Udata zena - Tabu ili izazov? - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 137
  1. #46

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Tema je očišćena offtopic poruka i obrisane su poruke vređanja i one nadovezane na vređanje.

    Možete nastaviti diskusiju.

  2. #47

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Oki, mislim da je tema netacno postavljena.
    Muskarcima nije bitno da li je zena udata ili nije. Bitna je njena pojava. Ako fascinira pojavom, svakako ce zaintrigirati mastu muskarca.

    Drugo je pitanje, da li ce je muskarac ``startovati`` ako sazna da je udata (mislim da je granica ipak, ima li muskarca/decka, a ne muza).

    Pored toga neki ljudski kontakti se razvijaju spontano, tokom duzeg vremena i kada se upali sijalica za emocije, vec obicno postaje kasno, a tada obicno ne biva vazno, da li jedna ili obe strane imaju nekog.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #48

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Udate zene su mnogo vise od tabua i izazova. One su moguci najlepsi dogajaj ozenjenom i sredovecnom coveku kao sto sam ja. Za jednu grupu muskaraca su zene inace tabu, posebno udate, dok su za brojne druge muzijake zene izazov, a za one najhrabrije i sklone vrhunskom hedonizmu - vrhunski izazov...
    Niko nema razumevanja kao udata zena koja ima nezainteresovanog muza, sklonog jurcanju karijere i samougadjanju, a svesna je svojih vrednosti, svoje zenstvenosti i lepote. Najbolje su one udate zene sa izrazenim osecajem odgovornosti prema svojoj porodici, a opet su dovoljno emancipovane i hrabre da se upuste u porodicno neskodljivu avanturicu jer posto su nepogresivo shvatile da su za svog supruga samo kuvarica ili dekor bez ikakve sanse da se vrate dani uzajamne strasti i obostrane zelje...
    Obozavam zene, posebno udate. Sto je zena lepsa, vece su i sanse da je osvojite. Sto je pametnija, to je i diskretnija...

    Ali, ono najvaznije. Sve to sa udatim zenama se ponekad moze izmaci kontroli. To je i ono najlepse kod njih, jer se u korpusu trenutno udatih zena nalaze buduce savrsene supruge u drugom braku, kao najlepsem fenomenoloskom izrazu zajednice muskarca i zene....
    ...vec vidim kako ti donosimo banane i pomorandze u bolnicu...a ti u gipsanom koritu...jbg,nisu svi muzevi skloni jurcanju i ganjanju karijere...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #49

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    ....…udata žena…..žena koja je u braku…jel da….


    …zapostaviću formalno pravnu kvalifikaciju braka i postaviti da je to zajednica muškarca i žene zasnovana na ljubavi i poverenju u punom značenju ta dva termina….

    …..ljubav i poverenje….kompleksni pojmovi….zajedničko im je između ostaloga i to da …..ili ih ima ili ih nema……

    ….ako kažeš volim…..onda voliš bez ostatka…..nema volim ali….ali ne postoji….jer i ako posumnjaš da bi se odnekuda moglo nazreti makar i jedno malo, najsitnije ali…..onda to nije ljubav….mož bude simpatija, naklonost, džebem li ga šta, ali nije ljubav….ljubav je jedna jedina i potpuna…


    …ljubav prema partneru se nikako ne može okrnjiti, a kamoli podeliti….desi li se tako što….onda više nije reč o ljubavi…..

    …poverenje….ili verujem ili ne verujem….nema verujem ti za to, ali za ovo ne…..


    ….prevara….prevara je i onda kada se javi želja da se kresneš sa drugom….nema tu forica ma samo smo se povatali ili ovo ili ono….ili za tebe apriori postoji samo jedan seksualni partner ili govorimo o prevari, preljubi, krsti ga kako hoćeš…..


    …varati možeš samo samoga sjebe….kapak….

    …..individue sklone prevari????........individue sklone varanju samoga sjebe ?????....polu-ličnosti, ako su i toliko?????......


    …ne zaslužuju ni da primetim njihovo postojanje, a kamoli da im posvetim dva minuta pažnje….da ne pričam o momentu kresnuti se sa takvom…..

    ….vukašin je vidosavu svezao konjima za repove, a oženio momčilovu sestru…..

  5. #50

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Udate zene su mnogo vise od tabua i izazova. One su moguci najlepsi dogajaj ozenjenom i sredovecnom coveku kao sto sam ja. Za jednu grupu muskaraca su zene inace tabu, posebno udate, dok su za brojne druge muzijake zene izazov, a za one najhrabrije i sklone vrhunskom hedonizmu - vrhunski izazov...
    Niko nema razumevanja kao udata zena koja ima nezainteresovanog muza, sklonog jurcanju karijere i samougadjanju, a svesna je svojih vrednosti, svoje zenstvenosti i lepote. Najbolje su one udate zene sa izrazenim osecajem odgovornosti prema svojoj porodici, a opet su dovoljno emancipovane i hrabre da se upuste u porodicno neskodljivu avanturicu jer posto su nepogresivo shvatile da su za svog supruga samo kuvarica ili dekor bez ikakve sanse da se vrate dani uzajamne strasti i obostrane zelje...
    Obozavam zene, posebno udate. Sto je zena lepsa, vece su i sanse da je osvojite. Sto je pametnija, to je i diskretnija...

    Ali, ono najvaznije. Sve to sa udatim zenama se ponekad moze izmaci kontroli. To je i ono najlepse kod njih, jer se u korpusu trenutno udatih zena nalaze buduce savrsene supruge u drugom braku, kao najlepsem fenomenoloskom izrazu zajednice muskarca i zene....
    Ovakav nacin razmisljanja budi u meni nagon za povracanjem.

    Znaci, sve u ovom postu je pogresno, nista, ali apsolutno nista nije nazvano pravim imenom i siguran sam da sa autorom ovako necega (ukoliko stvarno misli sve sto je napisao) ne bih voleo ni da se nadjem u istoj prostoriji, a kamoli da se, ne dao Bog, rukujem sa njim.

  6. #51

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    A sad još jednom da obnovimo gradivo:
    Zabranjeno je postavljanje tema tipa “Zašto mi je obrisana poruka?” i slično. Za tako nešto je sigurno postojao dobar razlog. Uopšte, zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora, bilo da su u pitanju pohvale ili kritike. Ukoliko imate pritužbu na nekog člana/moderatora, kontaktirajte administratore putem privatnih poruka. Moderator nije dužan da obavesti člana ukoliko mu je poruka obrisana. U slučaju brisanja teme, član će dobiti obaveštenje putem privatne poruke, kao i objašnjenje.

    Zabranjeno je vređanje članova na bilo kakvoj osnovi (verskoj, nacionalnoj, rasnoj, političkoj...) bilo na javnom forumu ili putem privatnih poruka.

    Hajde sad lepo da se vratimo na temu, kažemo šta mislimo, pristojno napadamo stav, ne čoveka, i naravno, da se malo pridržavamo pravilnika.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #52

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Dragi moji ako pocnem da postujem ono sto kod mene drugi ne bi postovali,sta bi ja bio vama,za vas ili kome vec...

    Nije ni svaka prevara ista,priznajem...

    Prosto ne radi ono sto ne bi tebi da neko radi,ali i sam sebe uhvatim da nesto radim sto bi drugog zabolelo,ponekad...Jebem li ga,valjda je takav zivot...volim sto i pored svega i posle svega opet nemam drugih zelja do onih koje imadoh pre...samo ti se kaze da li si prevario drugoga ili sebe i koga vise...Pokusaji su jedno,a varanje coveka sasvim druga stvar...


    Kako sam se umrtvio...15 piva i 2 long ajlenda....Ne znam i sto pisem ista vise....

  8. #53

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Nisam mogao ni da sanjam da će jedan moj komentar o udatim ženama, učinjen na neformalnom mestu kao što je muška kafana, dakle opuštenom muškom kutku, izazvati nekoliko, po meni zaista, preterano žestokih, pa i neprimerenih komentara.

    U želji da ispoštujem pravila sajta, sa kojima se potpuno slažem, pokušaću da dam komentar i objašnjenje, odnosno bekgraund, svoga prethodnog komentara.

    Preljuba je realnost. Nje je bilo, ona postoji i, uveren sam, uvek će je i biti. Na preljubu kao svakodnevnu pojavu ukazuju bezbrojni primeri, od kaznenih mera predviđenih i u najstarijim sačuvanim antičkim zakonicima, preko Biblije, literature itd, pa do naše svakodnevnice. Zašto je to tako? Različita su mišljenja o ovom fenomenu, a ja ću podsetiti šta o tome kaže jedan naš poznati seksolog.
    Naime, on tvrdi, da ljubav između muškarca i žene zavisi od njihovih seksualnih motiva. Kod muškarca se seksualni motiv pojavljuje u dva oblika. Prvi je motiv za zaštitom. Muškarac štiti svoj dom, svoj polis, on ide u rat za odbranu svog roda i svoje države. Drugi pojavni oblik muškog seksualnog motiva je motiv za seksualnim sjedinjavanjem, koji se manifestuje tako što će prosečan i seksualno aktivan muškarac svaku ženu koju sretne oceniti kakva je kao mogući seksualni objekat. To, naravno, ne znači da muškarci navaljuju na sve što nosi suknju, već se ta procena odvija po automatizmu i potpuno sam uveren da prosečni muškarci koji ovo čitaju, potpuno znaju o čemu se radi i da će prepoznati i sebe same.
    Ženski seksualni motiv je jedinstven i puno je složeniji. Dr. Toševski ga je nazvao motivom za bioseksualnom vlašću. On egzistira na svojoj kontradiktornosti. Naime, žena nastoji da seksualno potčini svog partnera, da ga učini ovisnim. Pa tako, posle seksualnog čina, kada je muškarac najranjiviji, žene ispostavljaju, uslovno rečeno, fakturu tipa: - Dragi, bilo bi dobro da kupimo, recimo, nov auto, ili, da idemo na odmor itd. Za muškarca je od toga da bude tehnički dobar ljubavnik još važnije da se odupre nekritičkom ispunjavanju ženinih želja izraženih u takvim situacijama. Zašto? Zato što bi to bio i početak kraja njene ljubavi prema njemu, jer njen seksualni motiv i traje samo do onog trenutka dok seksualno ne potčini svog partnera. Nisu retki primeri oko nas da je neka žena napustila svog muža dobricu, koji joj je tako spremno ispunjavao sve želje, i otišla u nesigurnu budućnost sa muškarcem, obično vlasnikom kontraverzne prošlosti...

    I da završim. Mi se možemo slagati ili ne slagati sa ovakvim mišljenjima, ali sigurno je da je ljubav promenljiva kategorija. Ljubav se mora negovati, jer je u svojoj suštini iracionalna i nema veze sa našim voljom, ili prošlim zaslugama koje znamo da naturamo partneru kada vidimo da veza puca. Sve ljubavi imaju vremenom tendenciju pada intenziteta, osim jedne. Ali ta ionako nije važna za ovu priču, jer je to ljubav prema novcu i moći.
    Poruku je izmenio memento, 20.12.2007 u 11:26
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #54

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    ...sjajno si to napisao...samo ne razumem kakve to veze ima sa udatim zenama i izazovima...
    Poruku je izmenio Mish, 20.12.2007 u 17:19 Razlog: bez vredjanja, molim
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #55

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    ... shvatih da vencani prsten i mala deca ne predstavljaju zastitu od udvaranja...
    ...Dakle, svidi vam se zensko koje vam otvoreno daje na znanje da je u braku (sa decom ili bez). Nastavljate li sa udvaranjem ili iste sekunde prekidate?

    Porodica je zakon.Ljubav prema deci pokazuje tendenciju opadanja?Majku i oca vremenom manje volite?Meni je to u najmanju ruku cudno.
    A kada sam vec zasla u musku kafanu(a zar ima zenskih ),da kazem rec-dve.
    Verovatno se Savannah nije dobro izrazila kada je decu i spominjanje bracnog statusa spomenula kao "zastitu od udvaranja".
    Udvaranje,ono pravo,kavaljersko, nije ni lose ni stetno do odredjene granice.Nikoga jos nisam upoznala a da na ovaj ili onaj nacin ne flertuje.Ali, kada covek oseti da nije u pitanju samo osmeh,rec...onda u sebe valjda treba da se zagleda i uzda,a ne da se,pre svega od sebe, brani prstenom i postojanjem dece.To je lekcija "izbegavanje rizicnih situacija" koju sam prvo cula, pa videla, pa primenila i primenjujem.Ne bezi se time od ljubavi nove, jer ko trazi novu ljubav ako ima onu kojom je zadovoljan?A seks radi seksa?Ne zelim ni da mislim kako je kada muskarac/zena posle poljupca/seksa(svejedno) dodje u dom i dete mu/joj poleti u zagrljaj.Mozda Tosevski pise i da je ta ljubav promenjiva kategorija,to znaju oni koji ga citaju.
    A mi zene-majke ili ne,smo te koje odlucujemo kada je udvaranju kraj.

  11. #56

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    u današnje vrijeme sve je manje tabu stvari da tako kažem...ne vidim zašto bi udata žena bila tabu...a izazov više manje...
    što se tiče muškaraca,sasvim je normalno da gledaju žene,to im je u prirodi...ili da se udvaraju ženama,ne bitno dal su udate ili slobodne,,,zar nije isto udvarati se djevojci koja ima dečka i ona je zauzeta...
    bilo kako bilo,svi trebamo da imamo neke granice ako smo u vezi ili braku...
    ljubav je nešto što povezuje muškarca i ženu,,,nakon nekoliko godina ona dobija neki drugi oblik pogotovo ako su još djeca tu...flert je ok,ako ne prelazi granicu i svi smo mi ponekad nezadovoljni,pa onda naiđe neko ko nam pokloni osmijeh ili dodir,a ne traži ništa od nas....pa nam se učini ono što piše u pjesmi...voleti na tren...tako lako...ljudi koji su u braku nisu imuni na neke iskrice bilo da su žene ili muškarci...bitno je da te iskrice ne upale vatru od koje bi sve izgorjelo....ma nemam pojma šta tačno hoću reći al razumjeće me neko...ne mislim da je udata žena ni tabu ni izazov,već da je jednostavno žena kao sve ostale koje nisu u braku.....

  12. #57

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Nisam mogao ni da sanjam da će jedan moj komentar o udatim ženama, učinjen na neformalnom mestu kao što je muška kafana, dakle opuštenom muškom kutku, izazvati nekoliko, po meni zaista, preterano žestokih, pa i neprimerenih komentara.

    U želji da ispoštujem pravila sajta, sa kojima se potpuno slažem, pokušaću da dam komentar i objašnjenje, odnosno bekgraund, svoga prethodnog komentara.

    Preljuba je realnost. Nje je bilo, ona postoji i, uveren sam, uvek će je i biti. Na preljubu kao svakodnevnu pojavu ukazuju bezbrojni primeri, od kaznenih mera predviđenih i u najstarijim sačuvanim antičkim zakonicima, preko Biblije, literature itd, pa do naše svakodnevnice. Zašto je to tako? Različita su mišljenja o ovom fenomenu, a ja ću podsetiti šta o tome kaže jedan naš poznati seksolog.
    Naime, on tvrdi, da ljubav između muškarca i žene zavisi od njihovih seksualnih motiva. Kod muškarca se seksualni motiv pojavljuje u dva oblika. Prvi je motiv za zaštitom. Muškarac štiti svoj dom, svoj polis, on ide u rat za odbranu svog roda i svoje države. Drugi pojavni oblik muškog seksualnog motiva je motiv za seksualnim sjedinjavanjem, koji se manifestuje tako što će prosečan i seksualno aktivan muškarac svaku ženu koju sretne oceniti kakva je kao mogući seksualni objekat. To, naravno, ne znači da muškarci navaljuju na sve što nosi suknju, već se ta procena odvija po automatizmu i potpuno sam uveren da prosečni muškarci koji ovo čitaju, potpuno znaju o čemu se radi i da će prepoznati i sebe same.
    Ženski seksualni motiv je jedinstven i puno je složeniji. Dr. Toševski ga je nazvao motivom za bioseksualnom vlašću. On egzistira na svojoj kontradiktornosti. Naime, žena nastoji da seksualno potčini svog partnera, da ga učini ovisnim. Pa tako, posle seksualnog čina, kada je muškarac najranjiviji, žene ispostavljaju, uslovno rečeno, fakturu tipa: - Dragi, bilo bi dobro da kupimo, recimo, nov auto, ili, da idemo na odmor itd. Za muškarca je od toga da bude tehnički dobar ljubavnik još važnije da se odupre nekritičkom ispunjavanju ženinih želja izraženih u takvim situacijama. Zašto? Zato što bi to bio i početak kraja njene ljubavi prema njemu, jer njen seksualni motiv i traje samo do onog trenutka dok seksualno ne potčini svog partnera. Nisu retki primeri oko nas da je neka žena napustila svog muža dobricu, koji joj je tako spremno ispunjavao sve želje, i otišla u nesigurnu budućnost sa muškarcem, obično vlasnikom kontraverzne prošlosti...

    I da završim. Mi se možemo slagati ili ne slagati sa ovakvim mišljenjima, ali sigurno je da je ljubav promenljiva kategorija. Ljubav se mora negovati, jer je u svojoj suštini iracionalna i nema veze sa našim voljom, ili prošlim zaslugama koje znamo da naturamo partneru kada vidimo da veza puca. Sve ljubavi imaju vremenom tendenciju pada intenziteta, osim jedne. Ali ta ionako nije važna za ovu priču, jer je to ljubav prema novcu i moći.
    ...evo, rasplakaH se...

    Ajde ovako: i ubistva su svakodnevna realnost. Opravdava li to njihovo postojanje?

    I postedi me poznatih seksologa i njihovih fraza naucenih (uglavnom) da bi mogli da opravdaju svoje sumnjivo ponasanje.

    Postoje granice. Jasne. Onome ko ih prelazi potrebno je opravdanje, a ono se moze pronaci za bilo sta. A gubljenje obraza...pa, kome je jos stalo do toga u danasnje vreme?

    P.S. I ne mogu da verujem da si zene sklone prevari (da ne kazem: kurvanju, sto je po mom misljenju, pravi izraz za tu rabotu) nazvao emancipovanim. Ne mogu da zamislim koji je nacin razmisljanja mogao da dovede do tog izraza.

  13. #58

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...evo, rasplakaH se...

    Ajde ovako: i ubistva su svakodnevna realnost. Opravdava li to njihovo postojanje?
    Ovo bi moglo biti tačno da se ne radi o tipičnom silogizmu, odnosno primeru formalnog zaključivanja koji ne garantuje validan zaključak, bez obzira na istinitost premisa.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    I postedi me poznatih seksologa i njihovih fraza naucenih (uglavnom) da bi mogli da opravdaju svoje sumnjivo ponasanje.?
    Slažem se, samo kojom metodologijom i ko je utvrdio njihovo sumnivo ponašanje koje upućuje, rekao bih, na njihovu nekompetentnost.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Postoje granice. Jasne. Onome ko ih prelazi potrebno je opravdanje, a ono se moze pronaci za bilo sta. A gubljenje obraza...pa, kome je jos stalo do toga u danasnje vreme?.?
    A ko je utvrdio, kako i gde su te jasne granice? Bojim se da prečesto isključivo prema svojim nazorima i u napred projektavonim ličnim stavovima, u nazad pokušavamo objasniti neke pojave. Ovo je suštinski kategorički stav koji je po svojoj prirodi isključiv i ne omogućava raspravu i sučeljavanje sa različitim mišljenjima.

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    P.S. I ne mogu da verujem da si zene sklone prevari (da ne kazem: kurvanju, sto je po mom misljenju, pravi izraz za tu rabotu) nazvao emancipovanim. Ne mogu da zamislim koji je nacin razmisljanja mogao da dovede do tog izraza.
    I ja isto ne mogu da se složim sa mišljenjima da se žene dele na kurve i poštene. Verujem da je ta problematika u svojoj složenosti puno iznijansiniranija i zavisna od brojnih uslova. Uostalom, treba pozvati u pomoć i statistike o ovome, čiji su rezultati dosta porazni za mišljenja kao što je tvoje.

    Osim toga, moji postovi o udatim ženama i nisu apologija nemorala. To svako dobromonameran i iole realan može da uoči, već pokušaj davanja doprinosa objašnjenju notornih činjenica, koje postoje sviđalo se to nama ili ne.

    Što bi rekao poznati komičar: Žene (a ja bih rekao - sve nas) ne j*** on stvar, već situacija.

    Više o ovome neći ulaziti u polemike, kao ni po bilo kojim drugima temama.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #59

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Verovatno se Savannah nije dobro izrazila kada je decu i spominjanje bracnog statusa spomenula kao "zastitu od udvaranja".
    Ne Drinche nego si ti krivo shvatila.
    Moj razum, moj odgoj i moja vera mi govore da je osoba sa bracnim prstenom na ruci kao i osoba koja za ruku vodi dete nije potencijala "lovina" pa cak ni za flert. Znas onu: ne pozeli nista tudje... Ipak to (polazim od sebe i zena koje poznajem) me jos nikada nije "spasilo" od nepozeljnih lovaca pa postavih temu ovde da pokusam bas od muskaraca shvatiti zasto je to tako.

    Udvaranje,ono pravo,kavaljersko, nije ni lose ni stetno do odredjene granice.Nikoga jos nisam upoznala a da na ovaj ili onaj nacin ne flertuje.Ali, kada covek oseti da nije u pitanju samo osmeh,rec...onda u sebe valjda treba da se zagleda i uzda,a ne da se,pre svega od sebe, brani prstenom i postojanjem dece.To je lekcija
    Meni kada se neko udvara iako sam mu jasno i glasno dala do znanja da sam u braku onda meni to vise nije kompliment nego mi je to uvreda.
    Mogla bih navesti bezbroj vlastitih primera ali evo samo jedan i to novi : Skrecem na glavnu prometnicu sa skolskog parkiralista nakon sto sam pokupila sina iz skole. Na cetverotracnoj cesti sa leve strane od mene vozi se faca u belom dzipu. Na zadnjem sedistu mi je dete sa kojim razgovaram tekom cele voznje, a i uvek nosim prsten tako da ni moj bracni status nije upitan.
    Kako je guzva na cesti stojimo u koloni paraleno i iako su mi suncane naocale na nosu na svaki moguci nacin pokusava da privuce moju paznju. Pojacava muziku, mase roleksom, vadi blueberry... Na kraju prelazi u moju traku i sledi me do trgovine! Ispred samoposluge dok sam otvarala vrata sinu da izadje pita me za broj telefona !?!
    Sto je najzalosnije to i nije ekstreman primer. Zar nema dovoljno slobodnih cura za namigivanje???
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  15. #60

    Odgovor: Udata zena - Tabu ili izazov?

    Ne mislim da je udata žena u većoj meri tabuisana u odnosu na oženjenog muškarca. Varaju ili ne varaju. To nema mnogo veze sa rodom ( ili polom, ako neko preferira tako).
    Žene to rade samo malo perfidnije jer u suprotnom nailaze na mnogo veću osudu nego kada je u pitanju muškarac.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istina ili izazov?
    Autor Bombica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 5401
    Poslednja poruka: 13.09.2013, 10:39
  2. Uobražena žena - izazov, ili..
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.04.2012, 17:39
  3. Sta vas odusevljava kod zena?
    Autor SQUAW u forumu Muška kafana
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 22:56
  4. Sta vas uzbudjuje kod zena?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 23.01.2010, 21:10
  5. Obrezivanje zena
    Autor Lillith u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 19.09.2009, 02:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •