Najnezaboravniji TV događaj - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    E jos se secam kad je Tito umro.
    Isli smo kod komsije da gledamo sahranu u boji .
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  2. #32

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Uf,zaboravio sam .
    I kad je Felon nestala... i kad su poginuli Dimnjacar i Prsan.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  3. #33

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    koji izdvoiti?

    Ajde neka to bude 11. septembar,kad su srušili amerima trgovačke centre...zanimljivo,malo pre gledam neke klipove i nema ni trunke saosećanja sa tim ljudima u meni
    I ja se danas toga setila...mislim datuma...

    Boze, koje ja gluposti pamtim
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    U stvari, tu je još jedan događaj: 5. oktobar 2000. i skupština u plamenu, kao simbol komuizma koji je konačno izgoreo u Srbiji. Zauvek, nadam se.
    Nikad u životu ne bih izdvojio divljanje i paljenje nečega što je naše .
    Izdvojio bih...sve one šetnje naroda pa bilo to 1996 ili 2000g svejedno .

    Od stranih događanja...pad Čaušeskua u Rumuniji i izjavu Bore na trgu:
    - Kad komuniste skinemo sa vlasti,
    Bora Čorba će ceo trg da časti .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #35

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Nikad u životu ne bih izdvojio divljanje i paljenje nečega što je naše .
    Izdvojio bih...sve one šetnje naroda pa bilo to 1996 ili 2000g svejedno .

    Od stranih događanja...pad Čaušeskua u Rumuniji i izjavu Bore na trgu:
    - Kad komuniste skinemo sa vlasti,
    Bora Čorba će ceo trg da časti .

    Šetnje koje nisu vodile nikuda?

    Ne hvala.

    Volim konkretna dela. Ponekad moraš i da isprljaš ruke da bi počistio smeće.

    Od stranih događaja rušenje bliznakinja u Njujorku. Izgledalo je filmski nestvarno.


  6. #36

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Partizan ulazak u ligu Sampiona i oni cuveni penali
    Ajmo Milivoje,ajmo Milivojeeeee...........gooollll

  7. #37

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    postoje prelomni dogadjaji i prelomni trenutci u zivotu...

    za mene su jedne od tih trenutaka bile olimpijske igre u Atlanti.

    Internacionalizam koji je zracio iz TV prenosa mi je definitivno pomoglo da prebrodim traume pocetka `90-ih i da zauvek kazem zbogom zatvaranju, mrznji, nesposobnoj politici i da me okrene i vrati svetu! Tada sam krenuo novim putevima traganja i novim zivotom...

    legendarni snimak koji se pamti zauvek:
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #38

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    postoje prelomni dogadjaji i prelomni trenutci u zivotu...
    U susret predstojecem Big Brotheru, podsetimo se proslogodisnjeg bisera Filipa Kapisode, dok degustira zalogaj sa sutakmicharkom Miom, izvodjachicom narodne muzike koja tvrdi da je predmet degustacije napravljen od ribe:

    Filip: "Ona misli dje je ona riba da je i ovo riba.
    Dakle, veliki brate, moj konacan odgovor je da je ovo Panda"

    Mislim, preloman je.. Mene je prelomio od smija.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #39

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Znam da sam upijala sve slike sa tv-a tih godina kada su njih dvoje plesali. Od onda ni klizanje ne gotivim toliko.


    Po meni najbolji klizački plesni par ikada...i bilo je čast biti "tu" kada su i njih dvoje bili aktivni sportaši.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #40

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj


    U Indijanopolisu SAD na 14. Svetskom prvenstvu sveta u kosarci Jugoslavija je odbranila titulu i peti put i to bas u kolevci kosarke postala najbolja na planeti. Odbranili su titulu sampiona osvojenu pre cetiri godine u Atini a uvek je daleko teze odbraniti presto nego ga osvojiti.
    Protivnik je bio veliki, bas onakav kakvog ga je nas savezni selektor Svetislav Pesic video uoci finala kada je konstatovao da su Argentinci pokazali najvise na ovom turniru, da su igrali dopadljivu i leprsavu kosarku ali da smo mi u prilici da ih pobedimo, nanesemo im jedini poraz i uzmemo ponovo titulu najboljih. I uspeli smo, tek u produzetku, iako se dugo cinilo da ce Argentinci kuci u Buenos Ajres sa zlatnim medaljama. Vodili su u trecem i cetvrtom periodu igre sa osam poena razlike, poslednji put cetiri minuta pre kraja regularnog dela utakmice, ali beli Mexik, Dejan Bodiroga je po ko zna koji put u karijeri odigrao maestralno zavrsnicu - kompjuterski precizno. Najzasluzniji je sto smo stigli do izjednacenja, produzetaka, konacne pobede i zlata. Preuzeo je odgovornost i maestralno izveo "Plave" do najviseg stepenika pobednickog postolja.
    Argentina je ispustila istorijsku sansu, da posle 1950. ponovo osvoji zlato."Gaucosi" zasluzuju sve cestitke i da su trijumfovali nebi bilo nezasluzeno. Utakmica je bila uzbudljiva, kvalitena, prava finalna, najbolja na Svetskom prvenstvu. Akteri zasluzuju da se film finala jos jednom premota.
    Prvi su u osetnije vodjstvo dosli Argentinci zahvaljujuci brzoj i odvaznijoj igri. Poentirali su iz kontri i polukontri, nasi su stizali poenima iz pozicionih napada. Kada smo osujetili najjace oruzje "Gaucosa" - kontranapade, docepali smo se na kraju prvog poluvremena i pet poena prednosti. U drugom poluvremenu smo povecali suficit posle trojke Jarica na sest poena - 27-21 ali su Argentinci iz tri napada postigli cak osam poena, dosli do brejka u reziji rezervista Montekija i Paladina i u tom intervalu nezadrzivog Skole. Medjutim, brzo smo, zahvaljujuci tehnickoj gresci Montekija uspostavili ravnotezu. Stojakovic je namestio ruku, njegov sut iz okreta pronalazio je cilj. No, nikako nismo uspevali da se odlepimo. Alternative najboljih igraca "Gaucosa" pokazale su takodje zavidan nivo umesnosti i argentinski tango nije gubio ritam.
    Dekoncentrisano, kao da su vise posmatrali djinobilija koji se zagrevao nego direktne rivale, "Plavi" su u trecoj cetvrtini Argentincima poklonili dve lopte. Paradino je pogodio trojku i za cetiri minuta skorom 14:2 "Gaucosi" su dosli do 51:43. Nasi centri nisu uspevali da zaustave Oberta koji je sjajno realizovao Sancezove pasove. Odbrana nam je bila porozna, napad konfuzan. Mozda je tome razlog sto je Divac prve poene postigao tek 13 sekundi pre isteka trece cetvrtine.
    Bodirogina trojka sedam minuta pre kraja meca digla je Srbe na noge u "Konseku Fildhausu". Prisli smo na tri poena zaostatka ali Omberto je bio nezadrziv a trojka Sanceza cetiri minuta pre kraja dovela je do - 66:61 i udaljila nas od izjednacenja. Promasio je Stojakovic dve trojke ali je Bodiroga jos jednom trojkom sa sedam metara minut i trideset sekundi pre kraja smanjio na 73:74. Oberto je pogodio jedno slobodno bacanje a opet Bodiroga dva i izjednacio. Argentinci gube loptu i Divac 5,6 sekundi pre kraja je imao sudbinu meca u svojim rukama ali je promasio oba slobodna bacanja. Skonokini u nezadrzivom prodoru ali nije uspeo da pogodi kos.
    I u produzetku, kljucni covek je bio Bodiroga. Da je vise imao loptu u posedu, pre bismo se radovali. Argentinci su poslednju sansu za izjednacenje propustili 20 sekundi pre kraja kada je Montekija promasio trojku a Stojakovic potom realizovao dva slobodna bacanja.
    Jugosavlija je peti put osvojila svetsko zlato. Slavlje je moglo da pocne!
    Stojakovic u najboljoj petorci sampionata.
    PredragStojakovic je izabran u najbolju petorku Svetskog Sampionata u Indijanopolisu. Pored naseg asa u njoj su se nasli Jao Ming (Kina), Dirk Novicki (Nemacka), Emanuelo djinobili (Argentina) i Pera Kameruna (Novi Zeland).
    ZA MVP igraca sampionata proglasen je Dirk Novicki iz nemacke reprezentaicje.
    U ziriju za izbor najboljih na SP bio je i jugoslovenski novinar Danilo Sotra.
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  11. #41

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Utisnu se meni i male stvari..

    Znate onu emisiju u kojoj vi blejite sa ekipom na choshku, neko u kafichu, neko na narkotizima (danashnja omladina ) i onda vas nahvataju pa vas teraju da se pakujete i da idete u Grcku, Tursku, Tunis.. Al' morate odma. Pa drama sa fijokama i pasoshima..
    Znam da znate.

    Secam se situacije gde prolazi starija zena ulicom, u crnini, podbradjena maramom, bledog lica, crvenih ociju.. Zena na kojoj vidite pri prvom pogledu da pati od svega, da je rana sveza i da joj do zivota nije ali avaj..
    Pritrcava joj 'voditeljka' narechene emisije i zvonkim i razdushevljenim glasom viche: - Gospodjo.. :

    Ocete u Tunis?

    Pogled zene poparatih ushiju i dushe ka kreaciji operisanoj od osecaja za ishta je dogadjaj koji nisam zaboravila evo par godina.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #42

    Odgovor: Najnezaboravniji TV događaj

    Proveli smo sate ispred c/b ekrana.


Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 02.11.2013, 06:00
  2. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 13.08.2012, 16:03
  3. Bordoška doga-Dogue De Bordeaux
    Autor silvia u forumu Rase pasa
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 04.02.2010, 16:57
  4. Nemačka doga - Deutsche Dogge
    Autor SQUAW u forumu Rase pasa
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.07.2008, 12:56
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.01.2008, 13:13

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •