsiranjem i isticanjem ,zamolicu.
    Naravno bez uvrede)

  5. #35

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Začudo i to još na selu promenilo se dosta u pozitivnom smislu, i sve brže ide na bolje. Od startnih komentara pre par godina: Šta bre on matorac lupa po onoj spravi, umesto da pusti decu da se igraju. A sada: imali šta interesantno, čuješ li se sa prijateljima, kao da dođem do tog i tog programa ili informacije itd...
    Dovoljno indikativno, jel da?

  6. #36

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Cudno me gledaju kazu da sam zavisnik od interneta a ima tu malo istine

  7. #37

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ja u očima mog tel. dvojnika
    pa pretpostavljam da je nešto nalik ovom: X 100

  8. #38

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Ovo je pravo dobra tema!

    Mislim da se misljenja ljudi sve vise mjenja i da se sve vise ljudi okrece internetu! A i neophodan je za posao ili skolu!
    Pogledajte moj link u profilu! Hvala!

  9. #39

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Nazalost puno ljudi osudjuje ono sto nepoznaje.
    Hteli oni priznati ili ne ali ja na najbrzi nacin dolazim do svih informacija.
    Ja mogu da budem kod kuce i da za 15 minuta kraj interneta platim sve racune, obavim kupovinu, norucim karte za putovanje dok je njima potreban ceo dan da obave sve te poslove.

    Normalno da treba svima pomoci . Rado to cinim za sve koji zele ali se i normalno ponasaju a ne za one koji se prave da sve znaju i samo kritikuju nas i kao pomoc im bas nije potrebna jer to bas i nije toliko vazno ali ako imas vremena ipak da pogledamo

  10. #40

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet


    mada ja mislim da preteruju

  11. #41

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Većina ljudi popuje,naravno u negativnom smislu,ja se mnogo ne uplićem
    sa njima,kažem to je moj problem.
    Najubedljivija je bila moja baba koja je čula da na internetu ima virusa,
    pa k'o veli da me posavetuje,vidiš da si opet prehlađena,možda ti je to
    virus od interneta.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  12. #42

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Misle da sam prolupao i da preterujem.Naravno da sam unjihovim ocima cudak,ali se bas ne obazirem puno jer to moja licna stvar koja se tice samo mene.

  13. #43

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku


    Mada... pošto ne znaju gde sam i s kim i ne veruju kada im sam kažem da sam na netu i privatno i zbog posla... prosto me ne znaju takvog niti misle da je istina...

    Šta drugi misle globalno? Isto ono što sam ja mislio pre 3 godine... ne da ih nisam razumeo,već sam im se za sebe čisto da budem iskren negde u sebi podsmehnuo na pomisao da neko kucka i tako upoznaje ljude ili ne daj Bože radi one stvari... U početku sam i ja mislio da je to iluzija,ali ne da sam se prevario.. nečuveno... toliko da sam sebi zakomplikovao život više nego da sam bio napolju i samo na onu stvar mislio...

    Poenta je u nečem drugom... ne mislimo ni mi jedni o drugima sve najpohvalnije,pa čim je frka neko se izleti i u svadjama je svaka druga reč frustriran,nedojeban i slično... a da ne pričam kada neko pomisli da si lik-sledi kad tad pitanje: a šta ćeš na netu koji q... ? To više govori o onome ko se pita,tj. shvatiš da ako već takvo mišljenje ima sam/a o sebi kakvo da očekuješ za sebe...

  14. #44

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    moji najblizi prijatlji iz realnog zivota gotovo da uopste ne koriste internet,osobito ne za cetovanje
    znaju da sam ovisnik
    to objasnjavamo time da sam dugo bila vezana za kucu,jer je potomak bio mali,i da sam prinudjena da uvece ostajem kod kuce dok oni izlaze i zabavljaju se
    i uopste.....razliciti smo....oni zive drukcije...vise konvecionalno....
    postujemo tu razlicitost,a ono sto nas zauvek vezuje su zivotne situacije gde smo jedni drugima bili potpora...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #45

    Odgovor: VI u očima ljudi koji ne koriste internet

    Iskreno mene baš i ne zanimaju negativni komentari ljudi koji ne provode vreme na netu,više me zanimaju oni koji ga provode,mogu naučiti mnogo od njih.Koliko sam ja njima čudna,toliko su i oni menimislim na one što ne koriste net.
    A neki bliži prijatelji koji su me na sav glas prozivali,da ih zapostavljam zbog neta,sada su "gori" od mene

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Zapošljavanje ljudi koji su ušli u 50-e
    Autor fiona u forumu Posao
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.11.2009, 22:54
  4. Turske reci koje se jos danas koriste u Srbiji
    Autor Ljubimce u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.07.2008, 22:52
  5. Lekari koriste GPS za praćenje preciznih hirurških operacija
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.06.2007, 19:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •