Ja sam bio u KSV-u da pitam da uzmem jedan pravilnik od tih novih, a oni kažu da nemaju samo jedan. Bila je gužva pa sam odustao.
I ja smatram da je bolje išta nego ništa što se tiče rova. Jedino ludujem što nam ne daju na svinji da se takmičimo pod istim pravilnikom kao goničlije. Ker koji se okači (he he...) neka bude diskvalifikovan i nek se utakmica za njega odmah prekine. Zašto to ne može? Suviše smo razjedinjeni.
Sve ostalo što ste rekli slažem se. Izgubićemo maksimalno na kvalitetu. Gledao sam onu emisiju na RTS i video puno nedostataka. Video sam i da je pas držao za rep lisicu pored rešetke. To je smešno.
Još nešto ima ako stavimo nekog kapitalnog lisa koji je odhranjen i koji hoće baš da se bije, e njega će odgurati neki lakši ker "za svetog nikada". Pre će biti obrnuto. Druga stvar ako je lija neka pobegulja ona će hteti kada se navikne odmah da šmugne i grebaće na onaj njen otvor odmah od početka. Tako da pas nemora skoro ništa da radi sem da laje. Dobro ovako se može raditi makar ispit urođenih osobina, ali da to bude utakmica e to je bez veze. Imala bi smisla još i svestrana utakmica zbog ostalih disciplina.
Lepo je što pričate nešto korisno.