Lov Na Fazana - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 54 od ukupno 54
  1. #46

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat darkobn kaže: Pogledaj poruku
    Hvala bogu pa dodje i taj dan da kod mene sutra pocinje lovDobar pogled svima
    heh...mi sutra izlazimo na zeceve...
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  2. #47

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat bezec kaže: Pogledaj poruku
    ...a i nemam nameru da se bavim zakonom...

    Izmedju ostalog, i to je materija koja se polaže na lovačkom ispitu. A i lovačka etika.

  3. #48

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Izmedju ostalog, i to je materija koja se polaže na lovačkom ispitu. A i lovačka etika.
    znam da je materija sa lovackog ispita...ali je materija koja se najteze uci i pamti
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  4. #49

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Jaoo lov je bio vrhunski kod nas na zec-fazan ostrelio sam i zeca i fazana:DA svih 5 clanova grupe su ostrelili kao ja bilo zeca u pm a o fazanima ne smijem ni da pricam:DDanas mi je rodjendan weeeeeee

  5. #50

  6. #51

    Odgovor: Lov Na Fazana

    ...danas sam dosao do slike iz lova od pre dve nedelje...pa,pošto još nemamo temu o zecu,staviću ovu sliku na ovoj temi...i ovde se,s vremena na vreme,spomene zec. Bio je lep dan za lov...
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  7. #52

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Danas je bio lep dan za lov: teren prilično očišćen od vegetacije, zemlja prosušena prethodnom košavom, sunčano ali ne pretoplo za pešačenje.
    u lovište su pušteni stariji fazani koji su do sada sasvim odrasli i petlovi većinom poleću uz, nama lovcima, omiljeno oglašavanje.






  8. #53

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Ime: IMAG0589.jpg Pregleda: 212 Veličina: 154.0 KB
    Пас ће те увек разумети

  9. #54

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Данас отворили сезону на фазана После јутрање влаге почело је да буде баш топло. Толико да су се многи решили вишка одеће. Пси су касније једва радили по врућини. Још увек су без кондиције. Ипак је ово први излазак Ерос као и обично се постарао да имамо улов Како је успео да га донесе из кукуруза поред свих оних немаца, остаће тајна. За сада сезона обећава. Има поприлично фазана из природе. Он се само и лово јер још нисмо пустили наше фазане.
    Ово је најбољи тандем већ годинама. Добитна комбинација, Бретон и НОД
    Пас ће те увек разумети

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •