Danasnji vic - Strana 42
Strana 42 od 208 PrvaPrva ... 3240414243445292142 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 616 do 630 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #616
    Prvi skolski dan u jednoj americkoj srednjoj skoli. Uciteljica predstavlja novog ucenika Cakira Suzukija iz Japana. Pocinje sat i nastavnica ispituje: "Sada cemo vidjeti koliko poznajete americku povijest. Tko je rekao "Slobodu ili smrt?" Odjednom tisina i samo Suzuki digne ruku: "Patrick Henry godine 1775 u Philadelphii." "Vrlo dobro Suzuki". A tko je rekao"Drzava je narod i kao takva ne smije nikada umrijeti?" Suzuki ustane: "Abraham Lincoln, 1863 u Washingtonu." Nastavnica strogo pogleda ucenike pa rece: "Sramite se. Suzuki je Japanac pa poznaje americku povijest bolje od vas" Tihi glas iz kraja razreda: "Jebite se, posrani Japanci..." "Ko je to rekao!" - vikne uciteljica. Suzuki digne ruku i rece " General MacArthur, 1942 u Guadalcanalu, i Lee Iacocca 1982 na skupstini dionicara Chryslera, Detroit." Razred je u tisini samo se iz pozadine cuje "Pusi kurac !" Uciteljica sva izvan sebe: "Sad je kraj. Tko je to bio?!!" Suzuki: "Bill Clinton Monici Levinsky, Oval Office, 1997 u Washingtonu. " Drugi ucenik se prodere: "Suzuki je sranje !" Suzuki: " Valentino Rossi u Rio de Janeiru na moto Grand-Prix Brazila 2002." Razred pada u histeriju, uciteljica u nesvijest a na vrata ulazi Direktor skole: "U pizdu materinu , jos nikad nisam vidio takav kaos!!!". Suzuki: "Premijer Srbije ministru financija prilikom predstavljanja drzavnog proracuna, 2004."

    Amerikanac, Francuz i Mujo se svadjaju, koje narodnosti je bila Eva.
    Amerikanac kaze: "S obzirom na to da je bila lijepa, dugonoga i blond,mogla je biti samo Amerikanka!"

    Francuz: " A, ne, nece proci! Tako senzibilna kao sto je bila, takve su samo Francuskinje!"

    Mujo: " Nemate pojma! Eva je bila Bosanka i to iz Brckog!"
    Navalise na njega, otkud mu ta ideja, zasto bas iz Brckog?

    Mujo:" Pa, samo u Brckom mozes dobit picke za jabuku.."

    Dva gay-a (pedera ) vode ljubav. U jednom trenutku, onaj koji je "iza" kaze:
    - Znas, moram ti se poveriti da imam sidu.
    Drugi, sav uplasen:
    - Kakkkoo?
    - Ma samo sam se salio. Svidja mi se kada od straha stisnes guzu.

    Žena se vratila iz shopinga i zatekla muža u krevetu sa ljupkom mladom ženom.
    Upravo kad se spremala osuti paljbu na njega, on joj kaže:
    "Možda te zanima, kako je uopste došlo do toga?
    Vozeći se prema kuci , ugledao sam mladu djevojku, koja je izgledala sva jadna, umorna u raspadajućoj odjeći.
    Dovezao sam je kući i dao nešto da pojede, tačnije juneći odrezak, koji si Ti zaboravila u frižideru.
    Kako je bila bosonoga, dao sam joj one sandale, koje si Ti odbacila, jer su izašle iz mode.
    Bilo joj je hladno, pa sam joj dao Tvoju jaknu,što sam Ti kupio za rođendan, ali je Ti nisi nosila zbog boje, koja Ti nije pasala.
    farmerke su joj bile poderane, pa sam joj dao Tvoje, znaš one od jeansa, koje su Tebi bile male, ali njoj su perfektno stajale.
    Kad je odlazila, upitala me: "Ima li još nešto što Vaša žena više ne upotrebljava?!"
    Poruku je izmenio starsica, 26.07.2009 u 16:39 Razlog: spojila poruke..

  2. #617

    Odgovor: Danasnji vic

    Seli deda i baba da rucaju!
    Baba se nasloni na sto i rece: Kad se setim nase mladosti,prosto mi je toplo oko srca!
    A deda ce: Ne seri bre,nego vadi tu sisu iz supe!
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  3. #618
    Sta Albanci najvise vole kod Dzordza Busa?
    - Sat.

    Nasao crnac vozacku dozvolu na ime Leonarda di Kaprija i poceo da se sluzi njome.
    Sutradan ga zaustavi policajac i pogleda zacudjeno u njega, pa u vozacku i odluci da pozove sefa:
    - Sefe, je l' bese onaj "Titanik" potonuo ili izgoreo?
    Poruku je izmenio starsica, 26.07.2009 u 16:42 Razlog: spojila poruke..
    nomen est omen

  4. #619

    Odgovor: Danasnji vic

    Predstavnik britanskih doktora izvestava:
    Nasli smo coveka bez kicme, presadili smo mu kicmu i sada, posle samo jedne nedelje provedene u bolnici, a zahvaljujuci naucnim otkricima britanskih naucnika, taj covek se odlicno oseca i vec je na ulici i trazi posao.
    Predstavnik francuskih doktora izvestava:
    Ah, u Francuskoj smo uradili mnogo znacajniju stvar! Uzeli smo coveka koji nije imao jedno plucno krilo, presadili smo mu plucno krilo, i posle samo tri dana on se odlicno oseca, i vec je na ulici i trazi posao!
    Predstavnik talijanskih doktora izvestava:
    Mi smo uzeli dva pacijenta bez srca, presadili smo svakom od njih polovinu zdravog srca, i posle samo dva dana obojica se odlicno osecaju i vec su na ulici i traze posao.

    Predstavnik srpskih doktora izvestava:
    Nas ipak ne moze niko da stigne. Mi smo uzeli tri coveka apsolutno bez mozga,postavili smo ih na celo drzave, i u rekordnom roku vec je vise od pola stanovnistva na ulici i traz i posao!!!
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #620
    Zezaju se unuci sa dedom i stave mu vijagru u caj.
    Ode deda napolje i posle nekog vremena vraca se sav upisan.
    Pita ga jedan unuk:
    - Sta je bilo, deda, zasto si upisan?
    - Stanem ja da pisam, izvadim ga, vidim nije moj i vratim ga u gace!

    Sta je to 72?
    - 69 i jos troje gledaju.

    Pita Ivica mamu:
    - Mama, zasto nema vise viceva o Perici?
    A mama ce:
    - Zato sto nema vise skole!
    Poruku je izmenio starsica, 26.07.2009 u 16:47 Razlog: spojila poruke..
    nomen est omen

  6. #621
    Mali Ivica dolazi doma poslije vrtića i govori svojoj majci:
    - "Mama, mama, sada znam kako ćeš dobiti novu bebu!"
    - "Pa kako, Ivice?"
    - "Mama i tata se skinu, onda tatin pišo naraste, onda je on stavi u mamina usta i nakon nekog vremena mama dobije bebu."
    - "Ma ne, dušo, tako mama ne dobiva novu bebu. To je kako
    mama dobiva novi auto."

    Došao student agronomije na kolokvij iz semenarstva. Pokuca na vrata, otvori mu mlada asistentica i pita:
    - "Izvolite?"
    Student odgovori:
    - "Dosao sam dati seme..."

    Hvali se devedesetogodisnji deda svom doktoru kako mu je zena koja je 65 godina mladja od njega ostala trudna i da ce ubrzo postati otac. Doktor potapsa starog dedu po ramenu pa rece:
    - "Da ja tebi, deda, ispricam jednu malu pricu.
    Bio jedan lovac i jedno jutro ode on u lov na medvjede. Kad je naletio na velikog medvjeda on potegne za puskom i tad primijeti da je umjesto puske ponio kisobran ali on svejedno uperi kisobran u medvjeda i na njegovo cudo kisobran opali i ostade medvjed na mjestu mrtav..."
    - "To je nemoguce!", prekide ga deda: "mora da je tu bio jos neko. Sigurno je netko opalio iza njegovih ledja, a da on nije ni znao!"
    - "Upravo tako, deda", "upravo tako!"rece doktor:
    Poruku je izmenio starsica, 26.07.2009 u 16:51 Razlog: spojila poruke..

  7. #622

    Odgovor: Danasnji vic

    Vuce, pogresio si u jednom slovu.
    Trebalo je da me pojeDes
    - Trudna Crvenkapa.
    nomen est omen

  8. #623

    Odgovor: Danasnji vic

    шта раде људи из грин писа (green peace ) када затекну луиса ( нашег фолк певача ) на плажи ?

    врате га назад у воду...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  9. #624

    Odgovor: Danasnji vic

    Igrala utakmicu Vojvodina protiv nekog gostujuceg tima. Otisle lale posle rucka da gledaju utakmicu. Seli oni, izvalili se u stolice, prekrstili ruke na stomake i gledaju. Na suprotnoj strani stadiona navijaci divljaju, pevaju, pucaju petarde, gore baklje, sutka, haos...
    Jedan od Lala bezvoljnim glasom kaze:
    - Vosa
    A svi ostali
    - aha...
    Evo, promenila sam potpis

  10. #625

    Odgovor: Danasnji vic

    Pita jedna zmija drugu:
    - Sestro, jesmo li mi otrovne?
    - Nismo, zasto pitas? - odgovori ova.
    - Ma, ujela sam se za jezik!
    nomen est omen

  11. #626
    Pricha Madjarica srpskoj komshinici..

    -doshla meni srpska oficir na kafu. sedi i chuti. onda me oficir *ebala i otishla.

    sutra opet doshla srpska oficir. pije kafu, chuti, ustane, *ebala me i otishla.

    i treci dan je doshla srpska oficir. ja mu dala ruchak. rucha i chuti . onda me je opet *ebala. i otishla.

    aa.. ja i danas ne znam shta je htela srpska oficir !?!

    Pita mali Muja oca:

    -Tata, šta je to peder?

    -Da ti tata slikovito objasni. Eto, bili smo ja i Hasa u zatvoru zbog šverca cigareta. Bilo nam dosadno pa smo rešili da se kartamo, pa ko dobije j..., a ko izgubi biće je..n. Dobio Hasa prvu partiju a ja se naguzim po dogovoru. Dobio on i drugu, i treću. E, četvrtu sam ja dobio i onda Hasa kaže: "Meni se više ne igra." E, to ti je, sine, peder.

    -Sad chu da stopiram ovoga - pomisli plavusha:

    -Jebi me povezao ?
    Poruku je izmenio starsica, 26.07.2009 u 16:55 Razlog: spojila poruke..

  12. #627

    Odgovor: Danasnji vic

    U yugu se tip preračunao pred semaforom .Koči ali badave. I nabije dobro u zadnji kraj super najnovijeg BMW-a . A na displayu u BeEmWe-u ispiše se poruka :

    Found new hardware . Install ?

  13. #628
    Vozi student kola i zaustavlja ga pandur.
    Kako ovaj nema vozacku, pita ga da li moze indeks, i pandur se slozi.
    I tako, pandur gleda sliku, lista indeks, i kaze:
    - Au, pa vi ste se bas naputovali.

    Pita inspekcija radnika u crnogorskoj fabrici:
    - Koliko ljudi ovde radi?
    - Sa sefom - deset.
    - A bez sefa?
    - A, bogumi, bez sefa - niko!

    Carinik otvara
    vrata kupea:
    - Cigarete? Alkohol? Cokolada?
    A Pirocanac ce:
    - Ne znam za drustvo, ali ja bih gorcu kafu.
    Poruku je izmenio starsica, 26.07.2009 u 17:18 Razlog: spojila poruke..
    nomen est omen

  14. #629

    Odgovor: Danasnji vic

    Dosla zena kod vracare, pa joj ova gleda u dlan:
    - Spremite se za najgore. Vas muz ce uskoro umreti nasilnom smrcu.
    - A mozete li da mi kazete da li cu biti oslobodjena na sudu?
    nomen est omen

  15. #630

    Odgovor: Danasnji vic

    U paklu postoje dva kotla jedan je za Srbe, a drugi za sve ostale. Pored kotla sa svim ostalim ljudima dežura đavo, a pored onog za Srbe niko. Kad su pitali đavola zašto je to tako on im je odgovorio: "Ja ovde svakog ko proviri gurnem nazad u kotao, a Srbi jedni druge vuku nazad!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

Strana 42 od 208 PrvaPrva ... 3240414243445292142 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 20:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •