Lov Na Fazana - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 54
  1. #31

    Odgovor: Lov Na Fazana

    uf,majku mu,pa kako niko nije bio u nedelju?! ...mislim,zasto?! ...kod nas se izaslo u lov i bas nas je bilo dosta bio je lep dan za lov...ja upucao dva fazana...u principu,bilo je dobro.
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  2. #32

    Odgovor: Lov Na Fazana

    i mi smo bili u nedelju bilo je super dosta fazana ali tezak teren nismo mogli da verujemo da su tako brzo rasli bagremovi po bedemu kanala i trska se dosta prosirila jako tesko se islo ali sve u svemu i to je deo lova

  3. #33

    Odgovor: Lov Na Fazana

    meni lov pocinje 2.11 jos malojedva cekam uh zivim za taj dan:D

    POZDRAV IZ BIJELJINE

  4. #34

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat darkobn kaže: Pogledaj poruku
    meni lov pocinje 2.11 jos malo...
    eh,jbg,zasto tako kasno počinjete s lovom?! ...evo ja napravio jednu sliku u nedelju,cisto da dočaram atmosferu
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  5. #35

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Jbg druze Predsednik LU se nakro para zavrsio u zatvoru imamo more problema u sekciimamo 8 lovnih nedelja:Dkoliko ti lovnih nedelja imas i koji si ti na ovoj slici)

    POZDRAV IZ BIJELJINE

  6. #36

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat darkobn kaže: Pogledaj poruku
    ...koji si ti na ovoj slici...


    on ti je fotograf



  7. #37

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat darkobn kaže: Pogledaj poruku
    Jbg druze Predsednik LU se nakro para zavrsio u zatvoru imamo more problema u sekciimamo 8 lovnih nedelja:Dkoliko ti lovnih nedelja imas i koji si ti na ovoj slici)

    POZDRAV IZ BIJELJINE
    ...hm,jbg,ne znam tacno koliko lovnih nedelja imamo(eto,pitacu upravnika naredne nedelje)...ali,mislim da i mi imamo 8 lovnih nedelja. Napravili smo 3-4 slike,tako da nisam samo ja fotografisao,hteo sam da i mene ima na slici ...ja sam drugi u gornjem redu imam crveni kačket
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  8. #38

    Odgovor: Lov Na Fazana

    E pa superVidim kod vas neki imaju petometke kod nas je to zabranjeno u lovu na fazaneI sta predlazes kakvu municiju da koristim sad u nedelju8 jako punjenje po meni ajd da cujem tvoj savjet

  9. #39

    Odgovor: Lov Na Fazana

    ...e, ja navijam za fazane...


    ...vec sam apsolvirao ovu temu, pa cu ovom prilikom samo da kazem da i dalje ne mogu da sagledam dubinu kompleksa koji nekoga nagoni da pushta krv zeki, fazanu ili srni...


    ...toliko...

  10. #40

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Hehe druze posto ne znas sta je lov ne mozes tako nesto govoriti...Ne znas koliko lovci pomazu divljaci da prezive zimu a jos u lov se ne ide da ubijes zivotinju to je odnos covjeka i prirode...I sam covjek je se podigao iz zivotinjskog svjeta..

  11. #41

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat darkobn kaže: Pogledaj poruku
    E pa superVidim kod vas neki imaju petometke kod nas je to zabranjeno u lovu na fazaneI sta predlazes kakvu municiju da koristim sad u nedelju8 jako punjenje po meni ajd da cujem tvoj savjet
    Ma,jok...kod nas nisu zabranjene petometke,al',u principu,ja ih bas i ne cenim toliko,narocito u lovu na fazane...znas,mana je to sto treba da izabere odredjeni čok,npr. ako stavi polučok nemoguće je da ispali sve patrone na 30-35 m da bi mu se razvio snop sačme,tako da ili promasi jer je mali snop ili samo rani divljač jer mu se rasipao snop...ali zato u lovu na svinje su zakon! Ja imam 'zbrojowku' položaru i zasad ne razmišljam da menjam pušku Već sam ranije rekao nešto o municiji - zavisi koji ti metak 'leži'...ja najčesće koristim italijanske RC,nista ispod 32 g. meni je prvi metak desetka (recimo RC2),a drugi osmica (npr. RC4) Pozdrav i dobar pogled!
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

  12. #42

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat bezec kaže: Pogledaj poruku
    Ma,jok...kod nas nisu zabranjene petometke,al',u principu,ja ih bas i ne cenim toliko,narocito u lovu na fazane...
    Vidiš, kod nas u Srbiji jesu:

    ''Ptice i zečeve zabranjeno je loviti puškom koja prima više od dva metka i poluautomatskom puškom koja nije reducirana na dva metka.'' ( Član 47. zakona o lovstvu Srbije)

    A po tome što kod vas nisu zabranjene, mogu samo da mislim da ti loviš u nekoj drugoj državi.

  13. #43

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Vidiš, kod nas u Srbiji jesu:

    ''Ptice i zečeve zabranjeno je loviti puškom koja prima više od dva metka i poluautomatskom puškom koja nije reducirana na dva metka.'' ( Član 47. zakona o lovstvu Srbije)

    A po tome što kod vas nisu zabranjene, mogu samo da mislim da ti loviš u nekoj drugoj državi.
    PODRZAVAM VAS 100 % ,IAKO SE KORISTE U LOVU KOD MENE MISLIM NA PETOMETKE PUSKE.TREBA PRUZITI I BILO KAKVU SANSU ZIVOTINJI,A NE DA SE SA PETOMETKAMA I VECIM DO METOM SACME I TO MALO SPORTSKE SANSE UNISTI.POZDRAV

  14. #44

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Hvala bogu pa dodje i taj dan da kod mene sutra pocinje lovDobar pogled svima

  15. #45

    Odgovor: Lov Na Fazana

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    Vidiš, kod nas u Srbiji jesu:

    ''Ptice i zečeve zabranjeno je loviti puškom koja prima više od dva metka i poluautomatskom puškom koja nije reducirana na dva metka.'' ( Član 47. zakona o lovstvu Srbije)

    A po tome što kod vas nisu zabranjene, mogu samo da mislim da ti loviš u nekoj drugoj državi.
    hehe...ne lovim ja u drugoj drzavi,mada,ne bi bilo lose 'malo' odem odavde(naravno,ne zbog lova...) ok,ok...očigledno da ja vrlo malo poznajem zakon,a i nemam nameru da se bavim zakonom...vise volim da s puskom prosetam u prirodi,a postoje ljudi(npr:upravnik lova,lovocuvar,itd...) koji su tu da bi nesto dozvolili ili zabranili! ...a od kada sam ja postao lovac,niko nikome nije zabranio da izadje u lov sa petometkom,pa sam ja,po tome sudeci mislio,da nisu zabranjene. Pretpostavljam da bih poznavao taj deo zakona kada bih imao poluautomat...valjda... Ipak,realno,ako neko hoce da ispali vise od 2 patrone,skinuce reducur i ispalice...ne moze to neko da mu stalno proverava...ne pomaze tu zakon,to je vec stvar lovacke etike
    VOJVODINA MOJA DOMOVINA

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •