Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier - Strana 14
Strana 14 od 15 PrvaPrva ... 412131415 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 217
  1. #196

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Pa cuj druze! Ja sam moje poceo uciti ( za jamarenje ) s nekih 3-4 meseca starosti! Prvo na kozu od zeca, lisice po mogucnosti, a ako nemas tako nesto moze i obicna krpa! Prvo samo da pas hoce da je uvati, kada je uhvati onda ga malo cimas kako bi on pruzao otpor ( pri tome da ti je ta koza vezana na neki kanap ) kasnije sve jace i jace! Tada sam uzimao drveni levak, cetvrtasti duzine nekih 4m, s jednog kraja ubacis kozu na kanapu a s druge pustas kera, kada uhvati opet ista procedura cimanja dok je ne izvuce iz levka odnosno te imitacije rova! Kasnije za olajavanje sam na kraj tog levka stavio kotao sa vratima i u nju stavljao macku, kako bi ker olajavao, u slucaju da nece ( ali to je veoma mala verovatnoca ) probaj da ga napalis nekako! Ali kera nemoj pustati u kontakt jer moze biti da ce dobiti batina kao mali pa ce se bojati ici! Eto ja sam tako radio s mojima i ja sam zadovoljan rezultatima svoga rada! Nadam se da sam ti pomogao! pozdrav

  2. #197

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    A sto se tice za divlje svinje mi ih u ovom mom kraju bas i nemamo! ali imao sam priliku da muzjaka pustim na " divlji svinju ", iako do tada nije imao uopste takvoga iskustva, on je napadao pa se cak i hvatao za nju! Mislim da je to njima u krvi...

  3. #198

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Hvala na odgovu naravno da je od pomoci!!! Mada sam vecinu ovih stvari i radio.. POZDRAV!!!

  4. #199

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Interesuje me jos nesto,sa koliko meseci pustate prvi put terijere u prirodne rupe???
    POZDRAV I SRECNA NOVA!!!

  5. #200

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Lazarazbojnik kaže: Pogledaj poruku
    Interesuje me jos nesto,sa koliko meseci pustate prvi put terijere u prirodne rupe???
    POZDRAV I SRECNA NOVA!!!
    eeeeeee cao!!!!!!!sto se tice ovoga sa pustanjem psa u prirodne rupe sve zavisi kakav je pas koja linija jer neke pse treba malo sacekati sto se tice jamarenja, ali mislim da je pas sa godinu i po dana spreman ali da ima barem 2-3 pustanja u rov!!!!!!!!!!pozzzzzzzz

  6. #201

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Ja hocu da nabawim NLT pa me zanima kolko kosta prosecan NLT..??? I xteo bi sa njim da idem u lov pod zemljom i zanima me,sta treba da znam osnovno za lovu sa NLT...????
    Xwala unapred!!!

  7. #202

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    molim was bilo ko..???gde su swi..)???

  8. #203

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Većina terijeraša piše na forumu balkankinology. Povremeno smo pisali i ovde. Međutim iskustvo nam govori ma gde pisao o svojim psima, odmah se nađe neko da ih omalovažava i kritikuje, pogotovo anonimno. Zbog toga stari posetioci foruma sve manje pišu. Pokrenite neko pitanje u vezi NLT pa možda i krene pisanje.

  9. #204

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Pa ja sam postawio pitanje,,
    Molim was ako neko zna nesto o tome da mi odgowori..??

  10. #205

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    pa sve zavisi kakav terijer ti treba ako je samo za jamarenje onda ti nisu toliko vazni papiri ali naravno pozeljni su,pa tu negde od 100 eura pa navise mozes da nadjes dobrog psa za jamarenje!!!!!!ali mislim da je bolje uzeti stene sa papirima jer kada ti licno radis sa njim znas sta imas ovo sve sto se uzme starije je dosta nesigurno jer ima ljudi koji samo zele da ti uvale nekog kera da ga se sto pre rese!!!!!A sto se tice jamarenja,obuke i ostalo nemogu da ti napisem jer bi morao da pisem 3 dana najbolje da uzmes neki cd ili jos bolje da malo vise vremena provodis sa nekim iskusnim terijerdzijom i sam naucis!!!!!!!!pozzzz

  11. #206

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat sale i boco kaže: Pogledaj poruku
    pa sve zavisi kakav terijer ti treba ako je samo za jamarenje onda ti nisu toliko vazni papiri ali naravno pozeljni su,pa tu negde od 100 eura pa navise mozes da nadjes dobrog psa za jamarenje!!!!!!ali mislim da je bolje uzeti stene sa papirima jer kada ti licno radis sa njim znas sta imas ovo sve sto se uzme starije je dosta nesigurno jer ima ljudi koji samo zele da ti uvale nekog kera da ga se sto pre rese!!!!!A sto se tice jamarenja,obuke i ostalo nemogu da ti napisem jer bi morao da pisem 3 dana najbolje da uzmes neki cd ili jos bolje da malo vise vremena provodis sa nekim iskusnim terijerdzijom i sam naucis!!!!!!!!pozzzz
    Baš tako to je odgovor

  12. #207

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    xwala na odgoworu!!pozz

  13. #208

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    nema na cemu zato smo ovde!!!!!!!pozzzz

  14. #209

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    postovani ja sam jedan mladi lovac koji je nabavio unuka astora vom asstraate pa bih voleo ukoliko nesto vise znate o tom psu da mi date malo informacija koliko je pas ostar i kakav je u lepoti unapred hvala.

  15. #210

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier



    nabavljas psa a neznas nista o poreklu


Strana 14 od 15 PrvaPrva ... 412131415 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Erdel terijer - Airedale terrier
    Autor Flufi u forumu Rase pasa
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 03.09.2019, 03:31
  2. Nemacki Ovcar-Deutscher Schaeferhund
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 20:51
  3. Nemacki Bokser - Deutscher Boxer
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.02.2010, 08:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •