Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier - Strana 13
Strana 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 217
  1. #181

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    hteo sam jednom prilikom da dodem da naparim kuju sa benijem

  2. #182

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Videćeš kada ti se kuja ošteni šta si dobio? Od kojih pasa ti je kuja? Stavi i njenu sliku, može i rodovnik. Od kojih je pasa priplodnjak? Mogu samo reći da mi se čini da je jako mekana dlaka kod mužjaka i da je sređivana koliko vidim. Izvinjavam se ako grešim. Takođe mi se čini da je pas jako mlad na slici. Ovo je forum daj raspiši se malo što se stidiš?

  3. #183
    druze nismo se razumeli to je slika moje zenkice ! njenu mamu(hektor od popa rina sirmium) sam hteo da parim sa tvojim benom al na kraju sam je napario sa prodancevim amigom ako znas psa !

    Onda ne treba da ti objašnjavam šta si dobio jer već vidiš. Koliko je stara? Amigo je oštar pas. Odakle si ti ako smem da pitam?

    pa napisao sam ti iz beceja sa dosta rodbine u curugu tako da smo komsije kuja je stara 10 meseci; inace dvadesetog je izlozba pasa u beceju ako nisi vec cuo od nekog a zelis da dodjes!

    čuo sam za izložbu i da sudi sudija iz Hrvatske NLT-a, pa ću videti raspored kada radim, a od toga mi zavisi i prijava. Jel si probao kujicu u polju na trag zeca dok je vegetacija bila manja?
    Poruku je izmenio silvia, 02.06.2009 u 15:58 Razlog: 4 uzastopna posta

  4. #184

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    nisam; da budem iskren cak ni divljac jos nije videla; bio sam malo lenj al moracu da se uozbiljim !

  5. #185

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    U sustini moze da bude Nlt... Mlad jer josh, vidces kasnije u sta ce izrasti. Malo mu je glava tamnija... usi malo nize usadjene, ali nema veze.. postavi kasnije jos koju sliku kad odraste. ili slike roditelja. Pozzzzz!!!!

  6. #186

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Zdravo svima interesuje me stene NLT i kako se krecu cene?

  7. #187

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Cao Aco... Ja sam pre par dana upario kerusu i stence ocekujem za 2 meseca. Kombinacija Ana x Ulk von der ava forst. Ako te interesuje nesto blize javi mi na pp pa cu ti poslati slike i rezultate mojih pasa. Pozzz!!!!

  8. #188

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Ej cao svima, ovu stranicu sam izguglao, pogledao vase komentare i diskusije u vezi NLT-a i odmah se registrovao! inace volim terijere i imam muzjaka i zenku ( stene ), i idem na jamarenje! evo ja cu da postavim sliku svoga terijera pa ako bi mogli da ga ocenite, posto vidim da se razumete! hvala.

  9. #189

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Alexander 37 kaže: Pogledaj poruku
    Saljite svoje slike NLT-a i pisite svoja iskustva o toj rasi!!!
    Evo moga nlt-a zvanoga Tapija, posto vidim da se razumete, i da volite ovu rasu, voleo bih da date neki komentar u vezi njega! trenutno je star 1 godinu vodim ga na jamarenje! bio je u rupi s jazavce i lepo ga je olajavao jedno desetak minuta i potom izasao nisam ga hteo vise pustati, taj dan! I jedno pitanje da li je moguce da kada se puste kerovi u jamu, u slucaju da je u jami divljac, kerovi olajavaju i sutrdan smo mi dosli i divljaci nije bilo! da li je moguce da je promenuo lokaciju u toku jednoga dana zbog toga sto je ker bio unutra u jazbini????

  10. #190

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Ako je jazavac u pitanju, on napusta rupu cim se osjeti ugrozenim.....ako se danas ne izjamari da je betoniras do sutra on je prokopao i izasao....

  11. #191

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat hari kaže: Pogledaj poruku
    moze malo komentara na ovu zenku.unaprijed hvala
    Hari, nešto nije u redu, jer se slike ne vide Probaj ponovo da ih postaviš


    P.S. Ako ne znaš kako da ubaciš sliku, idi na ovaj link, ovde imaš sve objašnjeno http://www.vojvodinacafe.com/forum/o...oad-slike-103/
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #192

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Lazarazbojnik kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav svima na forumu!!!

    Evo je moja zenkica,na slici je imala 4 meseca..moze li koji komentar,i nesto o ucenju u rovu?? I samo da vam kazem slabo je agresivna na macku,dok na primer na zeca "otkida" i na kozu od lisice...ima li to kakve veze sa ostalom divljaci??
    Ti nju druze moj moras nauciti da je napalis, na bilo sta! ako treba da kida dasku, stolicu, svinje, lisicu .... moras imatim komandu za tako nesto npr. DAJ, KIDAJ, KRV... I slicno, a pri tome da je drzis odnosno 'palis'!
    Poruku je izmenio Bombica, 04.12.2009 u 11:45 Razlog: slike

  13. #193
    Hvala na odgovoru... a ovako po izgledu kako vam se cini?? Interesuje me jos,sa koliko odprilike terijer pocinje sledoglasno da tera,npr dobro ide po tragu,nadje pitomog zeca u livadi i pocne da ga tera,a ne ispusta lavez...

    Majka joj je Nira od Drena,a otac Rex of Best....da li je neko cuo za te pse??
    Poruku je izmenio Bombica, 04.12.2009 u 11:47 Razlog: uzastopne

  14. #194

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Moze li nesto o ucenju u rovu i na divlju svinju...sa koliko meseca i kako??? Unapred hvala na odgovoru!!! POZDRAV!!!

  15. #195

    Odgovor: Nemacki lovni terijer - Deutscher Jagdterrier

    Citat Lazarazbojnik kaže: Pogledaj poruku
    ... a ovako po izgledu kako vam se cini??...
    K`o Pit bul bokte!

Strana 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Erdel terijer - Airedale terrier
    Autor Flufi u forumu Rase pasa
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.03.2024, 16:24
  2. Nemacki Ovcar-Deutscher Schaeferhund
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 20:51
  3. Nemacki Bokser - Deutscher Boxer
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.02.2010, 08:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •