Veliki problem
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Veliki problem

    Pomozite mi poludecu ,sa devojkom se zabavljam vec godinu i 3 meseca.Jako mi je stalo do nje volim je vise od sebe ali u poslednjih 6 meseci nema vise harmonije u vezi.Vidjali smo se do sada svako vece kad ja zavrsim posao i odjedno je pocela da prica o monotoniji kako joj je dosadno i resila je da napravimo pauzu postala je jako hladna i bezosecajna.Razne sumnje mi prolaze kroz glavu poludecu cudnoo mi je sto je to odjednom resila da se ne vidjamo neko vreme jer je sita.Pomozite miii!!!!!!!!Unapred hvala!

  2. #2

    Odgovor: Veliki problem

    Pa nije to odjednom. I sam kazes da 6 meseci nema harmonije, a to nije ni malo, a ni odjednom... "Jedini nacin da se booool prevazidje, prevrnes prvu koja naidje..."
    "Ride. Because children need heroes."

  3. #3

    Odgovor: Veliki problem

    Citat dachaki kaže: Pogledaj poruku
    Pomozite mi poludecu ,sa devojkom se zabavljam vec godinu i 3 meseca.Jako mi je stalo do nje volim je vise od sebe ali u poslednjih 6 meseci nema vise harmonije u vezi.Vidjali smo se do sada svako vece kad ja zavrsim posao i odjedno je pocela da prica o monotoniji kako joj je dosadno i resila je da napravimo pauzu postala je jako hladna i bezosecajna.Razne sumnje mi prolaze kroz glavu poludecu cudnoo mi je sto je to odjednom resila da se ne vidjamo neko vreme jer je sita.Pomozite miii!!!!!!!!Unapred hvala!
    ...kazes ok...i ne zoves je vise...za to vreme,dok ona dolazi K' sebi...indzoj jorself...pij,napadaj ribe,zajebavaj se...shvatice ona...ne brini...
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #4

    Odgovor: Veliki problem

    Za njeno ponasanje sigurno postoji razlog. Ukoliko ga saznas, ne verujem da ce ti biti prijatno, ali sta je tu je. Zivot ide dalje.
    Razmisli, zelis li da provodis vreme sa osobom koja je postala hladna i nezainteresovana? I koja ocito ima druge namere? Ja ljubav razumem jako dobro ali moras razgraniciti sta je ljubav a sta navika, kao prvo. Kao drugo, svi se mi menjamo. Menjaju nam se zelje, ciljevi, pogled na zivot uopste. Mozda ti jos uvek volis ono kakva je ona bila ali i sam kazes da nije vise. Dobro se pazi ovakvih iluzija. I ne boj se promena. Posle kise mora doci jedno veliko sunce. Gore glavu!
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #5

    Odgovor: Veliki problem

    Ja bih rekla da hoće ili da te otkači ili da te zaledi na neko vreme jer se trenutno nečim drugim zabavlja, pa joj malo smetaš A možda se samo smorila

    postala je jako hladna i bezosecajna
    6 meseci si imao da se potrudiš da nešto popravite, ako je to uopšte i bilo moguće, sad pošto je njoj zanimljivije razdvojeno, potrudi se da i tebi bude zanimljivo, pa ćeš znati šta ti je raditi posle
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Veliki problem

    Citat dachaki kaže: Pogledaj poruku
    Pomozite mi poludecu ,sa devojkom se zabavljam vec godinu i 3 meseca.Jako mi je stalo do nje volim je vise od sebe ali u poslednjih 6 meseci nema vise harmonije u vezi.Vidjali smo se do sada svako vece kad ja zavrsim posao i odjedno je pocela da prica o monotoniji kako joj je dosadno i resila je da napravimo pauzu postala je jako hladna i bezosecajna.Razne sumnje mi prolaze kroz glavu poludecu cudnoo mi je sto je to odjednom resila da se ne vidjamo neko vreme jer je sita.Pomozite miii!!!!!!!!Unapred hvala!
    Zeznuto je to, znam taj osecaj. Ali iz iskustva jedan savet - pokusaj da je zaboravis i iskuliraj je neko vreme. Imao sam i ja slicnih problema, ali sada cim cujem "mislim da je najbolje da napravimo pauzu na neko vreme", odmah raskidam pa makar je do tad obožavao i voleo. Devojka koja voli, želi da vreme provodi pored decka, a ne nekakve glupe pauze. To u ostalom pokazuje njenu (ne) ozbiljnost, ako joj se raskida treba tako i reci , a ne da "smiruje" stvar pauzama. Time smiruje sebe, a tebi pravi dramu u glavi i ne da ti da spavas... Mada zapitaj sebe kako je bilo nekoj drugoj devojci kad si ti ostavljao, tad je njoj bilo loše... Svi uglavnom gledamo svoju stranu. Možda je sebicno, ali tako je...Znam, sad je tebi tesko i svasta ti se vrti po glavi, al ne brini bice ti lakse. Javi nam kad sve prodje šta si uradio...
    Poruku je izmenio Nenad_DPb, 31.10.2007 u 22:47
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  7. #7

    Odgovor: Veliki problem

    ... odmah preseći. rana će boleti ali će zarasti.. sam si sebi najvažniji i što pre to shvatiš to bolje po tebe.. glavu gore i dalje...
    bolje imati nego nemati

  8. #8

    Odgovor: Veliki problem

    ...stavi kupus da se kiseli...posle može biti kasno...

  9. #9

    Odgovor: Veliki problem

    mozda se stvarno smorila u toj vashoj vezi?
    mozda se osetjala zapostavljenom?
    mozda je nisi zadovoljavao sexualno?

    bolje da razgovarash sa njom, nego da sechesh bez veze.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #10

    Veliki problem

    Mislim da je za nju to bio najbezbolniji način da ti kaže da je ona nastavila dalje i da je za nju to bio kraj...
    Osećanja su nešto što ne možeš da kontrolišeš ...a logično je da kad sreću i zadovoljstvo ne nalaziš u svom partneru...ti tragaš...tragaš za njom...Za šest meseci izgleda je to i uspela....da pronadje...
    Tako da...odmori ...nemoj kidati sebe ...od toga neceš imati ništa...jer nešto što nije izgubljeno ne možeš ni da povratiš...

  11. #11

    Odgovor: Veliki problem

    Hm, vrlo slicnu temu sam vec odgovorio, cini mi se bas na ovom forumu.
    Ma kako surovo zvuci, ona je odustala od tebe.
    Mogu postojati razni razlozi za to.
    Nemoj je muciti, ako je ucinis nesigurnom, samo ce odlazak biti teze i njen odlazak ce se pretvoriti u agoniju.
    Jedno znaj, odsada bilo sta cinis, njoj nece odgovarati, iako to mozda ti nece reci u oci pa ce ti se uciniti da si spasio situaciju.
    Ili je nasla drugu, ili je nezrela za vezu (plasi se), ili si ucinio neku krupnu gresku...
    Pusti je i voli je uvek kao da je tvoja. Nemoj je dirati i nemoj je mrzeti. Ona mora dalje.

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    bolje da razgovarash sa njom, nego da sechesh bez veze.
    seci nju, nemoj vene!!!

    Delujem neozbiljno, ali se zapravo smejem samom sebi nekoj slicnoj situaciji...

    ``Ja cu te potraziti kada dodje vreme...``
    jooooooj,
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #12

    Odgovor: Veliki problem

    Ja sam imala vezu od 3god. i reci cu ti da je na kraju veza izgledala kao i tvoja a ja sam bila na mestu tvoje devojke...zasto? zato sto je moj dragi postao nervozan, vredjao me, ljubomoran, grub...to vise nisam mogla da trpim a jako je tesko prekinuti dugu vezu...
    Poenta je da smo se i ja i moj bivsi decko promenili(bas kao sto je Cecara rekla) ljudi se menjaju...znam da je tesko ali kako stvari stoje meni se cini da tvoja draga trazi nacin da raskine....
    nemoj klonuti, samo podigni glavu i videces da te tu iza ugla neko ceka da te usreci
    i najbitnije...nemoj forsirati nikakvo prijateljstvo s tom devojkom niti bilo kakav odnos...da ne bi ispao pacenik...
    drzim ti palceve
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  13. #13

    Odgovor: Veliki problem

    Po tuđem dupetu i sto batina malo, prema tome koliko god da te tešimo, ti najbolje znaš kako ti je, ali priča sa drugima je najbolja terapija, boleće to još, ali realnost ne menja. Svako je u životu ostavljao i bio ostavljen, pa prema tome seti se: možda je to onaj životni revanš za neku koju si ti ostavio? A ja se setih slične situacije kad me je ostavila, mlad sam bio, posle dva dana sam napisao na formatu A-4 ostavila me je M, i zalepio na vrata sobe gde sam spavao, i sa tim sam legao da spavam i ujutro bih to prvo video kad se probudim, i uspelo je bolelo jeste, ožiljak ostao, ali prošlo je!:
    :
    In vinas veritas

  14. #14

    Odgovor: Veliki problem

    Ja iskreno mislim ... a kad bolje razmislim ... najbolje je da ne mislim
    Ko je za jednu voznjicu

Slične teme

  1. Problem sa rezacem
    Autor japera u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.05.2010, 23:42
  2. Problem sa poverenjem
    Autor kasper u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.03.2010, 18:54
  3. Aleksandar Veliki
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 01.11.2009, 19:37
  4. Problem sa drajverom!
    Autor Painkiller u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 14:49
  5. Pera...problem...
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2007, 02:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •