Život je lep kada... - Strana 61
Strana 61 od 61 PrvaPrva ... 1151596061
Prikaz rezultata 901 do 914 od ukupno 914
  1. #901

    Odgovor: Život je lep kada...

    Kada se, u nekim lošim trenucima setitie trivijalnih tema i trivijalnih natezanja sa ljudima kojima oči videli niste. I onda, pustite to i odjednom postane nevažno. I smešno vam je. Ne dopire do vas glupost, zadrtost, nepraštanje, inat i napadi, reči opravdanja i reči koje vas hvale. Uzimate samo najbolje. Ostalo ode od vas. I nije vas briga zbog toga.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  2. #902

    Odgovor: Život je lep kada...

    ...sam okružena ljudima koje volim, a koji mene vole.

  3. #903

    Odgovor: Život je lep kada...

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Kada se, u nekim lošim trenucima setitie trivijalnih tema i trivijalnih natezanja sa ljudima kojima oči videli niste. I onda, pustite to i odjednom postane nevažno. I smešno vam je. Ne dopire do vas glupost, zadrtost, nepraštanje, inat i napadi, reči opravdanja i reči koje vas hvale. Uzimate samo najbolje. Ostalo ode od vas. I nije vas briga zbog toga.
    Promasila si temu ovco.Kad si zdrav sretan i kad ima neko da te voli

  4. #904

    Odgovor: Život je lep kada...

    ...kad izadjes u 6 iz stana...vratis se u njega u 20h...stigao si milion obaveza, imao si trunku vremena da se odmoris...nasmijes. Osjecaj umora nadjacava osjecaj korisnosti...deblji novcanik. Ljudi koji su nista drugo nego tudji ljudi, nevezani za tebe ni komsijskim ni rodbinskim vezama...pa te cijene..pa te hvale...i znaci, naravno da znaci...i prija, ali...jebes sve to kad ti dusu isprazni jedan minut zivota koji je ostao na nekoj stranici jedne knjige koju si (ne)svjesno ostavio da skuplja prasinu ...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #905

    Odgovor: Život je lep kada...

    Dođeš na posao, a iz Elektrodistribucije najave da ulica u kojoj se nalazi firma u kojoj radi, neće imati struje od 8h do 14h. Naravno, to znači da idemo kući, jer ne možemo da radimo bez struje
    Poruku je izmenio cvishna, 18.10.2013 u 07:25

  6. #906

    Odgovor: Život je lep kada...

    Kada isti taj život krene strmoglavo da te vuče dole, a ti se ne daš i boriš i pronalaziš razloge da budeš veseo. Smeješ se, plačeš kad te niko ne vidi, ne zbog toga što ne možeš da izdržiš, već što gledaš kako se neko gasi,a ti tu ne možeš ništa. Posmatraš ptice, mašeš vozu sa mosta u prolazu i mašinovođa ti zatrubi (valjda se obraduje i pozdravi te, ne znam...možda se i on obraduje da još uvek neko primećuje vozove). Posle posla sedaš u auto i juuuuuuuriš da još jednom čuješ priču kakav si bila indijanac kad si bila mala .
    Kad te tata zagrli, poljubi ti ruku i kaže da bolju ćerku nije mogao dobiti. Dobacim "Cvele, ti si lud, ne znaš šta govoriš", a on mi namigne i kaže "jesi zamlata, al' si dobar i pošten čovek".
    E, to je to. Sreća da smo se sreli i proveli jedan dobar život ol tugeder.
    Mada sreća je i kad te hvale, makar bili i tvoji.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #907

    Odgovor: Život je lep kada...

    ...sednem na bajs i izvezem se u prirodu,kao što to učinih danas popodne,provozam nekih desetak km. ,siđem
    i shvatim da me noge ne zatežu,da mogu normalno da se krećem,da se osećam super,
    te iz toga zaključim da sam u dobroj formi, iako dugo nisam nešto slično učinila.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #908

    Odgovor: Život je lep kada...

    Nisu Finci uopste lud narod. Znaju sta valja.
    Tokom svog nedavnog boravka u susjednoj istojezicnoj drzavi, nevoljko pristanem da provedem dan u sauni, smjestenoj na nekom seoskom podrucju...i ostanem paf. To je cisto uzivanje. Lakoca postojanja. Odmorila sam dusu i tijelo. Odlican je koncept. Osam sauna...razlicitih temperatura i mirisa...i nekoliko soba za tisinu. Prvo sam bila skepticna povodom tih soba...naravno da sam ismijavala ...ali promijenih nekoliko misljenja taj dan.
    Dobijes broj...i imas samo ogrtac na sebi...nagledas se sisa, guzica, i raznoraznih visuljaka ...ali nekako svi postuju tvoj prostor....i uzivas. I sve one price da ces dobiti "upalu mozga" ako vruc ili mokar izadjes napolje...padaju u vodu. Ljudi poslije 90 stepeni u sauni izadju napolje i legnu na lezaljku...goli...vjetar siba...i nista. Evo ni meni se usta nisu okrenula....jbte slusala sam vjetar...procistila mozak...pa tursko kupatilo...ee bato to je znojenje. Stvorila sam sebi sliku topljenja kg pa sam dodatno uzivala.
    Jedva cekam da se vratim kad bude pao snijeg...pa da se bacim drito u bijelu neman...da mi se usta okrenu, je l'...

    Istina, neki dolaze i da se iskljucivo setkaju goli...zeljni paznje.

    A one tihe sobe...lezaljke..dekice...mukla tisina. Ili spavas...ili stavljas misli u razlicite foldere. Predivna jedna stvar..i u svlacionici nema signala za mobitele..zaboravis na sve te stvari...i svidja mi se to sto ljudi dolaze sami...sto nisu posmatrani kao budale koje nemaju s kim da dodju..nego kao pametni ljudi koji su pobjegli od svih.

    Ime: 308h3s9.jpg Pregleda: 160 Veličina: 182.4 KB


    Vrijedi svakog centa.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #909

    Odgovor: Život je lep kada...

    ..kad odem van grada
    pa upoznam nova, zanimljiva lica
    pa radim ono što umem i što volim i u čemu sam dobra
    pa iskoračim iz svakodnevnice koja seče u korenu svaki pokušaj iskakanja od proseka
    a to što čini prosek može komotno i da ne postoji
    čovečanstvo ne bi trpelo
    dapače
    pa malo vetra u leđa
    i pogled iz drugačijeg ugla
    očas digne zavesu ispred očiju
    Da je da potraje
    ali znam da neće.
    Do sledeće prilike koju ću nastojati čim pre da upriličim.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  10. #910

    Odgovor: Zivot je lep kada...

    ...zaboraviš naočari u stanu, a to ustanoviš kad si već stigao kući, pa blago zaćoruješ dok gledaš Avatar (super film, da ne zaboravim), pa ranim jutrom zapucaš za Mladenovac po naočari, pa ukapiraš da nisu tu, pa prevrneš ceo stan, pa prevrneš i auto, pa pozoveš stenicu da se iscmizdriš jer si izgubio svoje voljene naočari, pa te ona još zeza kako ćeš nove dobiti za rođendan i nećeš moći u rođendanski šoping (ej, ROĐENDANSKI ŠOPING!!! ), pa onda upadneš u rebus da ih slučajno juče nisi bacio u kontejner sa đubretom, pa zavrneš rukave i zaroniš u kontejner (koji su u međuvremenu napunili džubretom do vrha, ali srećom juče nije pražnjen), pa nađeš tvoju kesu bez naočara, pa još jednom prevrneš stan, pa odeš u auto, povučeš sedište unazad, a one ispadnu iz prostora između sedišta i limarije.

    Najlepši deo zbog koga je život u stvari lep: kad pozoveš stenicu i kažeš joj: "IN JOUR FEJS, SAKR!1!!!1"

  11. #911

    Odgovor: Zivot je lep kada...

    Evo, ovog trenutka! Setila se U2 (koje retko sada slušam). Nego, sreća nisu oni već kaseta koju sam kupila od para koje su mi davali za užinu. Ovo je druga, original kaseta koju sam kupila. Prva je The Beatles. Godina je 1985 (naravno ne izdanje albuma). Skoro da mogu prigrliti ono dete u sebi koje sam tada bila. I vokmen, i tonovi, i misli...Sve!
    Dok ovo pišem, slušam tu traku.


    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  12. #912

    Odgovor: Zivot je lep kada...

    ...posle "tuđeg dana" (moj sinonim za dan prepun obaveza za druge) navratiš i pročitaš par rečenica meni dragih ljudi u koje su oni sabili esenciju događanja, razmišljanja, lutanja kroz život !
    Jbg...volim kada pokažemo da smo samo ljudi, sa svim onime što to znači.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #913

    Odgovor: Zivot je lep kada...

    Ime: pčela.jpg Pregleda: 268 Veličina: 142.0 KBste deo prirode i družite se i sa pčelama, ne samo sa ljudima
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #914

    Odgovor: Život je lep kada...

    ...pomiris u sebi crno i belo i nista te (vise) ne boli
    Neki to zovu oprostiti sebi, ja to zovem individuacija
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 61 od 61 PrvaPrva ... 1151596061

Slične teme

  1. Sunčev sistem, univerzum, život...
    Autor HLEBmaster u forumu Astronomija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.07.2013, 14:55
  2. Noćni život u Novom Sadu
    Autor Kunic u forumu Novi Sad
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 02.08.2011, 15:59
  3. Normalan život
    Autor Goga u forumu Psihologija
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 27.03.2010, 20:46
  4. Igre za zdrav život
    Autor goldie u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:24
  5. Život u gradu ili život na selu?
    Autor yige_gui u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 04.12.2008, 13:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •