Šta je to Noć veštica? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18
  1. #16

    Odgovor: Šta je to Noć veštica?

    Da su filmovi ,holivudski ,poceli neverovatno da menjaju nasu svest evidentno je na svakom koraku.Najvise sam se smejala ,kada su moje cure i njihove drugarice ,napravile vesticije sesire i posedale u krug .Onako zadubljene nisu ni skontale sta se desava ,tek matori se prisunjao ispod proora i zalupao iz sve snage .Samo sam cula vrisku iz sobe i poletela da vidim sta se desava .Matorom je preselo cerekanje kada smo ga svi redom izgrdili zbog te neslane sale ..a njemu bas bilo cool...Sesiri su zavrsili na lomaci(citaj kotlu)i ostala je samo fotka da ih seca na te bezbrizne dane kada su bile male.Inace ,jeremije ,,,tako se zovu,,,coper dece sa serpama ,poklopcima i ostalom bucnim instrumentima ,pomaznjavanim iz maminih kuhinja,svake godine obilaze dvorista .Dugo mi je trebalo da skontam sta je u stvari cilj te maskarade...aj kao teraju nesto...ali usput i nakupe puni kesu slatkisa i veselju nikad kraja ,Od te dreke i lupanja ,ker mi 3 dana ima tikove

  2. #17

    Odgovor: Šta je to Noć veštica?

    Obeležavanje nekakve Noći veštica na ovim prostorima je još jedan u nizu dokaza naše lakomislenosti, povodljivosti i našeg neznanja. Slažem se prethodnim kritičlkim komentarima ovog fenomena, koji, uz brojne druge takođe besmislene periodične događaje kao što je Valentinovo, sve više ulazi u našu svest kao nešto što je normalni, kul, in i šta ti ja znam već.

    Pošto ne poznajemo i ne poštujeme sebe i sopstveno kulturno i običajno nasleđe, ne bi me iznenadilo da u nekoj bliskoj budućnosti počnemo slaviti i boginju Kali na način koji je već primeren ovom božanstvu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #18

    Odgovor: Šta je to Noć veštica?

    to je kao Dan žena, samo po noći...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01
  2. Spalio ćerku jer je mislio da je veštica
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 09.12.2006, 20:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •