Civilno sluzenje vojnog roka
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1

    13 Civilno sluzenje vojnog roka

    Da li neko sluzi vojni rok u civilu ? Neka pise kako je.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Civilno sluzenje vojnog roka

    Idi brate u vojsku nemoj dedu brukati , nije strašno, samo gubiš vreme, al vreme je relativno.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Civilno sluzenje vojnog roka

    Ja sam vojsku služio u Kragujevcu VP 3262/8. 11 meseci i 15 dana sa 90 dana rashoda.
    310. samohodni raketni put artiljerijsko-raketnih jedinica protivvazdušne odbrane
    4. samohodna raketna baterije
    Komandni vod
    Odeljenje UPPC 9S417M2

    Svakom preporučujem služenje vojnog roka "u uniformi". Takvo iskustvo ne možeš nigde naći. Toliko gubljenje vremena i novca s jedne strane a sa druge ne možeš da poveruješ koliko gluposti i ludaka na jednom mestu. Stvarno da pamtiš do kraja života.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Civilno sluzenje vojnog roka

    Pa ako treba preporuka, savetovao bih u uniformi, ne zbog cilja "spremnosti za odbranu otađžbine", već zbog jednog novog kolektivnog iskustva i privikavanja jedni na druge, a i zbog kaljenja za dalji život koji tek nadolazi, i još nešto kraće je, bar za sada.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Civilno sluzenje vojnog roka

    ako si student idi na faks, par mojih kolega je služilo na faksu, šta da kažem milina, jedan je radio u biblioteci od 8 do 12, druga dvojica su prevodila i prekucavala radove za katedre na kojima su služili, oni su imali ponekada i puno radno vreme, ako nisi student, dobro se informiši u tvojoj sredini gde se služi i šta ćeš da radiš, zeleno ti uvek ostaje kao opcija.
    nije ni zeleno baš smrt, ali ako ne moraš ne idi nema šta za videti, lepše ti je kući živeti kako si navikao, u vojsci tuga i jad, a ponajviše ne spavanje pa od svega toga malo pobenaviš pa se i sprdaš onako prljav i nikakav, kada imaš vremena za to.


    ako uspeš sve ovo pročitati moglo bi se reći da si dobro informisan po pitanju civilnog služenja http://www.elitemadzone.org/t45803-r...e-alternativno
    Poruku je izmenio StOlA, 10.09.2007 u 23:07
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Civilno sluzenje vojnog roka

    Ima uniforma i svojih čari.

    Znaš kako je samo lepo oprati noge i obući čiste čarape a da se nisi pre toga kupao dve nedelje.

    Čarape u vojsci se ne peru, čarape se odmaraju.
    Uveče nasloniš ih na zid pa ih ujutro opet navučeš.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Civilno sluzenje vojnog roka

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Čarape u vojsci se ne peru, čarape se odmaraju.
    Imao sam jednog takvog u spavaoni, pa je spavao napolju, ti nisi
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •