Danasnji vic - Strana 137
Strana 137 od 208 PrvaPrva ... 3787127135136137138139147187 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,041 do 2,055 od ukupno 3113

Tema: Danasnji vic

  1. #2041

    12 Odgovor: Danasnji vic

    Једна је несташна жена из унутрашњости нашла љубавника у престоници и договарајући се телефоном са њим за љубавни сусрет пожали му се да од љубоморног мужа не може наћи изговор за скори сусрет.

    На то је њен љубавник посаветова да каже мужу како у престоницу иде на сахрану њеној доброј пријатељици, а да ће је он сачекати на железничкој станици. Жена се брзо сложи са том идејом али још рече да ће повести са собом свекрву "на сахрану" из простог разлога да би то њеном мужу било што мање сумњиво, а уз то га замоли да поведе и неког свог пријатеља да би свекрви правио друштво...

    Тако и би...

    Дођоше снаја и свекрва у пресоницу и све крену по плану...

    Када су се на повратку кући снаја и свекрва среле у купеу воза, прва прозбори снајка:

    - Драга моја свекрвице, шта ћемо рећи кући нашима како је било....

    - Не знам ја снајо шта ћеш ти рећи али ја знам да ћу им подвући да на 40 дана морам доћи поново....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  2. #2042

    Odgovor: Danasnji vic

    Kako se zaklinju Srbi?

    1. onaj koji ima platu do 10.000,00 dinara - `leba mi!
    2. onaj koji ima platu do 20.000,00 dinara - svega mi!
    3. onaj koji ima platu do 40.000,00 dinara - postenja mi!
    4. menadzeri i politicari - dabogda se ne pomerio sa ovog mesta!!!

    (izvinjavam se ako je bio...asocirala me tema EU)
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #2043

    Odgovor: Danasnji vic

    Pitali muju šta je to optimizam...

    To ti je bolan kad te jato ptica posere 100km od kuće,a ti se raduješ jer to ''donosi sreću''...

  4. #2044

    Odgovor: Danasnji vic

    Koja hrana umanje seksualnu sposobnost kod muskaraca za 75 %?

    - Svadbena torta



  5. #2045

    Odgovor: Danasnji vic

    kako se zove mladić koji je odrastao na kozijem mleku?


    M I I I I I L L L E E E E E E N K O!!!

  6. #2046

    Odgovor: Danasnji vic

    Žena ulazi u kuhinju i zatiče muža kako stoji sa muvolovkom u ruci i zvera po kuhinji.
    - "Šta to radiš?"
    - "Lovim muve."
    - "Je li? Jesi li ubio koju?"
    - "Da, tri mužjaka i dve ženke," odgovori joj.
    Žena iznervirana upita:
    - "A kako znaš da razlikujes muške od ženskih muva?"
    On joj odgovara:
    - "Tri su bile na konzervi od piva, a dve na telefonu."


  7. #2047

    Odgovor: Danasnji vic

    Која је разлика између Ред була и домаће ракије?

    Ред бул даје ти крила, а домаћа погон на све четири ...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  8. #2048

    Odgovor: Danasnji vic

    Evo još jedan...

    Otac ide kod frizera na šišanje. Povede sa sobom kćerkicu i usput joj kupi mini pizzu.
    Dok se tata šišao, znatiželjna mala se približi do brice i gleda šta ovaj radi.
    "Imat ćeš dlaka na pici", reče joj brico.
    "Znam, znam i cice mi rastu" kaže mala.





  9. #2049

    Odgovor: Danasnji vic

    Izmisljen je kompjuter koji zna odgvore na sva pitanja. Pozvali Amerikanca, Francuza i Makedonca da ga probaju. Operator im objasni kako radi i pozove Amerikanca.
    Stane on ispred masine, pa pita:
    - Koliko je betona potroseno za izgradnju Kipa slobode?
    Saceka nekoliko sekundi, lampica se upali, izadje listic sa odgovorom. On procita i kaze da je odgovor tacan.

    Sad Francuz stane ispred masine i pita:
    - Koliko srafova ima u Ajfelovoj kuli?
    Saceka malo, izadje listic, on procita odgovor i kaze da je tacan.

    Dosao red na Makedonca. Stoji on tako nekoliko minuta i cuti.
    - Postavite neko pitanje! – kaze operater.
    - Ali ne znam sto da ga pitam!
    - Dobro, onda idem da uzmem vodu, pa vi smislite pitanje – odgovori operater.

    Vraca se nakon nekog vremena i vidi svetle sve lampice na kompjuteru, a listici neprestano izlaze.
    - Pobogu covece sta ste uradili?
    - Nista! Samo sam ga pitao sta ima novo? – odgovori Makedonac.





  10. #2050

    Odgovor: Danasnji vic

    Otišla dva seljaka da kupe bika na pijaci u velikom gradu i poneli 500 evra. Na pijaci su našli jednog za 400 evra. Pošto im je ostalo 100 evra, oni su odlučili da odu kod prostitutke da se "časte". Kad su stigli u "vrući motel", pitaju oni na recepciji da li bi mogli oboje neku za 100 evra da dobiju. Dama na recepciji im kaže da je 100 evra malo za dvojicu ali da ipak ima jednu tetku za njih samo što je ćorava. Seljacima to nije smetalo i odluče se oni za nju. Odu oni kod nje a bika zavežu ispred vrata. Nakon tri sata dama na recepciji primeti da se seljaci još uvek nisu vratili pa odluči da vidi šta je sa njima i ode u sobu kod ćorave. Nakon što je otvorila vrata - videla je tetku totalno izmučenu kako leži sama na krevetu i upita je šta se dogodilo. Ona će na to:
    • Pa znaš, sa ona prva dva sam dosta brzo završila. Ali onaj "viking" me totalno sredio!

  11. #2051

    Odgovor: Danasnji vic

    Usred vrućeg letnjeg dana video Mujo fontanu i odluči se okupati u njoj go dok niko ne gleda. Uzeo on i sapun sa sobom.
    Naišle tri plavuše, a Mujo se počne pretvarati da je kip. Skamenio se, a sapun stavio u usta. No, plavuše se takođe odluče okupati.
    Tako se one svuku i uđu u fontanu. Jedna vidi sapun u Mujinim ustima, potegne Muju za q..c, a on ispljune pola sapuna. Dođe druga plavuša i potegne Muju za q..c, a on ispljune i drugu polovicu sapuna. Došla i treća na red pa i ona potegne Muju, a sapuna nigde. Potegne još jednom i veselo veli drugim plavušama:

    - Gle, ja sam dobila tekući sapun!


  12. #2052

    Odgovor: Danasnji vic

    Pita učiteljica Pericu:
    - Koje vrste ptica su golubovi?
    - To su ptice serice.

    ***

    Perica je proveo vikend na selu kod bake.
    Prvog sedećeg dana učiteljica ga upita kako mu je bilo na selu i šta je tamo video.
    - Video sam mnogo gusaka, pataka i kokoški. I jednog teško bolesnog petla.
    - Po čemu znaš da je bio bolestan? - pita ga učiteljica.
    - Pa stalno ga je neka kokoška nosila na leđima.

    ***

    Pitala učiteljica Pericu u školi:
    - Perice, kako se glasa maca?
    - Mijau, mijau.
    - A kako se glasa miš?
    - Klik, klik.

  13. #2053

    Odgovor: Danasnji vic

    Dođe baba u mesaru i trazi 300 gr šunkarice, pita je mesar :"gospođo da vam narežem?".
    "Ne, prebaci mi na USB"!!!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #2054

    Odgovor: Danasnji vic

    Išao Mujo na izlet i natrpao punu korpu nekih gluposti. Vozi auto kad odjednom nešto malo i crveno na cesti. Zaustavi on auto, a ono crveni patuljak:

    - Zdravo, ja sam crveni patuljak, gay sam i niko me ne voli. Imaš li šta za pojesti?

    Mujo izvadi pile i oni ga podjele. Nastavi on voziti dalje. Kad ono opet nešto malo zeleno na cesti.

    - Zdravo, ja sam zeleni patuljak, gay sam i niko mene voli. Imaš li šta za popiti?

    Mujo s njim podijeli bocu vina i nastavi voziti dalje. Pijan, jedva vidi pred sobom kad ono opet nešto malo, plavo pred njim. Njemu više dosadilo i izdere se on kroz prozor:

    - Znam! Ti si plavi patuljak, gay si i niko te ne voli!

    Nemam ništa za piti i jesti, šta hoćeš od mene?

    Na to će ovaj:

    - Vozačku i saobraćajnu, molim vas.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #2055

    Odgovor: Danasnji vic

    Pred polazak u rat Mujo, znajući Fatinu vrelu krv, zadnje pare da da joj kupi vibrator. Posle par meseci uspe Mujo da navrati kući...kad u bašti vide bačen vibrator.
    - Bolan Fato, što baci vibrator ?
    - Hebo te vibrator...umal' zube ne poizbija sa njim !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 137 od 208 PrvaPrva ... 3787127135136137138139147187 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •