Umecu da te nemam...? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 21 od ukupno 21
  1. #16

    Odgovor: Umecu da te nemam...?

    Upravo i ja mislim da ponekad bezimo sami od sebe. Bezanje je linija manjeg otpora, kojom se ljudi uglavnom krecu. Sve u zivotu prodje, svaka bol, patnja, oziljci ostanu, zabole ponekad i to je sve.
    Ne treba bezati, vec se uhvatiti u kostac sa svim problemima i resiti kako god, nije bitno, vazno je rascistiti sa sobom, pa makar i na nasu stetu. Vazno je krenuti dalje "ociscenog" uma. U pocetku ce nam se koraci ciniti kao da imamo "teg" oko zgloba, ali ubrzo mozemo i da poletimo. Zivot je nepredvidim. Nikad ne znamo sta nas ceka sutra.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  2. #17

    Odgovor: Umecu da te nemam...?

    Ne umem da nemam one koje su moji. Bili ili ne bili fizički uz mene, oni ostaju deo mene.
    Nosim svoje radosti, boli, životne pouke kao svoj krst.
    A ne mislim da radikalnim rezovima nemam šta da izgubim. Imam. Sebe.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #18

    Odgovor: Umecu da te nemam...?

    Citat KjaraChe kaže: Pogledaj poruku
    Kada Vam se dese bitne promene u zivotu, citav pakao u nekoliko nedelja, i kada vise nemate sta da izgubite, ne preostaje nista drugo do promena. Tako sam ucinila i ja. Promenila grad, posao, i muskarca u svom zivotu.
    Avaj... Kako to obicno biva, u pocetku bese divno, zatim nekako mlako, a onda naidje drugi pakao...

    Napraviti promenu, iznova?
    ne, ne priznajem poraze. Ako ima i malo nade za borbu za nesto sto mi je stalo ne biram sredstva a ni svoje zrtvovanje,..samo da znam da imam 1% sanse i rat je moj!

    to je zivot! i umecu da te imam! a ne umecu da te nemam

  4. #19

    Odgovor: Umecu da te nemam...?

    Ne necu umeti ...

    Naucicu da zivim sa tim ,ali cu te imati u svakoj
    misli,u svakoj recenici izrecenoj ili precutanoj...

    U svakom dahu koji udahnem i svakom osmehu,
    o imacu te ...
    Ne mogu i necu se odreci neceg, sto je nekad bilo deo mene ...

  5. #20

    Odgovor: Umecu da te nemam...?

    Vreme prolazi, a ja jos ne umem.
    Ne mirim se njim.

    I ne umem da te nemam.
    Trudim se, ali ne ide mi ...


    Ne, ja nikad necu umeti da te nemam.

  6. #21

    Odgovor: Umecu da te nemam...?

    Citat KjaraChe kaže: Pogledaj poruku

    Napraviti promenu, iznova?

    Nemoj da pravis promenu. Barem ne pre nego što pokušaš sve.
    Sto puta sam pravio promene i sto puta sam lagao sebe i napravio sto puta losije po sebe. Ne bezi od onoga do cega ti je stalo. Bori se za to. Drugu priliku mozda neces imati. Bolje je boriti se za pravu stvar i "poginuti" nego pobedjivati posle u stotinama manjih bitaka ni blizu bitnim kao ta koju si propustila... Veruj mi.
    Duh čoveka koji je prepustio takvu bitku, i koji ti piše ove redove,nije ni blizu čoveka kakav je mogao biti da je poginuo tada i sigurno bi se više poštovao sada.
    Džaba je sve ako propustiš to...
    Ako si učinila sve, i "poginula" u toj bici, lako ćeš nastaviti dalje... Uzdićeš se i bićeš jača nego ikad. Fenix će biti samo običan vrabac u odnosu na tebe.
    Samo se nemoj odmah predati i prepustiti patetici i samosažaljenju. Jer to neće biti promena. Barem ne promena na bolje.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •